Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 31 940
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 612
Здравейте, дами! Колко сте изписали Simple Smile

Някой спомена за поръчване на памперси от Англия или от хора тук, които внасят - моя позната ми даде една страничка, от където си поръчахме Памперс Премиум пакет с 96 памперса. За две кашончета дадохме 60 лв, за общо 192 памперса, и то английски цената ми се стори много изгодна. Тепърва ще ги пробваме, но тук мамитата бяха споделили, че турските памперси не понасят много на бебчетата и веднага потърсих UK алтернатива.
https://m.facebook.com/bebeshkiStokiOtAngliq/?ref=page_creation_ … tif_t=page_invite

За тоновете, моите ми ги започнаха в 34та седмица. В пакета по ЖК в Надежда имам 5 включени, тъкмо до 38ма г.с, когато трябва да е и секциото.

# 556
  • Мнения: 3 794
Вели, в 35+4 съм по МЦ ( иначе си знам О и съм реално 35+6). Аз лежах 2 пъти за задържане в Токуда с разстояние между престоите 2 седмици и още 10 дена смятам да си пия магнезий. В петък съм на тонове и пак ще го изговоря Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 16:29 от Love_fairy

# 557
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Здравейте, дами! Колко сте изписали Simple Smile

Някой спомена за поръчване на памперси от Англия или от хора тук, които внасят - моя позната ми даде една страничка, от където си поръчахме Памперс Премиум пакет с 96 памперса. За две кашончета дадохме 60 лв, за общо 192 памперса, и то английски цената ми се стори много изгодна. Тепърва ще ги пробваме, но тук мамитата бяха споделили, че турските памперси не понасят много на бебчетата и веднага потърсих UK алтернатива.
https://m.facebook.com/bebeshkiStokiOtAngliq/?ref=page_creation_ … tif_t=page_invite

За тоновете, моите ми ги започнаха в 34та седмица. В пакета по ЖК в Надежда имам 5 включени, тъкмо до 38ма г.с, когато трябва да е и секциото.

Аз тук гледах http://chistichko.com/product/pampers-premium-protection-pampers … mer-4-8-kg-240-br или директно от Амазон. По спомен от там горе долу толкова излизаха пак с доставката  Wink

# 558
  • Мнения: 2 124
Някой може ли да обясни какво е обменна карта, на мен АГ не ми дал такова нещо.
Даде ми само изследванията и каза с тях и картона, в който ми пишат болничните в болницата, питах го само това ли е и каза да.
Тази седмица съм пак за последно преди термин и пак ще го питам.
Какво представлява тази обменна карта?

# 559
  • Мнения: 2 068
Никол, обменната карта мисля, че е картона в който се записват показателите на кръвното и изследванията по време на бременноста. Аз и двата пъти не успях да си ги взема.

За помпата аз си бях взела старата ръчна, която в началото вършеше работа, но една вечер като ми се втърдиха гърдите и станаха много болезнени се наложи да се науча да се цедя на ръка. И така на другия ден казах на ММ да ми донесе електрическата ( поръчах си я от Алиекспрес ) е родих се с нея Simple Smile Сега като сме си вкъщи почти не я използвам. Бебето ми е все на гърдите и няма как да прелеят Yum

# 560
  • Мнения: 3 794
Никол, четох за тази обменна карта, че нямам никакъв спомен от преди 7 години. Та, в нея е записана историята на бременността - изследвания и т.н. На някои мами са им я издали преди 45-дневния, на други след. Моят по ЖК беше в отпуска, 45-дневния ми го издаде заместващата, та се надявам утре да ми даде всичко, ще настоявам и за направление за изследвания.

Помпа взех електрическа на Томи Типи. Искам да направя всичко възможно този път да потръгне с кърменето. Още по-добре, ако ми стане излишна и беба сама върши цялата работа 🍀❤

# 561
  • Мнения: 335
Аз си взех помпа електическа на Авент, като се чудех чежду нея и на Медела. Видях тази на Медела на живо и е само пластмасов накрайник без силикон, което ми се вижда болезнено.
Имам кодове за отстъпка за Медела от магазин “И за Мама”, споделям ги.
Днес от Лидл си взех спалният комплект с олекотеното, комплекта с калъфки и чаршавче. Качеството изглежда много добро 👌
Тязи седмица започвам да си оправям багажа за родилното. Не съм си купила сутиени за кърмене все още. Незнам в София къде мога да меря? В H&M не може 😡

# 562
  • Мнения: 237
След като ви докладвах започнах да се шашкам. Колко е вашия пулс? Моят днес при доктора беше 95 и все още е ускорен. Преди малко го мерихме 88. Кръвното ми е 116/70
И мамите на които са мерили тоновете - на бебка днес бях около 160. Докторът каза, че е от ускорения ми пулс. Сега четох ( а не трябваше) че не е добре и започнах да се притеснявам

# 563
  • Мнения: 2 124
Че то по време на бременност пулсът на майката винаги е ускорен и от 3ма доктори знам, че е нормално да е с до 10-15 удара по учестен от нормалния.
Моят се движи около 75-80-85, на моменти и 90 е стигал.
Да не е било много активно бебчето на тоновете?

# 564
  • Мнения: 237
Успокоявам се, че като лежа по гръб и тя винаги е неспокойна. Трябваше да ги помоля да легна настрани и може би всичко щеше да е наред. И на мен ми е много  неприятно да лежа по гръб

# 565
  • Мнения: 2 124
На мен по гръб ми става лошо, отначало винаги така ме слагаха ама последния път ги помолих да легна на една страна.

# 566
  • Мнения: 237
На мен по гръб ми става лошо, отначало винаги така ме слагаха ама последния път ги помолих да легна на една страна.

То и аз се препотих сто пъти Confused
Ама трябваше да си кажа, а не да се мъчим с бебка и после да се филмирам

# 567
  • Мнения: 81
Момичета помагайте.. Как стоят нещата с контракциите... Боли ме като преди цикъл и кръста... Мога да обиясня дори че все едно ми се ходи по голяма нужда... Имам чувството че ще ми дойде всеки момент... Извинявам се че така объркано пиша но съм доста шашната Simple Smile

# 568
  • Мнения: 3 794
Момичета помагайте.. Как стоят нещата с контракциите... Боли ме като преди цикъл и кръста... Мога да обиясня дори че все едно ми се ходи по голяма нужда... Имам чувството че ще ми дойде всеки момент... Извинявам се че така объркано пиша но съм доста шашната Simple Smile

Стяга ли ти се коремът? Това е контракция. Стягането е на целия корем и седи твърд като камък.

# 569
  • Мнения: 2 124
Момичета помагайте.. Как стоят нещата с контракциите... Боли ме като преди цикъл и кръста... Мога да обиясня дори че все едно ми се ходи по голяма нужда... Имам чувството че ще ми дойде всеки момент... Извинявам се че така объркано пиша но съм доста шашната Simple Smile
В коя седмица си?
Така както го описваш са си контракции.

Общи условия

Активация на акаунт