Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 31 913
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 794
Браво, Моника Simple Smile
За стриите съм чела, че е предимно въпрос на ген, особено за подобно разпъване като бременност Simple Smile Моята майка има, имам и аз. Честно казано грам не ме притеснява. С предишната бременност постоянно се мажех, използвах дооооста неща и въпреки това - имах. Сега не се мажа, но явно коремът ми помни и за сега държи фронта 😂

# 271
  • Мнения: 2 124
Аз постоянно забравям да се мажа в седмицата 2 или 3 пъти ако се сетя е добре, но нямам никакви стрии никъде, не съм и напълняла никак.
На времето и майка ми е била така без стрии и без да напълнее по време на бремеността.

# 272
  • София
  • Мнения: 62
Момичета днес нещо като ходя до тоалентната и ми пари малко и ходя по често от обикновенното доста по малко .Може би е цистит някой имал ли е по време на бременноста и какво е пил уринал дали е ок Simple Smile защото моя док е в отпуска и не ми се иска да го занимавам ако успея да се оправя за ден два ако не ще звъня рязбира се

Аз имах преди месец и моят АГ ме посъветва да вземам Уринал Акут. Пих го 5 дни -по 2 на ден и резултат имаше още първия ден вечерта!

# 273
  • Мнения: 1 404
Потите ли се многооо?
Какво е това чудо, все ми е мокра косата, никога не ми се е влучвало чак толкова да ми е топло...

# 274
  • Мнения: 237
Потите ли се многооо?
Какво е това чудо, все ми е мокра косата, никога не ми се е влучвало чак толкова да ми е топло...

Добро утро,

ми да, особено следобед. Но си е от топлото време според мен.

# 275
  • Мнения: 1 404
Аз съм по принцип зиморничева и такова нещо не ми се е случвало...например вечер да се изпотявам, нямам търпение да се изкъпя

# 276
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Аз съм по принцип зиморничева и такова нещо не ми се е случвало...например вечер да се изпотявам, нямам търпение да се изкъпя
И аз попринцип съм зиморничева, но напоследък все ми е топло. Предполагам ,че е защото влизаме вече в деветия месец , а и вънка времето не ни помага никак с тия жеги напоследък...

# 277
  • Мнения: 1 404
При мен се очертава да е скоро, навърших 37сед., преди 5дни над 60% скъсяване на шийката имаше, от няколко дни бодежи във влагалището. ММ днес ме пита защо корема ми е толкова ниско Bowtie , то като седна и направо докосва краката хаха.
Естествено ме е хванал страха Stuck Out Tongue Winking Eye

# 278
  • Русе
  • Мнения: 301
Потите ли се многооо?
Какво е това чудо, все ми е мокра косата, никога не ми се е влучвало чак толкова да ми е топло...
Потя се ужасно много, по принцип жегите лятото не ми понасят, но такова потенеееее. Нон стоп съм с мокра коса. Сигурна съм, че е от бремеността не само от жегите. Мм се поти много лятото, но тоя път го разминах хаха. Въобще не давам да ме докосва, а пък той ми вика: "Е не е топло сега, на мен ми е студено". Ама на мен не, постоянно ми е топло. Едва в 33гс съм има да се потя....

# 279
  • Мнения: 237
Lisa няма да се панираш, всичко ще е наред. И аз от сутринта съм с контракции, ако това ще те успокои, а съм в 35 седмица. Лежа си и чакам. Да не говорим, че и много ми се гади. Засега съм спокойна, така или иначе ще трябва да излезе Grinning

# 280
  • Мнения: 1 404
Панирам се, защото вървя по тънък лед, имам едно секцио, д-ра каза ще пробваме нормално, ако не става, секцио. Отделно сега е с главата надолу уж, ама ако пак се е обърнало?! Главата била голяма, как ще излезе Grinning
Все с такива мисли се занимавам.

# 281
  • Мнения: 237
Панирам се, защото вървя по тънък лед, имам едно секцио, д-ра каза ще пробваме нормално, ако не става, секцио. Отделно сега е с главата надолу уж, ама ако пак се е обърнало?! Главата била голяма, как ще излезе Grinning
Все с такива мисли се занимавам.

Пусни си някоя комедия или зачети някоя книжка, а защо не и клюкарско списание

# 282
  • Мнения: 302
Минавам да се оплача... Бях поръчала ваничка, шишета и разни други неща. И днес сутринта в 8 и 20 ми звъни куриера, че е долу. Аз една сънена, цяла вечер не спах. Поогледах нещата, всичко точно, платих. Преди малко си изпих кафето и ги разглеждам пак. Ами ваничката няма тапичка 😑😑😑 сега или ще трябва да и измисля тапа, или да взема нова вана 😐

# 283
  • Мнения: 237
МърМяу защо не се обадиш на магазина? Може да е изпаднала. Цяла ваничка за една тапа....

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 284
МърМяу наистина най-разумно е да им се обадиш! Може да е изпаднала и в колата на куриера. Ако искаш звънни и там, да си провери колата човека!

Общи условия

Активация на акаунт