Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 юли 2018, 09:17 ч.

Моя уплашен приятел

• 3 978
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Хапчета Zylkene - натурални са. Има и други марки на пазара. Ако това не помогне - възможно е да се прибегне до медицински успокоителни.

Е как натурални хапчета, растат ли някъде? Или на билкова основа имаш предвид?

🙄
Щом са хапчета, сигурно състава им ще е натурален🙄, състава им преди да бъде обработен, сигурно ще е расъл някъде , за това момичето ще пише, че са натурални..
Натурално= природно= естествено, неподправно и т. н.
Подробен - елементарен превод към всяка дума ли ти трябва?

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 14:53 от alexs969

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
При мен Zylkene и капките на Бах не свършиха работа. И минахме на успокоителни. Но винаги е по-добре да се започне с по-леките варианти.

# 17
  • на брега на морето
Имам добро впечатление от тези капки, които са растителни

Правилно.

# 18
Хапчета Zylkene - натурални са. Има и други марки на пазара. Ако това не помогне - възможно е да се прибегне до медицински успокоителни.

Е как натурални хапчета, растат ли някъде? Или на билкова основа имаш предвид?

🙄
Щом са хапчета, сигурно състава им ще е натурален🙄, състава им преди да бъде обработен, сигурно ще е расъл някъде , за това момичето ще пише, че са натурални..
Натурално= природно= естествено, неподправно и т. н.
Подробен - елементарен превод към всяка дума ли ти трябва?

Не съществуват природни хапчета, капки и всякакви подобни продукти. Може да имат разни съставки, но до там. И това написаното не е превод, а синоними.

Както стана ясно - не е расъл никъде - извлечен е по химичен път казеина.

# 19
Не ти е лесно, Salsisha Trollface

# 20
Не е, не е, ама на пинчера му е по-трудно, затова първо той трябва да се спаси Simple Smile

# 21
Брей, че интересно как успя поне за това да се сетиш "синоними"? Вярвах, че отново ще питаш "какви са тези думи" и ще искаш подробно да ти се обясни. Този път си се информирала - браво!
Мисля, че, трябва да си много "умен",за да не разбереш какво иска да ти каже някой, който ти обяснява съвсем елементарно и подробно, явно се иска прекалено много сиво вещество, но при някой това им вещество-липсва🙄За пинчера... ми вярвай, че много по-малко иска да се отърве от мен, от колко хората за които се грижиш ти!

# 22
Когато не мога да помогна, не се намесвам по-принцип, следвай примера😊

# 23
Да се похваля, моя маймуняк се оправи, същия си както  преди, не скимти, не квинчи, лае си схвсем нормално, не се страхува и т. н . Не вярвах,че ще се получи нещо, но явно наистина е възможно ☺️

# 24
Извинявай, но такава дума "квиНчи", няма в българския език.  Методите - баене, леене на куршум и тем подобни изобщо няма да  коментирам. В случая е права Салсиша.
Радвам се, че кученцето се е оправило въпреки твоите грижи.

# 25
Да се похваля, моя маймуняк се оправи, същия си както  преди, не скимти, не квинчи, лае си схвсем нормално, не се страхува и т. н . Не вярвах,че ще се получи нещо, но явно наистина е възможно ☺️
Кое лечение даде резултат? Или се оправи от самосебе си?

# 26
Извинявай, но такава дума "квиНчи", няма в българския език.  Методите - баене, леене на куршум и тем подобни изобщо няма да  коментирам. В случая е права Салсиша.
Радвам се, че кученцето се е оправило въпреки твоите грижи.

Какви са "въпреки моите грижи", споре теб?
Би ли прочела 1вия ми пост и евентуално след това да си правиш изводи за "моите грижи"

# 27
Да беше отговорила на Джулая. Моя пост трябваше да подминеш. Надявах се.

# 28
А и има-няма "КвиНчи" , аз чувам "квиН" , не "квиЧ", а ти? и когато някой иска да ти помогне не се занимава с елементарните и маловажни неща, а просто ти помага!Така, че и ще си продължавам да го пиша така извинявай! За много хора домашния любимец е част от семейството, не виждам какво толкова нередовно съм направила,щом съм му помогнала! За мен е много по-непонятно да ходиш на врачки, на вещици и т. н. и бла-бла, но за кучето ми, че съм го завела на баяне-айде моля и това няма общо с по-предното написано от мен. И баба Ви ще ви е водила на баяне все пак! А и не исках да му баят, а да му леят куршум, както са ляли на мен и на много от вас, но тя му бая, както и да де, важното е, че помогна!

# 29
Ох, мили Боже.
Нямам какво да кажа. То всичко се каза.
Айде, със здраве.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт