искам да попитам

  • 995
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте, искам да попитам колко време след зачеването може да се установи чрез видеозон наличие на бременност. Благодаря предварително за отговора

# 1
  • Мнения: X
Ами зависи от ехографа, на 3D сигурно може доста рано...... Може би 4 г.с newsm78
Моята я установиха с ехограф в 6г.с Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 967
Аз ходих на ехограф 8 г.с.

# 3
  • Мнения: 242
Видяха сакче в 6 г.с.

# 4
  • Мнения: 2 274
   Видяха плодно сакче в 6г.с. на 2D, а ембрионче в сакчето в 8 г.с.!

# 5
  • Мнения: 4 621
При мен се установи в 6 г. с.

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
При мен се установи в 6 г. с.
И при мен така  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 243
При мен в 7 г.с ,желая ти лека и безпроблемна бременност и след 9 месеца едно малко и сладко бебче  bouquet                                                                                                                                                                                                                       

# 8
  • Мнения: 1 006
Плоден сак се видя в 5 г.с.,а ембриона вътре в 8 г.с

# 9
  • София
  • Мнения: 3 787
Плоден сак се видя в 5 г.с,сърдечна дейност в 8 г.с.

# 10
  • Мнения: 63
Доколкото знам може като ти закъснее около 7 дни. На мен лично ми я откриха незнам в коя седмица но бях с 4 дни закъснение. Но зависи от лекаря защото мойто видя една точица но защото и казах че теста ми е положителен иначе може би нямаше да види бебо
 Поздрави успех  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 447
При мен - в 5 г.с. (т.е. около 3 седмици след зачеването).

# 12
  • София
  • Мнения: 1 936
При мен - в 5 г.с. (т.е. около 3 седмици след зачеването).

# 13
  • Мнения: 3 034
При мен също се видя в 5 г.с.  Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
5 или 6 г.с. newsm78

# 15
# 16
  • Мнения: 256
при мен се видя в 5 г.с.

# 17
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
сърдечна дейност на 34 ден от бременноста /броя от зачеването/
хубав 2Д видеозон.

# 18
  • Мнения: 419
на мен на 12-я ден от закъснението видяха плоден сак,а ембриона 4 седмици по-късно

# 19
  • Мнения: 1 029
При мен - в 5 г.с. (т.е. около 3 седмици след зачеването).

И при мен така. Няколко дни преди това си направих тест и веднага след това отидох на преглед и на видеозона видяха плодното сакче.

# 20
  • Мнения: 2 171
При мен се видя също в 6-та седмица, но сърдечната дейност се установи доста по-късно - към 8-9-та седмица.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 336
Не знам защо точно питаш, но при мен при едно мое закъснение от 10 дни ме гледаха на видеозон и ми казаха, че няма бременност. Така че си мисля, че доста рано може да се види дали няма бременност, но не казват че има преди да се види плоден сак или ембрион.

Общи условия

Активация на акаунт