ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 15

  • 22 102
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Окееей, шефче! Joy Къде ти е аватарът? За него идея нямаш ли? Grinning
Нещо не мога да си харесам "визия" тия дни. И Тони от днес не ми стоеше ок. Май бобрите бяха добре, като си намеря нещо, ще го сложа.
Дона, дай някоя анкета за Тони Wink
Въй, днешния спор не беше ли достатъчен аххахаха Simple Smile А и не знам каква да бъде - В коя сцена Тони беше най-дразнещ за вас?  Joy

Яница, ТИизобщо не изглеждаш обикновена, не ми се прави.
Майче - обожавам да се гримирам и що-горе се справям (Ди ще каже аххахаха). Когато се гримирам, се чувствам като артист, като художник People WomanWear Lipstick

# 736
  • Мнения: 9 374
Яница, ТИизобщо не изглеждаш обикновена, не ми се прави.

Нее, не се правя. Joy Aма ако ме сложиш до някоя плеймейтка дали няма да ти изглеждам, как мислиш? Joy

# 737
  • Мнения: X
Яница, ТИизобщо не изглеждаш обикновена, не ми се прави.

Нее, не се правя. Joy Aма ако ме сложиш до някоя плеймейтка дали няма да ти изглеждам, как мислиш? Joy

Въх, те повечето приличат на мъже бре!!!! От поне половината от тях откровено ме е страх

# 738
  • Мнения: 12 398
Ееей, Дона, хейтър такъв!
В коя сцена Тони ви харесва най-много?
Любима братска сцена?
Кога най-много ви се искаше да гушнете Тони? Grinning
Е такива неща се питат, а не кога мразехте Тони най-много Angry

# 739
  • Мнения: X
Айде, нека да е любима братска сцена. Ако е само за Тони, ми се струва, че ще изнаглея съвсем Grinning Grinning
А и правим по 2-3 теми седмично, ще си запиша идеите ти Wink

# 740
  • Мнения: 9 619
Яничка, аз също съм така ако реша все пак да си сложа нещо - малко фон-дьо тен, спирала, очна линия и балсам.

Дона, няма лошо в грима, важното е как го използваш, а повечето го използват прекалено много Grinning
Защо Ди да каже?

# 741
  • Мнения: 9 374
Aбе трябва ли да ви подканвам вас двете с Дона да ходите при комшиите веднага? Joy Там си имате цяло съкровище. Я марш! Joy

# 742
  • Мнения: 5 846
Дона, да не си припаднала😀

# 743
  • Мнения: X
ЩЕ ПОЛУДЕЯ!!!!!!! НЕ, АЗ ВЕЧЕ ПОЛУДЯХ!!!!!! не мога да си намеря място от кеф!!!!

# 744
  • Мнения: 5 846
ЩЕ ПОЛУДЕЯ!!!!!!! НЕ, АЗ ВЕЧЕ ПОЛУДЯХ!!!!!! не мога да си намеря място от кеф!!!!
в състояние ли си да пуснеш новата тема. Да идвам да ти бия два шамара да те освестя😀😀😀

# 745
  • Мнения: X
Да, да, ей сега я правя...оф, щях да ви направя готин колаж за темата, но всичко замина по дяолите....другата ще е

# 746
  • Мнения: 5 846
Да, да, ей сега я правя...оф, щях да ви направя готин колаж за темата, но всичко замина по дяолите....другата ще е
разбирамта😀

# 747
  • Мнения: X
Айде, налазвайте, че има да обсъждаме много неща Simple Smile

ТЕМА 16

Общи условия

Активация на акаунт