Не остана много вече, ОКТОМВРИ ще се гушкаме с малкото човече

  • 32 466
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Ох, Вълшебство Heart Eyes

Скрит текст:
И мен ме страх от Томи, ето и една статийка със снимчици, да подхранваме тоя страх

https://www.esquire.com/uk/culture/film/a22649015/tom-hardy-venom/

# 556
  • Мнения: 5 108
Ооооххх, Вълшебство, много мило да се сетиш за мен Joy Hug Пък и защо да е офф, в тема с много на брой много бременни е полезно да изплакнем очи Joy Heart Eyes
Дори пред мъжа ми няма да отрека че имам слабост към британски (особено) актьори Grinning Пък и той си знае че съм голяма фенка на Том Харди. Освен като изляза в отпуск да си купя едно шише тоник и да си пусна да гледам пак Legend (този филм гледах в осмия месец мисля с предната бременност и ми се допи джин с тоник, бях с моя изключително близка приятелка, която също беше бременна в осмия месец Grinning голяма гледка бяхме двете, навирили гордо коремите отиваме да гледаме Том Харди докато мъжете ни са на работа Grinning )
blondie_anna, нали, нали, голям страх имам и аз Grinning

# 557
  • София
  • Мнения: 6 726
Ох, Вълшебство Heart Eyes

Скрит текст:
И мен ме страх от Томи, ето и една статийка със снимчици, да подхранваме тоя страх

https://www.esquire.com/uk/culture/film/a22649015/tom-hardy-venom/


не е лош....

Мен пък ми харесва този.... https://www.esquire.com/uk/culture/film/news/a4205/only-god-forgives-trailer/
Ама аз и по мъже с руси коси и сини очи си падам повече....Heart EyesHeart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 558
  • Мнения: 2 173
Ох, Райън... Скоро гледах блейдрънър и тия дни Лала Ленд. Много го харесвам и аз, но и Том харесвам. Нацелихте ме.

Мечето на НМ го имах в кафяво. С баткото изкарахме половината зима с него. За ноември, декември и преди да паднат големите студове е добро. Топли.

# 559
  • Мнения: 313
Момичета само да ви попитам понеже и идея си нямам. Ако се ражда секцио колко време преди термина се прави секциото. И ако бебето е седалищно чака ли се до термин да се обърне евентуално или пак се определя секцио по-рано? Пожене знам,че има доста време,но малката сега е с главата нагоре и АГ каза това да не ме притеснява,че има много време и може да се обърне всеки един момент, но ако остане така ще коментираме секцио, но не ми каза кога... Първото раждане е нормално и много ми се иска и сега да е така и някак съм се поотчаяла тези дни...

# 560
  • Мнения: 5 108
Янна, благодаря че писа за космонавтчето, видях го и кафявото, изглежда същото. Само пухкавия външен плат и трикотажна подплата отвътре, нали? Няма вата до колкото виждам.
dtodorova91, бъдещият батко беше с главата нагоре в 31 г.с., както си беше правилно позициониран на третата ФМ се изненадахме че се е врътнал нагоре. Малко след това си се беше върнал обратно в правилна позиция. Предполагам ако стои с главата нагоре се назначава дата за секцио в зависимост от състоянието на майката, ако няма индикации че ще тръгне раждане по-рано сигурно се чака да наближи термина (ако няма скъсена шийка, контракции, разкритие и т.н.)

# 561
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Секцио в най-добрият случай се назначава максимално близо до термин, около седмица е може би най-разпространено. Но някои лекари бързат понякога, я заради отпуската си, я заради друго. С баткото секциото беше 11 дни преди термин, но май можеше да изчакаме още, сега живи и здрави ако всичко е наред, мислим около седмица преди термин да е. Ако е до позиция да бебето мисля може да се изчака максимално дълго, те някои бебета в деня на термина се обръщат. Мисля, че ако няма противопоказания някои лекари биха се съгласили при тръгнало раждане да направят секцио, ако се налага. Но зависи много от ситуацията, и дали има или не противопоказания за това.

# 562
  • Мнения: 548
Ооооххх, Вълшебство, много мило да се сетиш за мен Joy Hug Пък и защо да е офф, в тема с много на брой много бременни е полезно да изплакнем очи Joy Heart Eyes

Именно, аз лично нямам нищо против да си говорим за каквото и да е, вярвам, че и другите са така.
Хубаво бебешка тема, ама все пак ... и мама е човек Grin.
По темата - аз съм влюбена в Брадли Купър, той ми е топ Relaxed

За секциото заради седалищно - статистиката сочи, че до 32г.с. 85% са се обърнали, до 37с. около 5% само не са, така че не се шашкайте много от рано. До термин около 4%. Иначе има доста упражения в youtube, които може да правите вкъщи в опит да помогнете на бебчо да се завърти.

Иначе се отчетох със снимков материал във фейса - че като заговорихте за George точно натам щях да ходя за разни продукти и минах през дрехите. Рядко купувам неща на редовна цена, като знам как ги намаляват, чак ми се виждат скъпи Grinning Grinning Ама взех някакви розовинки.

Бях казала, че взехме количка - е нещо и намерих разни неща, дето не ме кефят и я продадохме. Вчера купихме друга. Първоначално се бях влюбила в една марка, после реших, че ми е над бюджета и се отказах от нея, но просто не спрях да я мисля и като ми се отдаде втори шанс, преценихме, че тя ще е. Само да мирясам, както каза моя мъж. Та вече си имаме това - https://vimeo.com/230772520

# 563
  • Мнения: 240
Пумпалче, много яка количка, дрешките също са супер сладки всичките.

По темата аз съм фенка голяма на Том Харди, чак го сънувам от време на време. И на Брадли Купър, и на Гослинг и на Рейнолдс, абе на почти всчки май 😂

Аз искам да попитам мамите, раждали секцио какво мислят за коланите след това. На някои места пише, че не е хубаво, а някои приятелки се кълнат, че така им е било много по-добре и не са чувствали, че ще им изпаднат червата.

# 564
  • София
  • Мнения: 6 726
Ani Angelova 582146 по-добре им е след секцио с колани, защото явно държи всичко здраво и ти дава опора. Аз имам лапаро преди няколко месеци, естествено не може да се сравни със секцио, но си е коремна операция, еми ако знаех за тези колани и аз щях да си взема. Аз ходих като бабка на 80 прегърбена и ме болеше страшно много. Естествено и аз ще следя темата дали някоя мама не си е взимала такъв и как и е подействал.

# 565
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
пумпалче Брадли си е баш по бременната тема https://life.dir.bg/zvezdi/irina-sheyk-zagatna-s-fotosesiya-che- … chakat-vtoro-dete  Mr. Green
Мен понякога ми идва в повече напоследък концентрираното говорене само за бебета, симптоми, раждания и т.н. покрай мен. Що хората се чувстват длъжни да си говорят с мен за това... не знам  Blush

Отделно хич , хич не ми се стои вкъщи ... другата седмица ми започва 45 дневния болничен и съм пред депресия какво ще го правя  Laughing Дето вика една колежка накрая ще родя по-рано от толкоз драма за тез 45 дни  Blush
Ама ще се успокоявам с Том, Брайн и някой друг хубавец ..  Mr. Green

# 566
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Пумпалче, ей тая количка наистина е супер, браво! И дрешките са много готини!

Аз като по-възрастна Stuck Out Tongue Winking Eye, харесвам много Джъд Лоу, макар да е с малко нетипичен чар. И Джерард Бътлър Heartbeat

И аз съм чувала противоречиви мнения за коланите, но моят лекар настояваше да слагам, подърпах се малко, но си взех и започнах да слагам малко преди изписването. Факт е, че се възстанових много бързо, без никакъв дискомфорт, но не мога да кажа на колана ли се дължи или на друго.

Ето 6 дни след раждането: 

Скрит текст:

# 567
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
blondie_anna аааа за Джъд и Джерард няма възраст. Ходих аз един ден да търся втория уж разхождайки бременно коремче по Витошка ..ама нещо не го намерих  Laughing

пумпалче не помня писах ли във фб, ама количката е един път. Най-важното е на теб да си ти харесва, а не всеки ден нещо да ти причинява дискомфорта че си направила компромис, че не те кефи достатъчно и т.н.  Wink

# 568
  • Мнения: 813

 Много е хубава, а клипчето ми напомни за първите ни разходки и ми стана толкова носталгично, нямам търпение сега да си ги правим 4-ма Heart Eyes

# 569
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Вълшебство, няма справедливост, докато е бил тук Джерито се е разхождал около на мъжа ми офиса, бях готова да ходя вече да го чакам след работа, даже можеше да му оставя малкия в офиса, а аз да се позиционирам чинно да си чакам Joy

И аз си мисля, че с количката не трябва компромис да се прави, когато има възможност. Да ми харесва, да му е удобно на бебето, на мен да ми е удобно, да има къде да събера катуна Joy И винаги ако има възможност взимайте и аксесоарите. Моят мъж като се запъна като взимахме за сина ни количката, "Ма защо ни е зимен чувал за лятния кош", добре че го навих. Зимата, като беше на 1 годинка ни беше перфектно с него.

Общи условия

Активация на акаунт