Кукундрела дири кукуруз голем, де да го намери в тоз кален летен ден - 91!

  • 30 668
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 297
Ми нещо за нази, с Онзия, ма Луне, нема ли. По ина фина баничка, мнуголисна, с черни жартерки, нема ли. Само дразниш с тия мусаки.

# 226
  • Мнения: 15 619
Ми нещо за нази, с Онзия, ма Луне, нема ли. По ина фина баничка, мнуголисна, с черни жартерки, нема ли. Само дразниш с тия мусаки.
Ногулистно тисто любиш и ти. Бря, ни си прост!  Grinning
Чекай мънинку! Ут кумисиятъ ли сти с Онз?       muhi

# 227
  • Мнения: 1 297
Ми нещо за нази, с Онзия, ма Луне, нема ли. По ина фина баничка, мнуголисна, с черни жартерки, нема ли. Само дразниш с тия мусаки.
Ногулистно тисто любиш и ти. Бря, ни си прост!  Grinning
Чекай мънинку! Ут кумисиятъ ли сти с Онз?       muhi
Ут кастинга сми. Ни съм прос, ич. И да е нещо по шукарийно от тази, че я пращам на готварски курс при шеф Ангелов.

# 228
  • Мнения: 15 619
Тъз ни беши ли снощи у вас дътъ оперира, ве, Мента!?
 Ъм думъкинити ни пучерпихъ ли? Въй, въй! Айди, нъ зъкускъ мое се утпуснът поичи. Grinning
 

# 229
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 364
Малеееййййй, ас са чудя как сте напраскали 27 нови отгувура, ми то нова Луна душла Hug
Хелоу, Луне, дубре си ни душла. Ноу арни баницити, усобено пуследнити....

Цецу, нимой да носиш пипируди Stop Запри се, трепи ги намЕсто и пии ино Hug

# 230
  • София
  • Мнения: 6 308
Хъш, тиа пуследнити повиче мязът нъ круасани. С кренвиш. Joy

# 231
  • Мнения: 1 297
Тъз ни беши ли снощи у вас дътъ оперира, ве, Мента!?
 Ъм думъкинити ни пучерпихъ ли? Въй, въй! Айди, нъ зъкускъ мое се утпуснът поичи. Grinning
 
Уператорка грил система. Ще я правя майстор шеф уператор, затуй на кур с я пращам.

# 232
  • Мнения: 15 619
Хъш, тиа пуследнити повиче мязът нъ круасани. С кренвиш. Joy
Ай ся и притенции! Виш ръзбирачкити кък ма пуфалъхъ!     Flutter  Ей, я съм от стара козъ магари   Whistling 
Наиш ли къв тежък  приемен изпит имаши навремету у спамЪ - фи ми, цол, длъжина и квот набараш на милуту, че и автобиография в преден, заден и анфас, гръдна обиколка, сичку...    Mr. Green  

# 233
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722

Някой път сама си приказвъм и си утговарям, на ино мнение сми даже.
Ааа, рахава си начи. Имаш барем 2 нива дъ качвъш. Joy
Кат почнеш дан си утгуваряш, дъ видиш..........  Хай левъл е, кът са игнуриръш.Joy Joy

Онз, ама сюриьозну ли? Начи можи и да игнурирам, ни знаех. Щта черпавам на некоя чужда сватба, ша знайш!

# 234
  • Мнения: 4 770
Ммм, хубуу, убачи истинската баница дей? Мен тия многулистни оливи ни мъ трогват. JoyJoyJoy

# 235
# 236
  • Мнения: 15 619
Ммм, хубуу, убачи истинската баница дей? Мен тия многулистни оливи ни мъ трогват. JoyJoyJoy
Цветенце и ти ли, БРутЕ! hahaha  И аз си викъм, тукъ имъм връски. Ши черпът, ши черпът... Laughing
Ай, лека ви и немека!

# 237
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 722
Въх ма Луне, въх мър чедо, кво беши туй, на цял квартал баничарти събра и пак банца ни устана за Петиту.
Дубре си душла!
А да разнищим ти коя Луна си - тая на нибету или другата с конската опашка, на Джорджано дружката.

# 238
  • София
  • Мнения: 6 308
Ни риви. Ари. Афтентичну, ем. Laughing

Скрит текст:

# 239
  • Мнения: 15 619
Въх ма Луне, въх мър чедо, кво беши туй, на цял квартал баничарти събра и пак банца ни устана за Петиту.
Дубре си душла!
А да разнищим ти коя Луна си - тая на нибету или другата с конската опашка, на Джорджано дружката.
Е, оная най-утгори. Нинам на тоя олигозахарид коя му е дружката, ма упридилено ни съм ас.
Аве Онз, шъ съ задая.
Аз не вили казах лека и немека, бе!?  Grin  Ня-ма-ме.

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 23:13 от luna

Общи условия

Активация на акаунт