Потъмнях на петна от бронзанта. Помагайте.

  • 2 916
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
И аз имам същия автобронзант-ужасен е.Търкай се с утайка от кафе,тена пада по-бързо.

# 16
  • Мнения: 3 248
Ексфолирането му е майката, можеш да използваш и ексфолиращите гъби, но с тях боли малко повече - в крайна сметка "Търпи бабо за хубост"! Все пак внимавай да не си разраниш кожата! Всичкото го пиша от опит! Peace

# 17
  • Мнения: 1 418
Имала съм такъв случай и да ви кажа честно махнах си тена с пемзата за пети Mr. GreenЗвучи ужасно,но беше в сред лято и някак не вървеше да се обличам с панталон и дълги ръкави.Направо си свалих кожата заедно с тена,обаче се оправих.

# 18
  • Мнения: 5 001
автобронзата аз го чистя с памук с кислородна вода, пада веднага

# 19
  • Мнения: 3 835
ако опитът е неуспешен и сте на петна, не се отчайвайте. Направете "химическо чистене" на кожата с пресен сок от лимон и кислородна вода. При неуспех злополучният загар ще изчезне от само себе си след 3 дни в резултат на естествената ексфолиация. Процеса ще подпомогнете с крем с алфа хидрокси киселини.

Според П.Б.

# 20
  • Мнения: 3 743
 За автобронзатите -  http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=888128

# 21
  • София
  • Мнения: 786
[Аз ползвам на Ейвън спрея, не съм ставала на петна и съм много доволна, тена е много хубав и естествен.  Единственото което правя е преди това хубаво да се изтъркам с ексфолиант и след като се намажа с бронзанта и попие, хубаво се намазвам с лосион за тяло. Когато е суха кожата е много голяма вероятността да станеш на петна, за това хубаво трябва да се овлажни с лосион СЛЕД бронзирането.
Аз си поръчах лосиона.
Значи овлажняващия лосион го слагаш след бронзанта???
Защото някъде бях чела , че е преди... newsm78

Ами аз първия път си сложих лосиона преди бронзанта и резултата беше петна и много слаб тен. После една колежка ми каза че се слага след бронзанта. Като го сложих след не ми станаха петна и тена беше по-силен.

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ами аз първия път си сложих лосиона преди бронзанта и резултата беше петна и много слаб тен. После една колежка ми каза че се слага след бронзанта. Като го сложих след не ми станаха петна и тена беше по-силен.

Звучи ми странно, но ще пробвам!

# 23
  • София
  • Мнения: 786
Ами аз първия път си сложих лосиона преди бронзанта и резултата беше петна и много слаб тен. После една колежка ми каза че се слага след бронзанта. Като го сложих след не ми станаха петна и тена беше по-силен.

Звучи ми странно, но ще пробвам!

Ми дано и при теб да се получи Simple Smile

# 24
  • Мнения: 817
пробвай с лимон- вземи един разрежи го на две и си обтъркай тялото-чувала съм ,че помагало при такива гафове....... Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз ползвам автобронзанта на Орифлейм и съм много доволна от него. Въпроса не е че той е некачествен, а въпроса е в нанасянето и ексфолирането преди нанасянето.
Кожата трябва да е первектно ексфолирана и след идеално подсушаване да се нанася бързо и равномерно, с масажни движения, които да разнасят много добре и навсякъде.
Аз също имам горчив опит с автобронзанти, първият път когато се немезех резултата беше че не излязох 5 дни от всъщи, докато не избледнеят петната и жълтият цвят /тогава автобронзанта беше на Ейвън/, и след доста време почивка и нежелание да погледна такъв продукт нещо ми дойде музата и реших да пробвам. От тогава не се разделям с него. Сега съм много доволна и от автобронзиращото лосионче на Дав. С него си поддържам иначе постигнатият тен с автобр. на Орифлейм.
Практика му е номера.

Общи условия

Активация на акаунт