Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 31 986
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Момичета, някоя от вас питала ли е лекаря си дали наистина секса в 9-тия месец  оказва положително влияние или не се препоръчва? Simple Smile

# 391
  • Мнения: 237
Момичета, някоя от вас питала ли е лекаря си дали наистина секса в 9-тия месец  оказва положително влияние или не се препоръчва? Simple Smile

Ако не съм прегряла от жегата в понеделник, ще го питам Grinning

# 392
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Момичета, някоя от вас питала ли е лекаря си дали наистина секса в 9-тия месец  оказва положително влияние или не се препоръчва? Simple Smile

Ако не съм прегряла от жегата в понеделник, ще го питам Grinning

Аз днес в 13 часа ще ходя, ще попитам 😃 но викам някоя да сподели и друго мнение, ако е наясно Simple Smile)) не сме правили от сумато и време, че ни е страх хаха ама сега ако няма опасност, защо да не опитаме 1-2 пъти 😃😃

# 393
  • Мнения: 237
Аз моя мъж го държах на сухо само осмия месец. От другата седмица влизам в девети и не смятам да го мъча човека повече Heart Eyes

# 394
  • Мнения: 223
Относно спането, до скоро бях от тези, които и 12 часа сън да имат, все им се спи. Тук напоследък заспивам в 1,2 и се будя в 8,9 /нощните ставания за тоалетна не ги броя/, пък се чувствам наспала. Дали организмът не ни подготвя за будуване 😁

# 395
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Аз моя мъж го държах на сухо само осмия месец. От другата седмица влизам в девети и не смятам да го мъча човека повече Heart Eyes
И при нас така 😂 и особено, като знам че живот и здраве като се роди бебчо също няма да можем поне още месец... ще е голяма мъка за него 😃

# 396
  • Мнения: 207
Няма никакъв проблем за секса дами. Ако бременоста е безпроблемна и вие се чувствате комфортно сексвайте се с удоволствие и малко внимание разбира се че току виж сте се развихрили и тръгнете да раждате Хихихи. Скачайте и се наслаждавайте.

# 397
  • Мнения: 302

МърМяу, общия белтък и албумина е кръвта ли се гледат или пак в урината?

Pladi, пуснах белтък и албумин на кръвта. АГ каза че ако са много ниски ще ми изпише протеин. И в интернет четох, че за подуване трябва да наблягаме на протеините.
Снощи се събудих със стегнат корем горе високо лека болка. Бая се постреснах. На някой случвало ли се е?

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 11:01 от МърМяу

# 398
  • Мнения: 2 124
Аз се събудих от втвърдяване на корема през нощта, но без болка а нещо като напрежение усешах и тези втвърдявания много ми зачестяват, но и терминът ми наближава.

# 399
  • Мнения: 302
Да то не беше даже точно болка, а все едно ми е пълен корема с нещо и същевременно съм много гладна, а не бях 😀

# 400
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Акушерката ми каза, че ще почват да стават все по-чести и по-чести тези втвърдявания Simple Smile ако са с болка ниско долу посредата каза че трябва да се запътвам към болницата и съотвено ако са на някакъв интервал... иначе са нормални в този петиод вече, ако са без болка Simple Smile

# 401
  • Мнения: X
На мен ми казаха болезнени контракции на 5 минути или изтекли води - по най-бързия начин към болницата. Аз си имам много контракции през деня вече, безболезнени повечето, болезнените са по-редки.

# 402
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
На мен ми казаха болезнени контракции на 5 минути или изтекли води - по най-бързия начин към болницата. Аз си имам много контракции през деня вече, безболезнени повечето, болезнените са по-редки.
А в коя седмица си и пиеш ли все още магнезии Simple Smile

# 403
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
На мен ми казаха болезнени контракции на 5 минути или изтекли води - по най-бързия начин към болницата. Аз си имам много контракции през деня вече, безболезнени повечето, болезнените са по-редки.

И аз така знам - в 9ти месец при нормална бременност - при контракции на 5-10мин или изтекли води се тръгва към болницата. Преди това най-много някоя система да си докараме  Mr. Green

Някой да има пресни впечатления от Шейново някакви ? Че аз още се колебая, пък не е лошо да реша вече.

Иначе 32+4, младежът е 2030, стабилно си расте. Беше зает да си дъвче пръста и да цели с ритници трансдюзера   Laughing

# 404
  • Мнения: X
На мен ми казаха болезнени контракции на 5 минути или изтекли води - по най-бързия начин към болницата. Аз си имам много контракции през деня вече, безболезнени повечето, болезнените са по-редки.
А в коя седмица си и пиеш ли все още магнезии Simple Smile
Вчера влязох в 37ма, но бебето е малко по-голямо, та може би терминът ми ще е по-ранен от този по ПРМ. Магнезий не пия вече, но контракциите почнаха около седмица преди да го спра.

Общи условия

Активация на акаунт