Обявиха ми стачка на зеленчуковите пюрета

  • 317
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 393
От около 10тина дни Иво яде с голяма неохота обедното си пюре.И зеленчуковото и месното.С мъка успявам да пробутам половината количество.Първо помислих че се дължи на жегите,ама пък тези дни не е горещо.Със много запушен нос е,и помислих ,че няма апетит като не усеща добре вкуса на храната,обаче пък сладките неща ги хапва-плодови пюрета,каши,кисели ит.н. newsm78 Пюретата ги правя аз,само от време на време купувам. Някакви идеи на какво се дължи този бойкот. newsm78

# 1
  • Мнения: 219
С интерес ще следя темата, защото имаме същия проблем. А в началото на захранването омиташе лакомо всичко.

# 2
  • Мнения: 1 559
   Пробвай да ги смесваш с тиква (тези, които го позволяват) - тя е естествено сладка и е възможно покрай нея да успееш да пробуташ и други зеленчуци. А ако изцедиш малко кърма в тях няма ли да ги яде?
    Не е по темата,ама понеже казваш,че бебчо е със запушено носле - в такъв случай аз бих го оставила само на кърма, докато се оправи. Възможно е да ти отказва нелюбимите си храни заради неразположението.

# 3
  • Мнения: 1 327
и ние сме в такъв период отново... кашата е сладка, но и нея не иска. не знам как е при вас, но мойта хляб и геврек не отказва........

Общи условия

Активация на акаунт