ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 183
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз не занимавам хората с подобни въпроси .
Цяла година и аз и детето сме нясно какво и как се прави
и никой не ми длъжен да ми смеля информация и да ми я дава
а аз да задавм въпроси като на 7 годишна.
Проблема си е твой и ти и щерката сте длъжни да се справяте .

Ти сериозно ли???? Хората са тук да си помагат, мисля.

# 346
  • Мнения: 253
Четвъртото класиране също е по бал. За всяко училище обаче сроковете за подаване на документи, класиране и записване са различни.

# 347
  • Мнения: 72
В училищата искат оригинали. Но помоли. Реви и се тръшни. Ако не стане поне могат да кажат има ли кандидат с по-висок бал. Така може да хукнеш към следващото училище......

# 348
  • Мнения: 8 742
Аз не занимавам хората с подобни въпроси .
Цяла година и аз и детето сме нясно какво и как се прави
и никой не ми длъжен да ми смеля информация и да ми я дава
а аз да задавм въпроси като на 7 годишна.
Проблема си е твой и ти и щерката сте длъжни да се справяте .
  Я дай да видим ти с какви въпроси искаш да ни занимаеш!
   Free agent,питай,затова сме тук ,заедно.Аз лично не мога да ти отговоря,защото при мен нещата приключиха още на първо класиране и не съм задълбала,но има майки,които са наясно.А аз ти стискам палци!

# 349
  • София
  • Мнения: 38 476
В понеделник сутринта обувам едни маратонки и почвам!

# 350
  • София
  • Мнения: 438
В училищата искат оригинали. Но помоли. Реви и се тръшни. Ако не стане поне могат да кажат има ли кандидат с по-висок бал. Така може да хукнеш към следващото училище......
Аз в момента съм тръгнала към 1 и 2 АЕГ. Ще споделя след малко. Не съм изтеглила документите, ако стане с копията хубаво, ако ли не- здраве да е. Той вече е свикнал с мисълта за 32.

# 351
  • София
  • Мнения: 438
В понеделник сутринта обувам едни маратонки и почвам!
Не чакай понеделник, някъде се подават само днес.

# 352
  • София
  • Мнения: 38 476
На път съм!
Хора, на плажа ми звънна телефонът и ми казаха: Ами извинете, но паралелката няма да се сформира!

# 353
  • Мнения: 72
Аз не занимавам хората с подобни въпроси .
Цяла година и аз и детето сме нясно какво и как се прави
и никой не ми длъжен да ми смеля информация и да ми я дава
а аз да задавм въпроси като на 7 годишна.
Проблема си е твой и ти и щерката сте длъжни да се справяте .
Не с нерви. Всички се побъркахме. Просто има моменти в които човек се панира и не знае как да постъпи....

# 354
  • Мнения: 72
В училищата искат оригинали. Но помоли. Реви и се тръшни. Ако не стане поне могат да кажат има ли кандидат с по-висок бал. Така може да хукнеш към следващото училище......
Аз в момента съм тръгнала към 1 и 2 АЕГ. Ще споделя след малко. Не съм изтеглила документите, ако стане с копията хубаво, ако ли не- здраве да е. Той вече е свикнал с мисълта за 32.
Първо 2АЕГ там се подават днес.

# 355
  • София
  • Мнения: 438
На път съм!
Хора, на плажа ми звънна телефонът и ми казаха: Ами извинете, но паралелката няма да се сформира!
Вашата ситуация е ужасна, но никога не се знае дали няма е за по-добро. До септември ще има рокади. Казвам го от наблюдението през 2016. Задължително подай на няколко места. Така ще ви е по-спокойно .

# 356
  • София
  • Мнения: 38 476
Благодаря, и аз така мисля!

# 357
  • Мнения: 5 384
Положението е толкова комплицирано и сложно с това 4 кл. Всяко училище със своите изисквания, срокове. И аз, макар да не съм в ситуация на участник, имам неясноти. Особено в случая на Free Agent  питането е съвсем резонно. Стискам палци, дано успеят!

Vasilena, ти отде се пръкна толкова груба и неподготвена за нашата тема?! Тук не си говорим с пренебрежение и неуважение!

# 358
  • София
  • Мнения: 650
До септември ще има рокади.
То рокади има до края на 8 клас- кой не си харесва училището, кой класа, кой учител.

# 359
  • София
  • Мнения: 1 062
Василена, ако не знаете как да помогнете, поне не пречете, моля!
Фрий, успех!

Общи условия

Активация на акаунт