Китен 2018 - 2019 г.

  • 48 847
  • 609
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 420
Не я знам тази улица.Предполагам тогава, че сте били в къща за гости.Не знам какво да правя тази година.

https://www.google.com/maps/@42.4420361,27.6370599,16.5z
Беж в темата за Турция, в Черноморец ако се чувстваш пенсионер е ОК. Веднъж съм ходил за 7-8 дни преди 10-тина г. и няма да стъпя там вече, не вярвам да се е променило чак толкова.

# 121
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Не я знам тази улица.Предполагам тогава, че сте били в къща за гости.Не знам какво да правя тази година.

https://www.google.com/maps/@42.4420361,27.6370599,16.5z
Беж в темата за Турция, в Черноморец ако се чувстваш пенсионер е ОК. Веднъж съм ходил за 7-8 дни преди 10-тина г. и няма да стъпя там вече, не вярвам да се е променило чак толкова.
Аз нали се настроих, че ще ходим И в Турция идното лято, но като гледам какви цени пускат за някои хотели и се уплаших.Драстично увеличение има.Няма да се вместим в бюджета.

# 122
  • Мнения: 6 159
Аз не бих си причинила каквото и да е , свързано с Турция , филм,почивка и т.н.

# 123
  • София
  • Мнения: 1 420
Аз не бих си причинила каквото и да е , свързано с Турция , филм,почивка и т.н.
Не говориш сериозно, нали? Само ще ти кажа, че веднъж отидеш ли на почивка в Турция ще забравиш нашето море.

# 124
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Ник травел са пуснали оферта за х-л Ариана с 10% за ранни записвания до 28.02.2019г.-100% до 15.03.2019г.

# 125
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 49
Ариана са вдигнали малко цените и са намалили отстъпката. Замислям се...

# 126
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ариана са вдигнали малко цените и са намалили отстъпката. Замислям се...
Това съм написала на предната страница от темата.
Процента отстъпка е същия от миналата година.А иначе цените ги вдигат трета година по ред.Мисля за там да резервирам.Изчакавам 2-3 дена.

# 127
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Направих резервация за хотел Ариана направо към хотела.От сумата искат 30% до края на декември, останалата до края на януари.

# 128
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 49
Ариана са вдигнали малко цените и са намалили отстъпката. Замислям се...
Това съм написала на предната страница от темата.
Процента отстъпка е същия от миналата година.А иначе цените ги вдигат трета година по ред.Мисля за там да резервирам.Изчакавам 2-3 дена.

Миналата година отстъпката до края на декември беше 20%, тази година е 18%, да не говорим, че периодът който ме интересува не е включен въобще в отстъпката.

# 129
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ариана са вдигнали малко цените и са намалили отстъпката. Замислям се...
Това съм написала на предната страница от темата.
Процента отстъпка е същия от миналата година.А иначе цените ги вдигат трета година по ред.Мисля за там да резервирам.Изчакавам 2-3 дена.

Миналата година отстъпката до края на декември беше 20%, тази година е 18%, да не говорим, че периодът който ме интересува не е включен въобще в отстъпката.
Миналата година беше същото, не се лъжи, с отстъпката и с периодите.Сегс само са вдигнали малко цените.20% до края на декември беше по-миналата година. Simple Smile Знам го, защото резервирах 2016г за лято 2017г. И после миналата есен резервирах за тази, но я отмених по ред причини.Сега отново съм с резервация за 2019г след голямо чудене.

# 130
  • Мнения: 11
Здравейте,мнения за хотел Рилена?

# 131
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Днес платих окончателно цялата резервация за хотел Ариана.Да видим....в очакване сме.Има точно 7 месеца до почивката ни.  Grinning Grinning

# 132
  • Мнения: 785
Здравейте,мнения за хотел Рилена?
В Рилена бяхме юни 2016.Басейна тогава беше добре поддържан,в стаята-изхабени и почупени мебели,банята чиста,но и тя много овехтяла.За смяна на оборудване си беше тогава,не знам дали собствениците са предприели нещи.Бяхме ол инклузив,от храната с е доволни,сутрин шведска маса,обед и вечер ала карт.Злоядото ми дете изяждаше всичко.Хотела е разположен в гориста зона,през къмпинга се стига бързо до плажа,тихо и спокойно е наоколо,няма шум,а до центъра е 5-6 минути пеша.Ако в последните две години собствениците са предприели смяна на мебели в стаите или поне обновяване на баните,силно препоръчвам.Има и паркинг към хотела с достатъчно места.Заплаща се отделно,не си спомням дали 2 или 5 лв на ден.

# 133
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Една позната почиваше в Рилена през 2016г. и беше доволна, но те до сега не са ходили на почивка с изхранване и не имала база за сравнение.

# 134
  • Мнения: 754
Никога не съм ходила в Китен,мм е ходил доста пъти като малък и казва,че е хубаво.След като изчетох старите теми направихме резервация за хотел Континентал по препоръка на доста от потребителите.Ще сме с дете на 1.5г. та се надявам да останем доволни.

Общи условия

Активация на акаунт