ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 192
  • 746
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 38 476
"Няма дете с такова име при нас!"
"Кога подадохте документите?"
"Вчера сутринта"
"Аха"
 Mr. Green
Ох, вече ми е смешно!
Обадиха ми се, поговорихме си и да ви кажа разни полезни неща.
На практика няма крайна дата за 4 класиране - нещата ще се джуркат до 17 септември и балът няма чак такова значение.
Профили практически няма в ОО паралелки. От 8 до 10 клас се учи език и ОО предмети.
После се профилира. То това Дидева го беше казала де, ама сега ми го потвърдиха.

Най-готиното е, че май аз ще се уредя в някоя гимназия! Grinning

Последна редакция: вт, 07 авг 2018, 11:54 от Free Agent

# 601
  • Мнения: 72
Как се случва пазаруването на дрехи ? С моя син вчера преживях пореден кошмар. Два чифта дънки / черни /, две тениски / черни / и един суичър / черен / за пет часа и десет минути. А трябва да се купи анцунг, гуменки, маратонки. От пазара на маратонки толкова се ужасявам....................В това начинание категорично отказвам да участвам.А после жените били контета. За толкова време щях да изкупя няколко МОЛА........

# 602
  • Мнения: 305
Бясна съм! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Обадих се в 127мо. Тия патки са загубили документите! Обаче, за да се оправдаят, ми повториха 5 пъти "Нисък ви е бала".
Накрая им казах, че при тази организация не бих желала детето ми да е в тяхното училище и треснах телефона!

Еееее, какво е това нещо!!!!! Бива ли така?!?

# 603
  • Мнения: 1 561
Free, тези не са наред, как е възможно Angry, дали не е добре да отидеш на място и направо с директор да говориш!
Мaya, имам девойка, ситуацията е подобна, има такива красоти за нея, тя едни тениски каси до пъпа,  цветове-бяла, черна и червена, къси дънкови панталони и дълги дънки, в това се състои гардероба й. Всеки месец се купуват дънки и калъфи за телефон. Предлагам нещо свежо, модерно, тя- така не се носят тийн-овете...и дотам. Скучна работа, та съм я оставила, отиваме, тя гледа, избира, поне съм дала напътствия състава да гледа, после плащам. Иначе е бърза.
Аз съм по-трудната, обикалям, гледам, мисля докато избера кое от всичко е моето. Но пък избера ли, се носи с години и голям кеф, било е моето!

Лулу, sanaka, кой разхожда кучетата у вас, толкова искат куче моите, но всички, освен ММ не можем да ставаме рано, та горкото, ще го измъчим. ММ става рано с каката, когато беше първа и я изпращаше до метрото.
Новото училище е на удобно място, 12 мин с метрото и малко пеша, т.е за 30 мин е стигнала.
 Аз ставах с малката 1 клас, която я будя поне 30 мин, докато отлепи, тежък случай, а беше бебе, което спеше 15 мин и толкова. Явно наваксва сега, ама се е объркала нещо в схемата:) 2 клас обаче май са по-отрано и ще е мъкааа. Не искам да идва 15.09!


Да питам, някой от наборчетата да е ходил или му предстои  интересен платен лагер към някой център или школа, занималня и т.н?



# 604
  • Мнения: 11 908
Как се случва пазаруването на дрехи ?

Купувам без него, по изключение- някое яке да пробва. В общи линии е стандартен. Като види една дреха и каже - не- не я обличаме дори. Като му падне окото на нещо- обикновено му става и му стои добре. Пуловери, тениски, дори униформата я поръчвам без него. Обувки, ботуши- с баща си ходи .

Free, намъчихте се с детето, може ли такова нещо, ако се обадиш в РУО дали няма да вземат някакви мерки?Какво е това- да ти губят документите? Но ако имате по-добър вариант- не си струва от самото начало в такова разпиляно училище.

# 605
  • Мнения: 8 757
  Free,тия са за трепане!
   Как така ще се джурка 4то класиране до 17.09?Вие чак тогава ли ще знаете къде ще учите?
     

# 606
  • София
  • Мнения: 3 663
Фрии, дано да имате късмет със 127-мо. Учила съм там когато беше основно училище. Имаше много деца и се учеше на двусменен режим. После в "ония" години стана гимназия. Сега гледам, че започва да дърпа нагоре в класацията по балове. Дано. Все пак това е най-старото училище в София.
А да, отвътре е доста голямо. Има и физкултурен салон. Местоположението също е плюс.

# 607
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На мен 127-мо ми направи лошо първо впечатление (Като база), ужасно неподдържано изглежда. Disappointed Relieved

# 608
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Аlexova, моето е сега на лагер-школа към IT Znayko. В Пампорово са, даже сега би трябвало да се връщат към хотела от 3часов поход, утре ще ходят до Снежанка. Профилът му е роботика, но заниманията са само час и половина на ден. В останалото време ги занимават аниматори - търсели са съкровища в гората, има ли са ориентиране, спортове някакви, творчески ателиета. Програмата им за всеки ден е разграфена от 7.30 до 22.00 - харесва ми, че не са оставени на самотек, а се ротират аниматори. За втора година е на техен лагер, но и техните състезания през годината са много интересни -обикновено са тридневни и много добре организирани.

Бил е също на лагери към CISV,но там се иска и допълнителна ангажираност през годината.

Free, я отиди да ди намериш документите лично. Как така ще ги изгубят?! Подай оплакване в РУО.

# 609
  • Мнения: 9 903
Аlexova, моето е сега на лагер-школа към IT Znayko. В Пампорово са, даже сега би трябвало да се връщат към хотела от 3часов поход, утре ще ходят до Снежанка.
Аз исках да пращам моя, но им се засече с друго.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Аlexova, моето е сега на лагер-школа към IT Znayko. В Пампорово са, даже сега би трябвало да се връщат към хотела от 3часов поход, утре ще ходят до Снежанка.
Аз исках да пращам моя, но им се засече с друго.

Тити, жалко - можеха да се запознаят с моето момче. Другото, което ми харесва е, че организаторите постоянно качват снимки в затворена фейсгрупа и реално родителите добиват представа в реално време какво правят децата им.

# 611
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Как се случва пазаруването на дрехи ? С моя син вчера преживях пореден кошмар. Два чифта дънки / черни /, две тениски / черни / и един суичър / черен / за пет часа и десет минути. А трябва да се купи анцунг, гуменки, маратонки. От пазара на маратонки толкова се ужасявам....................В това начинание категорично отказвам да участвам.А после жените били контета. За толкова време щях да изкупя няколко МОЛА........

Лесно се случва - давам му пари и той си купува, другият вариант е да отидем до мола и за нула време сме готови. Младежът носи само спортни, прави панталони без джобове, без сини дънки, тениски и тъмни суитчъри. Обувките са кецове и туристически обувки, тях понякога поръчваме от нета.

Фрий, тези направо ме убиха! Егати безхаберниците! Иначе и аз храня сантимент към 127, тъй като съм учила там в 1кл, преди да се преместим. Ама, то нещата се променят.

У нас пубера има задължения и към кучето и котката - да разхожда кучето следобед, сега и сутрин, щото е свободен, и да почиства тоалетната на котарака. И за двете мрънка, ама ги прави.

# 612
  • София
  • Мнения: 438
Ще откача- преди малко ми се обадиха и от 1АЕГ, а аз днес го записах в 2-ра.

# 613
  • София
  • Мнения: 11 998
Ами още не е късно, ако предпочитате 1-ва. Теглиш документите и толкоз. Ще изтърпиш да те гледат 5 минути накриво.

# 614
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Питай детето, прецени локацията...

Общи условия

Активация на акаунт