ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 184
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз ще чакам. Дребното в крайна сметка е в училището на кака си, така че може и да успеем да ползваме някои от нея.

# 676
  • София
  • Мнения: 438
Аз ще чакам. Дребното в крайна сметка е в училището на кака си, така че може и да успеем да ползваме някои от нея.
Едва ли ще може.Те от миналата година са по нов учебен план и съответно нови учебници.

# 677
  • Мнения: 402
Аз пък много харесвам униформи. В началното училище имаше и сега много страдам, че ще се помъкне с размъкнати тениски и суичери. Мрази да носи ризи и не би облякъл за нищо на света, ако не е задължително.

# 678
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Знам, но това всички предмети ли засегна. Всъщност, те тази година нямат много учебници.

# 679
  • София
  • Мнения: 3 662
Училищата са пуснали списъци с четвърто класиране. Браво. От любопитство разгледах баловете.

# 680
  • София
  • Мнения: 438
Знам, но това всички предмети ли засегна. Всъщност, те тази година нямат много учебници.
Така мисля, защото учениците, които през 2018/2019 ще са в десети клас са последните по старата програма.

# 681
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Училищата са пуснали списъци с четвърто класиране. Браво. От любопитство разгледах баловете.

Да, като цяло пак са високи. Само 133-то РЕ, младежи е нисък.

# 682
  • Мнения: 8 744
     С купуването на дрехи се справяме лесно-капризен е в рамките на нормалното.Понякога,ако нещо ми хареса,купувам сама, когато ходи на гости на кака в София купуват двамата,а често ходим заедно.Имаме си любими магазини и си пазарува от там.Маратонките са от нета,предимно Асикс,заради волейбола,или от Декатлон за всекидневно  ритане,каране на колело,бачкане по двора.
     Учебниците си набави от миналогодиншните осмокласници,има две момчета в отбора.На записването ни казаха,че техните  са валидни за тази година.Както и със сестра му,така и с него казах,че от сега натам с учебнизи не се занимавам.Има бюджет,ако успее да си намери втора употреба,останалите пари са за него.Ако ли не,дава за учебници.Ще купим нови само по немски.
   
   

# 683
  • София
  • Мнения: 38 476
Къде са тези балове?

# 684
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

На сайта на всяко училище.

# 685
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Училищата са пуснали списъци с четвърто класиране. Браво. От любопитство разгледах баловете.

Да, като цяло пак са високи. Само 133-то РЕ, младежи е нисък.

къде гледате списъците?

# 686
  • София
  • Мнения: 38 476
Аа, видях на 133. Моите училища ги мързи още.

# 687
  • Варна
  • Мнения: 2 442
В Първа при записването казаха да чакаме общите поръчки за учебниците. Така или иначе по езика се пише в тях, така че може само нови.

За униформите - училището е с униформа, носи се постоянно, нямам нищо против - въпрос на принадлежност е. Сега е време да се погордее, че се е сбъднало желанието му.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 662
В 73-то доста е паднал.

Ние пък писахме само училища в които няма униформи. Аз от едно време не харесвам това уеднаквяване.

# 689
  • Мнения: 87
В 73 се е качил бала. За момичета не/АЕ е видок, паднал е само за не/фе.

Общи условия

Активация на акаунт