Парфюмни размисли и страсти - 218

  • 87 179
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 2 552
chanel19, и аз към него се насочих първоначално,
но това че ритежавам О де Мервей и Елексир де Мервей в момента,
ме накара да се двоумя и за другите аромати.

По принцип Шанела ако е ЕДП щях да избера него,
но ЕДТ не познавам.

Пойзън гърл също не познавам, но познавам Хипнотичната отрова и я обожавам!  Heart Eyes Heart Eyes
дали имат общо? newsm78

# 31
  • Мнения: 30 864
Абсолютно нищо общо нямат. Ще ти дам ревю на лични.
Пойзън Гърл е по - шоколадово бонбонен парфюм.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
И за мен нямат общо двата парфюма,обожавам и двата,но са различни.Аз също бих избрала Пойзън гърл от раз.Аз имам цели три нови любови-Lady Vengeance,Juliette has a gun Mad Madame и Amouage Blossom Love.Това са три парфюма,които в момента не мога да описвам,защото съм буквално без думи и леко трепереща.LaughingЕдни от най-невероятните аромати до които някога съм се докосвала! Ще почна да ги купувам един по един като първи е Lady Vengeance,най-красивата роза в парфюм за мен! Амуажа ме разтрепери направо,по-любим ми стана дори от Сиел,нямам търпение да е мой!Най-добрият парфюм на бранда за мен до този момент и от парфюмите,които аз познавам.

# 33
  • Враца
  • Мнения: 2 552
Е, как нямат общо бре, хора? ooooh!
За пойзъните ли говорите?
Пирамидите са им еднакви!

# 34
  • Враца
  • Мнения: 2 552
И кой е по-сладък и по-силен от Пойзън Гърл и Ла ви е бел?   Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 1 298
Аз съм за Диора, най-подходящ е за времето навън.

Шанелче, как е Черешовата Мансера, харесва ли ти? Hug Heart Eyes

На първо пръскане да, малко ме дразни мазното. Прекрасно сте го описали с другата подстрекателка Yum

# 36
  • Мнения: 2 223
Дами, дайте идея за подарък за дама на 58г. По принцип не се интересува от парфюми, затова ми се иска нещо лесно за харесване, без да е "свежо/сладко", а да отговаря на възрастта. Малко, елегантно и луксозно. Ако е някакъв ориентир - на тоалетката й има Кобако, а любим дезодорант е онзи кафявия Импулс Муск. Blush
Дотук на прима виста се сетих за DG The one, може би също Alien, а сега гледам един Bvlgari Splendida jasmin noir... подскажете и вие.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 298
Дами, дайте идея за подарък за дама на 58г. По принцип не се интересува от парфюми, затова ми се иска нещо лесно за харесване, без да е "свежо/сладко", а да отговаря на възрастта. Малко, елегантно и луксозно. Ако е някакъв ориентир - на тоалетката й има Кобако, а любим дезодорант е онзи кафявия Импулс Муск. Blush
Дотук на прима виста се сетих за DG The one, а сега гледам един Bvlgari Splendida jasmin noir... подскажете и вие.

Шанел Coco EDP, Coco Noir

# 38
  • Мнения: 2 223
Благодаря, но май са ми над бюджета. Иска ми се да се огранича до към 80-90лв.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
И кой е по-сладък и по-силен от Пойзън Гърл и Ла ви е бел?   Thinking
За мен Ла ви е бел,който не мога да търпя,а тази отрова е съвършена.Killpop,аз ти предлагам Пантерата на Картие едп,голяма класа излъчва този аромат,в нета е малко над 80лв за 50мл.

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 15:51 от Bright Crystal

# 40
  • София
  • Мнения: 12 518
Може би Нина Ричи - Ричи Ричи или Мадмоазел?
С Елиън не рискувай. И не подхождай с това парфюмът да "подхожда" възрастово. Парфюмът трябва да подхожда на натюрела на жената, независимо от възрастта й.
Може да пробваш и с Гучи Гилти Интенз.

# 41
  • Мнения: 84
Здравейте, момичета.  Hug
Колебая се между няколко парфюма, харесвам всеки един от тях много и може би ще ги купя постепенно.
Става въпрос за:
Lancome Tresor Midnight Rose
Hermes Twilly
Mugler Angel Muse- Каква е разликата между ЕДП и ЕДТ? Виждам, че са пуснали и разфасовки от по 100 мл, преди бяха само 30 и 50 във фрагрантика не са отбелязали, че едп-то се произвежда в бутилче от 100мл, но е възможно информацията да не е обновявана.
Tom Ford Velvet Orchid

Моля за мнение относно трайност,сияж и шлейф. Знам че за всяка кожа е различно, моята е относително суха и не всички парфюми се отличават със сериозна трайност при мен, но може би се дължи и на факта, че спирам да ги усещам след известно време.
Колебанията ми са по скоро за първите два. Мюглера и Том Форда, мисля да ги оставя за есента.
За съжаление не мога да взема участие по въпроса в темата, тъй като нямам нищо нишово,



Само да побутна леко  Blush

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 163
Здравейте, моля за мнение за парфюма Thierry Mugler Alien Oud Majestueux. Усетих го на друга жена и страшно много ми хареса. Траен ли е? Също така тежък ли е, обожавам тежки парфюми. Беше късно когато се засякохме, май беше малко по-лек. Благодаря предварително за отговорите!

# 43
  • Мнения: 30 864
Не ти ли отговорих? Твърдо съм за Hermes Twilly. Heart Eyes


Thierry Mugler Alien Oud Majestueux е траен и тежък парфюм да, абсолютно неподходящ за влагата и жегите навън. Зимен е. Аз не го харесвам и препоръчвам задължително проби на кожа, защото се развива кофти.

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 17:49 от densi

# 44
  • София
  • Мнения: 12 518
... Твърдо съм за Hermes Twilly. Heart Eyes

+1

ВО на ТФ на мен ми е сред любимите аромати, но той е за зимата и имаш време.


В тази връзка, напоследък масово по улиците надушвам Елиън в жегите и не знам как го издържат жените. Много го обичам аз, но лятото може да ми докара единствено позиви. Продължителното му усещане в жегата и влагата е убийствено.

Общи условия

Активация на акаунт