ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 151
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

205, 5 бал 😯

# 691
  • София
  • Мнения: 7 049
Това са баловете ма подалите документи. На приетите, след реда, пише с какво са приети.
Иначе 73то тази година много падна с бала. Още на първо класиране, на второ съвсем...

# 692
  • София
  • Мнения: 7 049
Аз видях такава справка само на сайта на 73-то...
Пералните нищо не са качили.

# 693
  • София
  • Мнения: 3 659
Ясно за 73-то. Реших, че всички са приети от списъка.

# 694
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ясно за 73-то. Реших, че всички са приети от списъка.

И аз така реших.

# 695
  • Мнения: 1 256
Не са приети всички според мен. Пише езика само срещу 3 момичета и едно момче , а и толкова бяха свободните места за 4-то. Вероятно са каичли списък с всички подали за 4-то

# 696
  • Мнения: 72
Не са приети всички според мен. Пише езика само срещу 3 момичета и едно момче , а и толкова бяха свободните места за 4-то. Вероятно са каичли списък с всички подали за 4-то
От момчетата е прието само първото защото има едно свободно място. От момичетата три.....

# 697
# 698
  • Мнения: 4 915
На сайта на Първа АЕГ са публикували част от учебниците, но ще чакам родителската среща и тогава ще поръчвам, най-вероятно нови.

Я в тези жеги пратете пълните отличници да се почерпят с безплатен сладолед в Gelato & Latte, на ул. Самоков 28Б, ж.к. Изток, София. Моите с една приятелка днес са хапнали вкусно, почерпили и малката, макар че не е пълна отличничка. Smiley

Eто цитат от поста на  Gelato & Latte  във фейса:
Джелато за отличници Simple Smile Ако искате и вие да се включите просто покажете бележник с отличен успех, а ние ще ви почерпим фунийка с джелато по ваш избор.
Кампанията е валидна до 15.09.2018 г.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 285
ТМ, правилно ли съм видяла, младежът е записан в 1 АЕГ. Надникнаха зад рамото на девойката. Ако да, честито! Дано е на късмет!

# 700
  • Виена
  • Мнения: 899
Изчетох изцяло предишната, както  и тази тема, и то в работно време, но не можах да получа отговор на въпроса ,който ме вълнува. Племенникът е приет на първо класиране и е записан в "Джон Атанасов". Сега вижда,че има едно свободно място в НПМГ, точно паралелката, която беше посочил на първо място. В сайта на РУО за четвърто класиране няма инструкция как се кандидатства ( кораба майка явно все още е в отпуск). Прочетох, че това е директорско класиране, предполагам трябва да се кандидатства чрез заявление в конкретното училище. Въпросите ми са два - как става кандидатстването  и необходимо ли е отписване от училището, в коет о племенникът е вече записан? И второ - в случай,че не бъде приет, какво следва ? Остава си детето без никакво училище ли? Или трябва да търсим частно

Последна редакция: ср, 08 авг 2018, 15:37 от bombolino

# 701
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Всяко училище си има изисквания- в някои ставаше с копие на документите, други искаха оригинали. Звъннете и попитайте как е в НПМГ.

# 702
  • София
  • Мнения: 38 431
Добре, ама как си взимате документите от старото училище?
"Моля, дайте ми свидетелството и бележката за малко, че ми трябват" Confused

# 703
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Добре, ама как си взимате документите от старото училище?
"Моля, дайте ми свидетелството и бележката за малко, че ми трябват" Confused

🤣😂🤣  Аз предвидливо ги бях снимала.

# 704
  • София
  • Мнения: 438
Добре, ама как си взимате документите от старото училище?
"Моля, дайте ми свидетелството и бележката за малко, че ми трябват" Confused

🤣😂🤣  Аз предвидливо ги бях снимала.
И аз ги бях снимала, а дори не предполагах. че ще потрябват Smile

Общи условия

Активация на акаунт