резултати от Биохимичен скрининг

  • 42 967
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Имам предвид, че е близо до референтните стойности. Не е примерно 1:100 или по-висок (1:50)... А разбира се е най-добре да е 1:10000 (при мен беше толкова), но не е въпрос по желание... На мястото на авторката бих и направила амнио. Но това е мое виждане...

Абсолютно подкрепям. За собствено успокоение би трябвало да направиш амиоцентезата. БХС все пак не е меродавен относно верятността бебо да има синдрома на Даун, то не е диагностично изследване за разлика от амиоцентезата. При мен резултатът също беше 1:10 000, също съм на 29 години, август ще навърша 30.
И все пак, отново искам да ти кажа, че резултатът от БХС не означава непременно, че бебо ще е със синдром на Даун. Силно вярвам, че всичко ще е наред при теб. Желая ти успех, каквото и решение да вземеш, вярвам, че ще е правилното за теб и подтикнато от сърцето ти.   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз имах същият резултат от биохимичния на същата възраст, а коремът ми не беше голям. Правих амниоцентеза, но съжалявам - стресът беше огромен, особено докато чаках резултатите. Всичко с Калина си беше наред.

# 17
  • Мнения: 4 181
Аз мисля че ако ще се притесняваш през цялата бременност по-добре си я направи.
Аз също съм чувала много добри неща за Димитрова Peace
успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 348
По-добре да рискуваш живота му в 16та седмица отколкото здравето му за цял живот - това е което си помислих и не се чудих нито момент за амниоцинтезата. Аз съм на 27 години и сега си мисля, че след като вече съществува, като възможност бих си я направила дори и да няма никакво отклонение в резултатите. Стискам палци всичко да мине ок ако се решиш.
От друга страна ти препоръчвам триизмерният екограф в частната болница Света София, която се намира по бул. България, малко след кръстовището с Гоце Делчев. Най - добрият е в БГ.
Успех  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт