Лидл 118 - Август

  • 117 642
  • 1 514
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 194
Въпрос към ползващите влажна тоалетна хартия, на някой да му е направило впечатление, че е станала по-тънка и много се къса (розовата)?
  Бях взимала инцидентно от нея преди време, но не ми допадна и наполовина колкото тази от ДМ, която обичайно ползвам. От последната XXL седмица взех от нея заради кутията, че старата ми сдаде багажа... Ами с кеф я чакам да свърши и да се върна пак на диемската - тази е по-малка като листчета, с по-неприятен аромат и наистина се къса много лесно :/ Но дали преди е била по-хубава, а сега не... не знам, за мен все е по-лошият, но бюджетен вариант за ползване.

Странно, аз пък от ДМ-ската не съм доволна, по малка ми е и по-тънка, и не ми харесва как мирише. Simple Smile Освен да са я развалили вече. Единствено толкова добра ми е на Zewa, но тя пък е доста скъпа.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Мерси за темата!
Май нищо не харесах от брошурата...

# 17
  • София
  • Мнения: 12 366
И аз в новата тема.
Довечера ще отида да видя възглавницата за 24 лв. от днес която е. Трябва да си купувам възглавница и ще преценя дали ме устройва.

# 18
  • Мнения: 4 042
Дайте, моля, препоръка за прах за пране. От години ползваме само Ариел, от време на време Персил съм взимала и от Турция някакви, не помня вече какви, но бях доволна. Като ги огледах лидълските обаче нито един нищо не ми говори. Кой е най-хубавият?

# 19
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Гледам, че в новата брошура има блендер от типа на нутрибулет - 700W за 79лв. Някой има ли такъв и дали сте доволни? До скоро ползвах най-обикновения, който е 600W и бях доволна, но без да искам го изгорих. Сега искам да си купя блендер, който е мощен, но не заема много място. Бях се наканила да е Нутри Булет, но като го гледам тоя не ми се струва никак зле. Как мислите, дали си струва?

# 20
  • Мнения: 163
Мога ли да върна уреда за сушене на плодове и зеленчуци без кутията, само с касовата бележка?

# 21
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Мога ли да върна уреда за сушене на плодове и зеленчуци без кутията, само с касовата бележка?


Според мен би трябвало да си е в цялост, освен ако опаковката не може да бъде възстановена след отваряне.

За темата Flowers Hibiscus

# 22
  • София
  • Мнения: 5 547
Мога ли да върна уреда за сушене на плодове и зеленчуци без кутията, само с касовата бележка?

Пробвай, все пак не може да се пазят кутии по 3 години.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 871
Аз съм с такъв блендер от миналогодишната промоция, някъде по това време май бяха го пуснали, но мощността на моя е 900 вата. Взех го най-вече заради оборотите - 22 000 в минута, сегашната оферта също е много добра.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 228
Въпрос към ползващите влажна тоалетна хартия, на някой да му е направило впечатление, че е станала по-тънка и много се къса (розовата)?
  Бях взимала инцидентно от нея преди време, но не ми допадна и наполовина колкото тази от ДМ, която обичайно ползвам. От последната XXL седмица взех от нея заради кутията, че старата ми сдаде багажа... Ами с кеф я чакам да свърши и да се върна пак на диемската - тази е по-малка като листчета, с по-неприятен аромат и наистина се къса много лесно :/ Но дали преди е била по-хубава, а сега не... не знам, за мен все е по-лошият, но бюджетен вариант за ползване.

Странно, аз пък от ДМ-ската не съм доволна, по малка ми е и по-тънка, и не ми харесва как мирише. Simple Smile Освен да са я развалили вече. Единствено толкова добра ми е на Zewa, но тя пък е доста скъпа.

И ние ползваме Зева. И е най-добрата от тези, които сме пробвали. На ДМ ми е най-неприятна по всички показатели.

# 25
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Записвам се и аз в новата темичка с нова покупка-взех пейката-ракла. Вече е монтирана,очаквах ,че ще е по-голяма,но и така ми харесва.Доволна.
Благодаря ,на всички за препоръките.

Някой в предната тема спомена таблетки за тоалетна,та и тук да попитам -доволни ли сте от тях?
подобни съм ползвала на друга марка и нещо не ми се понравиха.

# 26
  • Мнения: 68 583
Дайте, моля, препоръка за прах за пране. От години ползваме само Ариел, от време на време Персил съм взимала и от Турция някакви, не помня вече какви, но бях доволна. Като ги огледах лидълските обаче нито един нищо не ми говори. Кой е най-хубавият?

За бяло най-хубав е ДМ-ския прах😆
Денкмит за бяло прах се води.

# 27
  • Асеновград
  • Мнения: 3 046
Записвам се и аз в новата темичка с нова покупка-взех пейката-ракла. Вече е монтирана,очаквах ,че ще е по-голяма,но и така ми харесва.Доволна.
Благодаря ,на всички за препоръките.

Някой в предната тема спомена таблетки за тоалетна,та и тук да попитам -доволни ли сте от тях?
подобни съм ползвала на друга марка и нещо не ми се понравиха.
Доволна съм.При нас водата е с много варовик и се отлага котлен камък с тези таблетки най лесно поддържам тоалетната.Когато няма от тях сипвам сода каустик на кристали, с нищо друго с което съм пробвала няма такъв ефект. Затова и мрънках като ги бяха спрели.А и избора ми на магазини е К,Била и Лидл.

# 28
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А оцветяват ли водата?
МОгат ли да заменят топчетата на Бреф?(основно тях ползвам и съм свикнала водата да е оцветена  Laughing )

# 29
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Мога ли да върна уреда за сушене на плодове и зеленчуци без кутията, само с касовата бележка?

Пробвай, все пак не може да се пазят кутии по 3 години.

То 3 години е гаранцията, тук говорим за 90те дни за връщане, ако съм разбрала правилно и не за повреден уред.

Общи условия

Активация на акаунт