Самота..

  • 14 680
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте, от много време на сам се чувствам самотен, само уча, работя и тренирам.. Но постоянно ме измъчва мисълта, че си нямам някое скромно момиче до себе си... Като ги гледам другите и се дразня.. Дори нямам желание да ходя и на разходки, за да не ги гледам... Просто ми е ужасно.. И се чудя какво да променя Confused

# 1
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Ходи на места, на които има и момичета. Клубове по танци примерно.   

# 2
  • Мнения: 3 732
На колко години си и откъде си?
Приятели нямаш ли?

# 3
  • Мнения: 47
На колко години си и откъде си?
Приятели нямаш ли?
На 23 от Пловдив, приятели 1 2 но те си пътуват кой от къде е.. Не се занимавам с дискотеки и кафенета..

# 4
  • Мнения: X
Този израз "скромно момиче" по-добре го забрави... Ужасен е - и за теб, и за момичето.

Без излизане няма да стане. Излизай навсякъде - със състуденти, с колеги, с приятели и така. Иначе ти остава да хвърляш мрежи онлайн, по сайтове за запознанства и във ФБ и Инстаграм.

Ако не се научиш да общуваш в живия живот, целият живот ще ти върви самотарски и накриво. Без практика не става. Отначало може да не е приятно и ще правиш грешки.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 15 509
И се чудя какво да променя Confused

Така, като те чета – почти всичко. Peace

# 6
  • Мнения: 15 619
На колко години си и откъде си?
Приятели нямаш ли?
На 23 от Пловдив, приятели 1 2 но те си пътуват кой от къде е.. Не се занимавам с дискотеки и кафенета..
Излизай сред хора, със хора, интересувай се от хора. Социализирай се.
Пък "скромно момиче" какво трябва да значи?
 

# 7
  • Мнения: 18 676
Скромно момиче = такова без изисквания, че няма какво да предложи.

# 8
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Цитат
скромно момиче
Аз мисля, че го е чул от майка си.

# 9
  • Мнения: 18 676
На мен всъщност постът на автора ми звучи доста тревожно - как се дразни от обвързаните и е озлобен от факта, че няма момиче до себе си. Напомня ми за т.нар. incel  (involuntary celibates) - целибати по неволя, отхвърляни от жените мъже, които смятат, че и те заслужават жени и секс , колкото и останалите, и се изпълват с омраза, защото не получават това, което заслужават. Такива чувства може да се канализират по доста непривтен за околните начин.

# 10
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Момъкът учи и работи. В свободното си време тренира. Времето не му стига, за да поддържа социалните си контакти. На мен ми направи впечатление, че и с момчета на своята възраст не се събира.

Момко, приятелите ти имат приятелки, а приятелките им също имат приятелки. Събирайте се, веселете се. Така ще си намериш момиче.

# 11
  • Мнения: 1 121
Темата на търсещата ученичка вече я прехвърлиха в този раздел, взимайте се и това е. Отивам там да я питам дали е скромна и после ще ти обадя.

# 12
  • София
  • Мнения: 39
Според мен не става като го поставиш като фикс идея. Ходи на спорт, тренирай, грижи се за себе си, поддържай се за да бъдеш харесан и желан и всичко ще стане от самосебе си. Но преди да кажеш какво искаш, бъди малко самокритичен и помисли какво предлагаш и как да го подобриш.

# 13
  • Мнения: 35 891
ако ми харесва някой, за когото разбера, че ме е сложил в графата "подходяща, защото е скромно момиче", веднагически ще си затвори всички врати към мен Simple Smile

# 14
  • Мнения: 25 441
И се чудя какво да променя Confused

Само едно нещо, но много важно – себе си.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт