Какво направих днес за себе си? - 3

  • 66 046
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 373
Купих си шоколад и си го изядох самичка... Не споделих с никого. Най-вкусните 10 минути Grinning

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Вчера ходих профилактично на зъболекар.
Цял шоколад не мога да изям наведнъж, но виж коооолко сладолед мога.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Сиренце, като ти видях името вече усещам какво ще направя днес за себе си Simple Smile за вечеря сиренца със бяло вино... дано не ми мине котка път

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Сиренце, като ти видях името вече усещам какво ще направя днес за себе си Simple Smile за вечеря сиренца със бяло вино... дано не ми мине котка път
Мхм, и аз ги тача. Само гледай да не са от най-маслените, тип камамбер и бри, те са по-вървежни с червено вино. Wink

# 34
  • Мнения: 522
От сутринта съм в страхотно настроение,слушам си музика със слушалките,пия си кафенцето Grinning  Децата си играят,може и да се карат,не ги чувам Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 6 007
Взех си едноседмична почивка преди семейната ваканция с децата в Испания за две седмици. Ставам късно, пия кафета, чета книги, гледам влогчета, тренирам, плувам, правя йога, гледам в една точка, спя на обяд, изобщо-превъртях играта Sunglasses Heart
Как си мечтая и аз за нещо такова. Ама кога ли ще се случи. От утре съм в отпуск, но градината ни не работи през август, така че........Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 224
Платила съм само тока а тръпки ме побиват колко ще е водата Frowning

# 37
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Взех си важно решение за важна операция.
+ маникюр
+ пристигна ми по куриер една нова книжка
+ хвърлих око на една нова орхидея, а може би 2-3 за допълване на колекцията.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461
Наслаждавам се максимално на отпуската, на плажа отмарям с коктейли, хапвам шоколад и морска храна. Поръчах си едни дрехи, макар да съм почти на червено и да не са ми необходими.

# 39
  • Мнения: 2 760
Днес най-накрая финализирахме покупката на моя дом и вече имам ключове, заведох мама да го види за пръв път. Седнахме, пушихме по една цигара и правихме планове кое как ще бъде (тя ще живее там). Много ми е хубаво. Едно такова летящо. Не ми се слиза на Земята.

# 40
  • Мнения: 1 710
Поръчах си такси, вместо да се уморявам в градския транспорт.

# 41
  • Мнения: 2 417
Днес минах през фризьорката,скъсих си дължината на косата+боя и съм хепи.

# 42
  • Мнения: 1 387
Купих си нова чанта-жълта!Много и се радвам!

# 43
  • Мнения: 479
Свърших отдавна отлагана работа. Hug

# 44
  • Мнения: 522
Свърших отдавна отлагана работа. Hug
И аз и аз. Отлагах 2 години!

Общи условия

Активация на акаунт