Априлки 2019

  • 44 549
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 43
По 400 милиграма пия , но аз още не съм ходила на Д-р
Момичета как сте?Искам да ви питам вие по колко ФК пиете?Защото вчера моя доктор ми препоръча да я пия 3×1 Rolling Eyes а на опаковката пише 1 на ден,също да взимам аспирин протект
сега звъннах на доктора  и му показах от коя пия и той каза да 3×1

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 340
Здравейте, аз за спорт не помислям, защото съм си плужек Simple Smile
За фолиевата киселина ми казаха да вземам по 2 таблетки защото са две бебчета. Аз лично продължавам да се чувствам отпаднала и да ми се гади почти постоянно. Ама ще мине и това. Усмихнат ден, момичета!

# 197
  • Мнения: 82
Фолиевата киселина е водноразтворим витамин и не се натрупва в организма, тоест няма опасност от предозиране. Каквото не усвоите ще го изпишкате 😉

# 198
  • Мнения: 43
Аз все още нямам никакви симптоми😔чак се чудя бременна ли съм,не съм ли.....😀даже и гърдите много малко ги усещтам.

# 199
  • София
  • Мнения: 387
Честно казано нищо. Попитах го дали трябва да правя нещо специално и той ми каза, че мога да ям и пия всичко, да спортувам, да  водя  полов живот. Т.е. нищо специално не трябва да правя, просто да изчакаме.

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 340
Margafuci твоя лекар си е супер. Аз също пия утрогестан и така ще е до края 1*2.
На нас до 12г.с. ни забраниха и половият живот. Не че имам желание...

# 201
  • Мнения: 28
Относно спорта - ходих на народни танци, но спрях. Да не стане някоя беля от друсането. А и съм толкова ленива и лесно се изморявам, не ми се помисля за спорт.

Да попитам: някоя от вас знае ли как стоят нещата със зъболекарите и упойките?

# 202
  • Sofia
  • Мнения: 340
Polince до колкото знам трябва да се избягват.

# 203
  • София
  • Мнения: 595
....................

Да попитам: някоя от вас знае ли как стоят нещата със зъболекарите и упойките?

Моята зъболекарка каза, че ако се наложи, няма проблем, упойките, които тя използва са клас А, т.е. могат да се слагат без проблем. Но дали е валидно за всички упойки, които се използват, не зная.

# 204
  • Мнения: 28
Може би ще трябва да попитам зъболекарят и гинеколога си.
Мисля, че няма да мога да изтърпя този зъб, до края на бременността.

Благодаря момичета. Simple Smile

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Здравейте и от мен Simple Smile Вчера бях на първия си преглед в 5г.с съм видяха сакчето и след 20 дни ме вика док за сърчицето Heart
Споделих със него за болките които ме тревожат много случват се при секс или ако сънувам нещо еротично и моментално ме реже една болка в матката която е много силна... Та накратко според него тая болка няма физиологична причина да се случва вс е чисто нормално и т.н
Изписа папаверин или но шпа ако мн ме боли да си гаврътна 1,2.

# 206
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен Simple Smile Вчера бях на първия си преглед в 5г.с съм видяха сакчето и след 20 дни ме вика док за сърчицето Heart
Споделих със него за болките които ме тревожат много случват се при секс или ако сънувам нещо еротично и моментално ме реже една болка в матката която е много силна... Та накратко според него тая болка няма физиологична причина да се случва вс е чисто нормално и т.н
Изписа папаверин или но шпа ако мн ме боли да си гаврътна 1,2.

чудесно 😊....лека бременност ти желая 😊вие сте колкото нас 😝може ли снимка да направим сравнение Simple Smile

# 207
  • Мнения: 4 660
Момичета как сте?Искам да ви питам вие по колко ФК пиете?Защото вчера моя доктор ми препоръча да я пия 3×1 Rolling Eyes а на опаковката пише 1 на ден,също да взимам аспирин протект
Ако имаш някаква склонност към тромбофилия може би затова ти е изписал тази доза.

# 208
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен..И аз на скоро видях две черти..Първа бременност ми е (дори още не ми се вярва) и в главата ми е пълна каша..На приложението,което използвах за цикъла ми пише,че съм в 5 г.с+5 дни...
Записах си час при док на 20.08..
Симптомите са ми леки болки ниско долу,който наподобяват предменструални и не знам дали си внушавам,но обонянието ми е изострено..
Въпроса ми е дали може да се вярва на тези приложения и кога е най-подходящото време за посещение при доктор?
Успех на всички бъдещи мами..🙏🏻❤😘

# 209
  • Мнения: 43
Момичета как сте?Искам да ви питам вие по колко ФК пиете?Защото вчера моя доктор ми препоръча да я пия 3×1 Rolling Eyes а на опаковката пише 1 на ден,също да взимам аспирин протект
Ако имаш някаква склонност към тромбофилия може би затова ти е изписал тази доза.
ми нямам представа.До момента не съм установила да имам такъв проблем,по скоро защото му казах ,че с предишната бременност имах тежка прееклампсия и се наложи бебчо да го вадим в 35.г.с

Общи условия

Активация на акаунт