Да, попитам,жените използващи очна линия!

  • 864
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 951
Използвам очна линия, от много години.До сега не съм имала каквито и да е проблеми!Преди няколко дни си купих нова,и настъпи ужассс_Като я сложа ,започва едно щипене ,парене,направо ми идава да я сваля.Марката е Голдън Роуз,и предишната беше такаваПОМОГНЕТЕ!!

# 1
  • Мнения: 723
Може да е някакво менте, или дефектна партида! Не я слагай повече, изхвърли я, купи си друга марка, или същата от друго място, щом по принцип нямаш проблеми с нея!

# 2
  • Мнения: 5 313
Или да е с изтекъл срок на годност.

# 3
  • Мнения: 661
Моят съвет сщо е да я изхвърлиш!Може пак да си вземеш такава щом ти харесва, но от друг магазин или пък направо я смени с друга марка.Аз сега не ползвам, но съм ползвала доста време и си взимах на Oriflame.Доволна бях много от нея!

# 4
  • Мнения: 302
Може да е някакво менте, или дефектна партида! Не я слагай повече, изхвърли я, купи си друга марка, или същата от друго място, щом по принцип нямаш проблеми с нея!
И аз мисля така   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 248
Изхвърли я! Недей да експериментираш с очите си! Stop Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Изхвърлих я.Благодаря ви за отговорите!

# 7
  • Мнения: 1 934
Може да е някакво менте, или дефектна партида! Не я слагай повече, изхвърли я, купи си друга марка, или същата от друго място, щом по принцип нямаш проблеми с нея!
Подкрепям напълно.

# 8
  • Мнения: 82
 Не я ползвай повече, слушала съм за подобни случаи в следствие може да получиш алергия и става гадно Sad За мен очна линия №1 е тази на ОРИФЛЕЙМ . Много съм доволна! Peace

# 9
  • Мнения: 120
Добре е че вече си я изхвърлила, а според мен се насочи към друга марка - аз напр. ползвам Импала-същия ценови клас като Голдън Роуз, обаче е немска /уш Wink/, и е доста добра.

# 10
  • Мнения: 8 917
Добре е че вече си я изхвърлила, а според мен се насочи към друга марка - аз напр. ползвам Импала-същия ценови клас като Голдън Роуз, обаче е немска /уш Wink/, и е доста добра.
Никога не съм използвала очна линия и нямам такова намерение, но се сещам, че едно време имаше една, която се слагаше течна и след това се отлепваше - изглеждаше ми много удобна Peace Още ли има такива? newsm78

# 11
  • Мнения: 4 076
Купих си черна очна линия на Avon,бях много доволна-твърд писец,не се размазва,лесно се нанася;обаче я ползвах 5-6 пъти и изсъхна(купих я от приятелка-дистрибутор,гаранция,че е в годност).Знаете ли някоя с тези характеристики,но да не е за еднократна употреба?

# 12
  • Мнения: 338
Купих си черна очна линия на Avon,бях много доволна-твърд писец,не се размазва,лесно се нанася;обаче я ползвах 5-6 пъти и изсъхна(купих я от приятелка-дистрибутор,гаранция,че е в годност).Знаете ли някоя с тези характеристики,но да не е за еднократна употреба?
                                                                                                                                                                                                                                                                                 Предната ми очна линия беше на "манхатън"и не изсъхваше.Сега съм с " bonjour paris" ,доста време от както я ползвам и си е същата както в деня в който я отворих.           

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 13:55 от danieli00

# 13
  • Мнения: 4 076
Благодаря,danieli00 ,ще пробвам някоя от тези,които препоръчваш.Предпочитам ги пред моливите-само на горния клепач,правят окото много изразително...

Общи условия

Активация на акаунт