Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 498
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 033
Май в ценоразписа видях цена за такъв преглед

# 31
  • Мнения: 170
Проблема ми е, че от няколко седмици много ме болят гърдите. И друг път ми се е случвало, май май от тежина Grinning. Но сега е непрестанно, плюс изобщо не търпя допир до зърната. Не знам на какво може да се дължи, та съм се запътила за преглед. Но искам с направление да мина, че малко вече ми идва в повече с тези платени прегледи. Ще видя и личната може да ми препоръча някой. Благодаря ви!

# 32
  • Мнения: 442
Проблема ми е, че от няколко седмици много ме болят гърдите. И друг път ми се е случвало, май май от тежина Grinning. Но сега е непрестанно, плюс изобщо не търпя допир до зърната. Не знам на какво може да се дължи, та съм се запътила за преглед. Но искам с направление да мина, че малко вече ми идва в повече с тези платени прегледи. Ще видя и личната може да ми препоръча някой. Благодаря ви!

Здравей, аз наскоро ходих в XVII поликлиника (в София), която е до Малък градски театър зад канала при д-р Доросиева. Към нея ме насочи АГ-то от същата поликлиника - д-р Павлов. И двамата работят със Здравната каса. Нали знаеш, че направление за мамолог дава АГ специалист, а не личен лекар? За Павлов може да си запишеш час и предварително онлайн, а за Доросиева, която май е само следобед, отиваш и чакаш.
Успех Simple Smile

# 33
  • Мнения: 170
Проблема ми е, че от няколко седмици много ме болят гърдите. И друг път ми се е случвало, май май от тежина Grinning. Но сега е непрестанно, плюс изобщо не търпя допир до зърната. Не знам на какво може да се дължи, та съм се запътила за преглед. Но искам с направление да мина, че малко вече ми идва в повече с тези платени прегледи. Ще видя и личната може да ми препоръча някой. Благодаря ви!

Здравей, аз наскоро ходих в XVII поликлиника (в София), която е до Малък градски театър зад канала при д-р Доросиева. Към нея ме насочи АГ-то от същата поликлиника - д-р Павлов. И двамата работят със Здравната каса. Нали знаеш, че направление за мамолог дава АГ специалист, а не личен лекар? За Павлов може да си запишеш час и предварително онлайн, а за Доросиева, която май е само следобед, отиваш и чакаш.
Успех Simple Smile
Не знаех, че само от АГ е направлението, надявах се на личната. Значи ще си отида платено. Много благодаря за информацията! Simple Smile Хубав ден.

# 34
  • Мнения: 442
Аз поне така знам. Питай личната си по телефона за всеки случай. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 369
Момичета, здравейте... Голямо затишие е от няколко дни. Дано всички се заредим само с положителна енергия и емоция и с нови сили започнем всичко скоро🌼аз се чудя септември ли да си запазя час или октомври.. Страх ме е да започна всичко от начало за пореден път и така, като го отлага всякаш си оставам притесненията за по-нататък🌼

# 36
  • Мнения: 170
Момичета, здравейте... Голямо затишие е от няколко дни. Дано всички се заредим само с положителна енергия и емоция и с нови сили започнем всичко скоро🌼аз се чудя септември ли да си запазя час или октомври.. Страх ме е да започна всичко от начало за пореден път и така, като го отлага всякаш си оставам притесненията за по-нататък🌼

Действай смело, вярвай в успеха и не отлагай, щом това те потиска. От сърце желая на всички само хубави новини.

# 37
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Мен ме няма Simple Smile Следвам стриктно съвета на доктора-да си почивам и да взема максимума от лятото ,без да мисля какво предстои есента.И ми се получава.Успех!

# 38
  • Мнения: 1 659
Момичета от кога започва да работи клиниката?Аз чакам цикъл около 15-ти и ще ходя на преглед за ЗЕТ.Доктора каза да отида между 3-5 ден и да е някъде по обед.Дано помня правилно.

# 39
  • Мнения: 170
Мисля, че клиниката си работи. Владимиров е до към средата на месеца по някакви лекции. Аз също чакам към 15ти цикъл и съм за подготовка при Белчева, така ми каза той. 2,3 или 4ти ден май трябва, сега и аз се чудя дали съм запомнила правилно... Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 659
Тони, с теб може да се засечем.Аз трябва да коментирам с него предния опит и краткотрайната имплантация и последвалия неуспех.Иска ми се да направя и генетични в деня като отида, та ще ми е заета сутринта.

# 41
  • Мнения: 170
Тони, с теб може да се засечем.Аз трябва да коментирам с него предния опит и краткотрайната имплантация и последвалия неуспех.Иска ми се да направя и генетични в деня като отида, та ще ми е заета сутринта.

Може, може да се засечем, ако цикъла ми не реши пак да ме пропусне. Последните два пъти го предизвикваме с хапчета. Не мога една проста сметка да си направя от тази нередовност. На октомврийския започваме процедурата. А пуснахме документи и към фонда, по мои сметки на база последните одобрени, трябва в началото на ноември да вземем заповед, но то си е Божа работа де. И сега съм в дилема, да чакаме ли още един месец фонда или да действаме с наши средства, събрали сме пари...
Всичко си направи, каквото е необходимо, нека този път да е всичко наред Simple Smile

# 42
  • Мнения: 170
Тони, с теб може да се засечем.Аз трябва да коментирам с него предния опит и краткотрайната имплантация и последвалия неуспех.Иска ми се да направя и генетични в деня като отида, та ще ми е заета сутринта.

Аз съм тук, при теб какво става, появи ли се или ще е другата седмица?

# 43
  • Мнения: 1 659
Другата седмица, още нямам цикъл, то датата е утре де, така че ще чакам и дано понеделник съм на преглед!

# 44
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Днес бях в клиниката да си платя за съхранението на ембрионите.Доктора няма да го има до 25.09(днес беше там), после от 30.09 до 8.10 пак ще отсъства.Аз ще чакам октомври...

Общи условия

Активация на акаунт