Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 авг. 2018, 16:52 ч.

Avon - обсъждане на продукти тема 25

• 14 327
  • 181
  •   1
Отговори
ДОБРЕ ДОШЛИ
в новата тема за обсъждане на продукти на Ейвън

[/color]

Обръщам внимание, че от кампания 11/2018, поради смяна на политиката на Ейвън няма да ни бъдат достъпни каталози за две кампании напред. Единственото с което ще разполагаме е каталог за следваща кампания. Важи и за представители и за клиенти. Така че моля проявете разбиране и не търсете нов каталог за последваща кампания.

Линк към старата тема тук
http://www.bg-mamma.com/?topic=1010734

# 1
Пускам снимка на един артикул от каталог- ще го махна след 24 часа. За който се интересува от "опашка" от страниците на последен шанс. Цветът е блонд.

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 15:06 от _re_ge

# 2
Аз не казвам, че родителите са безотговорни. Не съм и казала, че моите са били безотговорни. Аз си знаех, че имам болестите, че имам и кръговете. Но не знаех, че са в следствие. Нашите също не го знаеха.
И да не е спам - с такова желание си купих Имари-то, но аромата му не харесвам. Ужас.
В момента износвам Чериш и Инканденсенц. С огромна мъка. Confused

# 3
Колко сте изписали за моя проблем Grinning Аз също мисля, че винаги ще съм си с тях, защото съм с тях откакто се помня. Майка ми също има големи като моите както забелязвам и малката ми сестричка започва да има. Нямам такива болести като анемия или проблеми с бъбреците. Нито сън, нито вода ми помагат. В крайна сметка мисля, че реших да ползвам по евтини кремчета за хидратация отколкото за тъмни кръгове. Изгубила съм всякаква надежда да се премахнат.

# 4
Влизам да похваля Eve Duet Radiant. Прекрасен, свеж, със свежи, зелени, цитрусови и много леко сладки нотки. Нежен, леко тръпчив и съживяващ. Страхотен за това топло и задушно време, когато не мога да понасям почти никакви аромати. Дори и да ми е лошо не ме дразни, а даже ме освежава иии ми напомня поразително много на Mod Noir на Marc Jacobs. Simple Smile Предния ден преди да пристигне Radiant изхвърлих с тъга последното количество от Mod Noir (не можеше повече да пръска) само за да установя след това, че съм получила прекрасен негов заместител. Heart Eyes И това ако не е съвпадение. Simple Smile
Eve Duet Alluring, който ползвам вече повече от месец също е прекрасен аромат, много мои са всички нотки, но е сладък и леко тежък за настоящия сезон. Но отново - чудесно попадение и много добре балансиран. Усещам го лилав като цвят, подобно на течността във бутилката. Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 авг 2018, 18:57 от Петенце Цветенце

# 5
Колко сте изписали за моя проблем Grinning Аз също мисля, че винаги ще съм си с тях, защото съм с тях откакто се помня. Майка ми също има големи като моите както забелязвам и малката ми сестричка започва да има. Нямам такива болести като анемия или проблеми с бъбреците. Нито сън, нито вода ми помагат. В крайна сметка мисля, че реших да ползвам по евтини кремчета за хидратация отколкото за тъмни кръгове. Изгубила съм всякаква надежда да се премахнат.
Опитай един пък да ги коригираш с нещо декоративно. Може ефектът да не е това, което търсиш.  Аз също ги имам тъмните кръгове по наследство . И много се кахърях за тях. Когато поотраснах и почнах да се" гримосвам" опитах да ги замажа и открих че без тези кръгове лицето ми се променя, става по-дълго, по- конско, очите ми се смаляват някак, сякаш ми се появяват бузи. Не се харесах. Така си и ходя с тях.

# 6
  • София
На мен пъй Imari ми харесва и е траен за ценовата си категория особено.

# 7
  • София /Абсурдистан
Доволна съм от червилата стик.

# 8
Когато за пръв път ползвах първия вариант ми се стори впечатляващ и много траен. След година като си го взех отново не почувствах същото въодушевление. Стори ми се не толкова страхотен. Не знам защо.

# 9
  • София
Когато за пръв път ползвах първия вариант ми се стори впечатляващ и много траен. След година като си го взех отново не почувствах същото въодушевление. Стори ми се не толкова страхотен. Не знам защо.

Аз имам първия когато излезе

# 10
Изпръсках го аз, не трая да имам започнат и незавършен парфюм от типа ежедневни. Отбелязвам си кое искам да повторя. Повторих ама не, не беше като първото впечатление.

# 11
  • София, България
Здравейте, искам да попитам някоя от вас ползвала ли е Автобронзанта на Avon и доволни ли сте от него? Ставали ли сте на петна от него, цапа ли дрехите? Благодаря предварително за отговора Simple Smile

# 12
  • София
И аз се интересувам от автобронзната. Оранжавее ли цвета?

# 13
Аз ползвах, но преди 4 5 години някъде. Изобщо не ми хареса. И ми оранжевееше и ми цапаше дрехите.

# 14
Благодаря за новата тема.
Напоследък нищо не ме привлича в каталозите. Поръчах си от новите цветове на матовите червила и молив. Дано остана доволна.

# 15
Ползвам олиото им за лице. Мисля, че ми запушва порите и не попива много добре

# 16
Напоследък нищо не ме привлича в каталозите. Поръчах си от новите цветове на матовите червила и молив. Дано остана доволна.

Доволна ли сте от тях. Аз пробвах на една приятелка, но не ми хареса консистенцията никак, седеше ми изкуствено и не можеше равномерно да се нанесе по устните без да се излива от всякъде.

# 17

Доволна ли сте от тях. Аз пробвах на една приятелка, но не ми хареса консистенцията никак, седеше ми изкуствено и не можеше равномерно да се нанесе по устните без да се излива от всякъде.

Имам предвид матовите в гилза, не течните. Излизат нови 3 цвята с моливи към тях. Поръчах единия, утре трябва да пристигне.
От течните имам TKO, Irresistible и Dare to be bare и са страхотни. TKO ми е любим. От новите цветове на тази серия поръчах Nude Vibes. При мен е по-светло, отколкото на каталога, дори доста по-различен цвят. Носила съм го веднъж и ми се стори, че не се нанася така добре като другите. Явно си зависи от цвета.

# 18

Имам предвид матовите в гилза, не течните. Излизат нови 3 цвята с моливи към тях. Поръчах единия, утре трябва да пристигне.
От течните имам TKO, Irresistible и Dare to be bare и са страхотни. TKO ми е любим. От новите цветове на тази серия поръчах Nude Vibes. При мен е по-светло, отколкото на каталога, дори доста по-различен цвят. Носила съм го веднъж и ми се стори, че не се нанася така добре като другите. Явно си зависи от цвета.

Именно от течните матови съм пробвала, едното беше най-светлото розово, а другото най-тъмното червено. Самата покривност, консистенция и нанасяне не ми хареса.

# 19
Аз имам от течните матови ТКО и съм много доволна от разнасяне, усещане и трайност. Разочарована съм от матовите в гилзата, но въпреки това поръчах от новите цветове, да видим.

# 20
Днес ми пристигна поръчката от К11

# 21
Да си задам въпроса и в тази тема:

Оставят ли следи по дрехите дезодорантите /по-конкретно имам питане за мъжките/?

# 22

Именно от течните матови съм пробвала, едното беше най-светлото розово, а другото най-тъмното червено. Самата покривност, консистенция и нанасяне не ми хареса.
Аз съм забелязала, че от течните матови червила тъмните цветове - червените и лилавите, не се нанасят добре. Цветът стои неравномерно. Най-светлото розово също, събира се на устните и стоят като напукани.

# 23
Някой ползвал ли е спрея за коса Supreme oils, който в К11 е на първите страници на цена 4.99лв? Както и шампоана пак от същата серия. Имам много суха коса, накъсана и увредена от боядисване всеки месец в лилаво. Сега малко съм я пооправила със сериозно постригване и много продукти за коса - балсами, маски, кристали.
Ако някой е ползвал спрея и шампоана, бих искала да знам дали правят косата по-мека, особено спрея...И ако сте доволни от друг продукт за много суха коса да ме насочите BlushBlush

# 24
Някой ползвал ли е спрея за коса Supreme oils, който в К11 е на първите страници на цена 4.99лв? Както и шампоана пак от същата серия. Имам много суха коса, накъсана и увредена от боядисване всеки месец в лилаво. Сега малко съм я пооправила със сериозно постригване и много продукти за коса - балсами, маски, кристали.
Ако някой е ползвал спрея и шампоана, бих искала да знам дали правят косата по-мека, особено спрея...И ако сте доволни от друг продукт за много суха коса да ме насочите BlushBlush

Аз лично не съм ползвала, но майка ми е доволна от серума за сухи крайща.

# 25
За течните червила - може би зависи от устните. Затова жалко че няма мостри. При мен първия слой е мъка, седи като блажна боя на линии. Втория слой покрива и изравнява всичко. Цветът който имам е блашинг и е в пъти по светъл от естествения цвят на устните ми ( най-близки до маув) . Обаче ги покрива перфекрно. Не ползвам четка и съм много боса в гримирането. Та щом на мен ми се получава и няма мърдане, то разтичането, събирането е само  въпрос на устни. Изяжда се равномерно.

# 26
Дойде ми naked crush-а. Слагам съвсем малко и размазвам. Не ми харесват, ппц, тези течни червила наслоени.

# 27
Аз носих пак Nude Vibes, за да потвърдя първите ми впечатления. Кофти цвят - неравномерно нанасяне, става бързо на парцали по устните.
От вчера имам Roseberry Red и молива към него Berry Nice. Страхотни. Плътен цвят, лесно нанасяне, няма усещане за сухота.

# 28
Аз носих пак Nude Vibes, за да потвърдя първите ми впечатления. Кофти цвят - неравномерно нанасяне, става бързо на парцали по устните.
От вчера имам Roseberry Red и молива към него Berry Nice. Страхотни. Плътен цвят, лесно нанасяне, няма усещане за сухота.
Става въпрос за матовите червила в черната гилза, тези които имат нови цветове, нали? Те са ми любимите от ейвън. Хем са матови, хем са трайни и  комфортни на устните. Цветовете са много наситени, имам почти всички червени и лилави - от един слой цвета си е плътен. Relieved

# 29
Става въпрос за матовите червила в черната гилза, тези които имат нови цветове, нали? Те са ми любимите от ейвън. Хем са матови, хем са трайни и  комфортни на устните. Цветовете са много наситени, имам почти всички червени и лилави - от един слой цвета си е плътен. Relieved

Да, за тях - True Colour Perfectly Matte. И на мен са ми много любими.

# 30
Здравейте! Мнение за мъжкка тоалетна вода Avon Classic като трайност и аромат

# 31
  • В къЩи.

Това от диадемите за обем ли е?
Как точно се ползва и много ли е стегната?
Благодаря.

# 32

Това от диадемите за обем ли е?
Как точно се ползва и много ли е стегната?
Благодаря.

Да, диадемата е за обем и вътре в пликчето има картинки как точно се слага.

# 33
  • В къЩи.
Да,предплагама ,че има упътване,но ми се искаше да рабера повече преди да я поръчам,за да реша дали ще ми върши работа.
Ти пробва ли я вече? Доволна ли си?

# 34
Аз също се интересувам как се слага тази диадема. ще съм благодарна за подробности. Относно червилата, у дома беше склад докато не открих Лукс - страхотни!

# 35
Здравейте, ползвала съм терапия за коса Supreme oils и за мен тя е най-хубавата сред тези, които съм пробвала. Косата ми беше като метла по дължината, но терапията помогна. За шамоан според мен вземете безсулфатен - от кампания 12 ги пускат.
За течните матови червила съм прочела много ревюта, суочове, клипове. Досега имах само Irresistible. То е просто невероятно и като цвят, и като трайност, и като усешане. Сега си поръчах Dare to be bare и също съм много доволна, но цветът , който виждам, за мен няма общо с този от каталога. Бях на демонстрация и се омазах с някои от череилата с блестящ финиш, но ми се сториха лепкави и не ме грабнаха. Вече имам почти 20 червила и май ще поспра да купувам.
dare to be bare

# 36
Да,предплагама ,че има упътване,но ми се искаше да рабера повече преди да я поръчам,за да реша дали ще ми върши работа.
Ти пробва ли я вече? Доволна ли си?

Пробвах я,но засега не ми стои добре понеже косата ми е на пластове и отгоре е къса и като я сложа стърчи.Ще изчакам да ми порасне и тогава.Самата диадема е от две части и се отваря и горният пласт коса се пъха между тях и се пуска върху дебелата част.В момента не съм в къщи,но като се прибера ще я снимам да я видите.

# 37
Искам да предупредя всички за един от последните продукти на Avon, а именно новият им шампоан с мицеларна вода, без парабени и сулфати. За сега го имаше във фокус, а от следващата кампания ще се предлага в каталога. Уникален боклук! Никога в живота ми не съм купувала нещо толкова отвратително. Шампоанът е с някаква странна лепкава консистенция, не се разтваря изобщо във вода - след като забелязах, че въобще не прави пяна върху косата, не се разнася, много трудно се измива, реших да го разтворя в малко вода, преди да го пробвам отново - въобще не се разтваря във вода. Какъв боклук има вътре, нямам никаква представа. Имах много надежди за него, след като пробвах шампоаните на Нивеа с мицеларна вода и страшно много ми харесаха, очаквах на Avon да са поне наполовина толкова добри. Уви! Нищо подобно, а това и шампоан да го наречеш, няма начин. Да не споменавам острата му сладникава миризма, чак да му прилошее на човек, което никак не ми се връзва с претенциите да е без парабени, без вредни вещества и т.н. Директно в тоалетната го излях! Най-евтиния произволен шампоан, който можете да видите в маггазина ще е сто пъти по-хубав от този новопроизведен ейвънски боклук. Поредно разочарование от Avon за мен, нивото им пада не с месеци, ами с часове!                                                                                                             

# 38

Така изглежда Naked crush на моите устни.

# 39
Страхотен, естествен цвят. И устни с прекрасна форма!

# 40

+1 Перфектният розовеещ нюд за този цвят кожа.

# 41
Ето това я диадемата и схемата на поставянето и

Последна редакция: нд, 12 авг 2018, 22:06 от Happy2

# 42
Здравейте, има ли ползвали Planet Spa Luxuriously Refining гел маска за очи с екстракт от черен хайвер?

# 43
Мнение за озаряващите перли?

# 44
Здравейте, има ли ползвали Planet Spa Luxuriously Refining гел маска за очи с екстракт от черен хайвер?

Ако, говорим за този околоочен продукт:

За мен си е попадение. Намирам го за доста сполучлив. Ползвам го вечер, с гелообразна текстура е и лично аз виждам ефект от него. Контура на сутринта е освежен. И се случва да го пускат на промоция. Тогава пък още повече си заслужава.

# 45

Ако, говорим за този околоочен продукт:

За мен си е попадение. Намирам го за доста сполучлив. Ползвам го вечер, с гелообразна текстура е и лично аз виждам ефект от него. Контура на сутринта е освежен. И се случва да го пускат на промоция. Тогава пък още повече си заслужава.

да, за него питах Simple Smile мерси

# 46

+1 Перфектният розовеещ нюд за този цвят кожа.
Благодаря ви! Blush Цветът е много красив. Доста по-различен е от в каталога, там е по-червен отколото розов. Важното е, че ми хареса и си го нося. Heart Eyes

# 47
Много рисковано е с тия червила по картинка. Аз вече, за това не поръчвам. Почти всеки път нюанса е друг. Хубаво е, че се харесвате, дори да не е същото, както в каталога по цвят, но е доста подвеждащо.

# 48
Искам да предупредя всички за един от последните продукти на Avon, а именно новият им шампоан с мицеларна вода, без парабени и сулфати. За сега го имаше във фокус, а от следващата кампания ще се предлага в каталога. Уникален боклук! Никога в живота ми не съм купувала нещо толкова отвратително. Шампоанът е с някаква странна лепкава консистенция, не се разтваря изобщо във вода - след като забелязах, че въобще не прави пяна върху косата, не се разнася, много трудно се измива, реших да го разтворя в малко вода, преди да го пробвам отново - въобще не се разтваря във вода. Какъв боклук има вътре, нямам никаква представа. Имах много надежди за него, след като пробвах шампоаните на Нивеа с мицеларна вода и страшно много ми харесаха, очаквах на Avon да са поне наполовина толкова добри. Уви! Нищо подобно, а това и шампоан да го наречеш, няма начин. Да не споменавам острата му сладникава миризма, чак да му прилошее на човек, което никак не ми се връзва с претенциите да е без парабени, без вредни вещества и т.н. Директно в тоалетната го излях! Най-евтиния произволен шампоан, който можете да видите в маггазина ще е сто пъти по-хубав от този новопроизведен ейвънски боклук. Поредно разочарование от Avon за мен, нивото им пада не с месеци, ами с часове
Здравейте, може ли да снимате състава на шамоана? Много ми е любопитно какво съдържа, аз също планирам да го поръчам. Ползвам съм безсулфатни шамоани, но това, което описахте, звучи странно. Благодаря.
Аз ще споделя и за прпдуктите, които разпечатах тези дни. Понеже поръчвам доста неща и не на всяко му идва ред веднага.
Ползвала съм много лосиони, суфлета, кремове за тяло на Ейвън. Имало е и добри, и лоши, някои ги повтарям, но винаги взимам нещо за експеримента. Досега със серията Планет спа по отношение на кремове за тяло имам абсолютни фаворити, пробвала съм всички без два от тях. Днес дойде моментът на този със златни частици. По принцип не харесвам аромата на тази серия, като блясък е по-слаб от перления , като консистенция е средно гъст (по-гъст от този с кафе и по-рядък от този с шеа ). Издразни ме, че половината му състав е консерванти, прекалено много са, в сравнение с другите от серията, дори и спирт има. Като хидратация е на средно ниво. Определено не е топ продуктът сред Planet spa. Другият герой, който отворих преди два дни, е суфле за тяло Today. За мен е много слаб откъм хидратация, супер разочароващ. Ароматът е силен и остава по дрехите, приятен е, предполагам че е зле за алергични към ароматизанти, защото е наистина много. Забравих да кажа, че при мазането става на едни гадни бели облаци по кожата, като восък, които при втриване се разтварят. Преди доста време съм ползвала друг парфюмен лосион и той не ми хареса. С тях определено приключвам завинаги.
И да се похваля с парфюма ATTRACTION - много траен, цял ден го усещам. Може би това е новата ми любов 😄
Прикачвам снимки на съдържанието на кремовете за тяло.

# 49
  • София /Абсурдистан

Не са лоши, имат лек блясък, стоят естествено, икономични са и като цяло си струват парите Simple Smile
И аз съм доволна, не само от тези, а и от другите цветове перли. Трайни са, не оставят следи, изтриват се само с лосион или тоалетно мляко, както си му е редът.

# 50
Здравейте, може ли да споделите от кои кремчета за тяло сте доволна, а също ако ползвате от околоочните на ейвън, някое добро попадение. Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 09:33 от bubanka

# 51
Имам и озаряващите и бронзиращите перли. Бронзиращите ги ползвам всекидневно, най-тъмните имам и съм много доволна. Много са икономични. Озаряващите имат лек блясък и розовеещ цвят, понякога ги ползвам като руж, понякога на цялото лице. Blush

# 52
Обожавам крема за тяло на Планет Спа с перли. Ароматът му е от свежо Краставината категория. За лятото ми е екстра когато не ми трябват супер подхранващи плътни кремове каквито са с ши или с арган. Тип гел полупрозрачен е, същото важи и за нощната терапия за лице. Подобна като консистенция е и серията с хайвер.

За новия шампоан поръчах да опитам. Ползвала съм такъв на друга фирма преди много години. Дразнеше ме че не се пени и е косата му след миене не сърца. Което  за мен беше усещане че няма добро измиване. С годините научих че съм грешала. Ще видя този как е.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 00:31 от _re_ge

# 53

Може ли мнение за парфюма Avon Surreal Sky?

Също така, гледам, че Rare Amethyst е намален, какво ще кажете за него?

# 54
  • София, Западен парк
Обожавам крема за тяло на Планет Спа с перли. Ароматът му е от свежо Краставината категория. За лятото ми е екстра когато не ми трябват супер подхранващи плътни кремове каквито са с ши или с арган. Тип гел полупрозрачен е, същото важи и за нощната терапия за лице. Подобна като консистенция е и серията с хайвер.

За новия шампоан поръчах да опитам. Ползвала съм такъв на друга фирма преди много години. Дразнеше ме че не се пени и е косата му след миене не сърца. Което  за мен беше усещане че няма добро измиване. С годините научих че съм грешала. Ще видя този как е.
И аз си поръчах новия  шампоан от фокуса, за да го опитам. Да, крем-шампоан е и не прави пяна, но после косата ми не е пресушена. Доволна съм. И аромата ми хареса. Simple Smile

# 55

Може ли мнение за парфюма Avon Surreal Sky?

Също така, гледам, че Rare Amethyst е намален, какво ще кажете за него?

Аромата на новия парфюм ми харесва ,но не е много траен при мен.

# 56
Момичета, някой поръчвал ли е силиконовите стелки? Стават ли за хора с плоскостъпие? Т.е. като ортопедични ли са?

# 57
Момичета, някой поръчвал ли е силиконовите стелки? Стават ли за хора с плоскостъпие? Т.е. като ортопедични ли са?

О не , не са, предназначението им е друго. Омекотяват при стъпване но нямат изгъвката и функциите на медицински стелки. Стават за хора с плоскости , които обаче нямат нужда от постоянни стелки по обувките.

Последна редакция: ср, 15 авг 2018, 09:49 от _re_ge

# 58
Момичета, тези от вас с тийнейджъри - от кои от следните продукти сте доволни? Искам да взема тоник, някакъв гел и ексфолкант/маска за братовчед ми. На 20 е и с мазна кожа в Т-зоната. Остана доволен от измиващата пяна Нутра, която му дадох да пробва. Оплака се че около носа се омазнявала доста кожата. Доволен е и от 3 в 1 Гарниер Пюр, но за зимата ще му е силен според мен. От време на време му излизат пъпки по челото.

Благодаря ви!

# 59

О не , не са, предназначението им е друго. Омекотяват при стъпване но нямат изгъвката и функциите на медицински стелки. Стават за хора с плоскости , които обаче нямат нужда от постоянни стелки по обувките.
Да добавя моето мнение - взех си ги с надеждата, че при сандали с високи токчета, ще е някакси по-лесно да задържат крака, да не минава напред, но уви... за тази цел не вършат работа.

Предназначението им е, според мен, единствено за чехли/сандали от този тип, който минават между палеца и другите пръсти и при равна или що годе равна подметка. Но чак ортопедични, не са. Може би щеше и да е описано, ако бяха и такива.

# 60
Този еликсир ANEW - колко често се ползва и как /сутрин, вечер/? За +45 е мисля, но все пак малко повече инфо, ако знаете?

# 61
Заповядай упътване

https://www.avon.bg/suveti-za-krasota/grizha-za-kozhata/въпроси-и-отговори-за-новия-еликсир-anew-ultimate-supreme/912508/201615/

# 62
Здравейте в новият каталог виждам, че перлите за лице ще са намалени, кои ще ми препоръчате от тях, не съм ползвала никакви перли досега и не знам каква пигментация ще има ефекта на кожата какъв ще е. Може ли малко насоки, кожата ми е от скалата от 1 до 4 е 2, с по-скоро жълт подтон

# 63
Момичета, тези от вас с тийнейджъри - от кои от следните продукти сте доволни? Искам да взема тоник, някакъв гел и ексфолкант/маска за братовчед ми. На 20 е и с мазна кожа в Т-зоната. Остана доволен от измиващата пяна Нутра, която му дадох да пробва. Оплака се че около носа се омазнявала доста кожата. Доволен е и от 3 в 1 Гарниер Пюр, но за зимата ще му е силен според мен. От време на време му излизат пъпки по челото.

Благодаря ви!
Много съм доволна от гелчето против пъпки, няма го на тези страници, но предполагам се сещаш(15мл е) А от тук показаните, мога да ти препоръчам черната маска и измиващата бабъл пяна(много е подобна на нутрата, но сякаш е по-концентрирана към несъвършенства). Преди години, само това гелче ме спасяваше от досадните подкожни пъпки. Мисля, че може би и този тоник за почистване на пори ще е добро попадение.

# 64
Този еликсир ANEW - колко често се ползва и как /сутрин, вечер/? За +45 е мисля, но все пак малко повече инфо, ако знаете?

Мнооого е хубав този еликсир. Аз го ползвах май само вечер и то през зимата тъй като доколкото помня съдържаше малки количества гликолова киселина.

Въобще за мен продуктите от сериите на Anew са с много високо качество, особено и за цените си.

# 65
Искам да предупредя всички за един от последните продукти на Avon, а именно новият им шампоан с мицеларна вода, без парабени и сулфати. За сега го имаше във фокус, а от следващата кампания ще се предлага в каталога. Уникален боклук! Никога в живота ми не съм купувала нещо толкова отвратително. Шампоанът е с някаква странна лепкава консистенция, не се разтваря изобщо във вода - след като забелязах, че въобще не прави пяна върху косата, не се разнася, много трудно се измива, реших да го разтворя в малко вода, преди да го пробвам отново - въобще не се разтваря във вода. Какъв боклук има вътре, нямам никаква представа. Имах много надежди за него, след като пробвах шампоаните на Нивеа с мицеларна вода и страшно много ми харесаха, очаквах на Avon да са поне наполовина толкова добри. Уви! Нищо подобно, а това и шампоан да го наречеш, няма начин. Да не споменавам острата му сладникава миризма, чак да му прилошее на човек, което никак не ми се връзва с претенциите да е без парабени, без вредни вещества и т.н. Директно в тоалетната го излях! Най-евтиния произволен шампоан, който можете да видите в маггазина ще е сто пъти по-хубав от този новопроизведен ейвънски боклук. Поредно разочарование от Avon за мен, нивото им пада не с месеци, ами с часове!                                                                                                             
ужас и аз си го взех, че и голям... не съм го пробвала още ...

# 66
От шампоаните им харесвам само този, който се води против косопад, незнайно защо, но ми прави косата много жива.

# 67
От шампоаните им харесвам само този, който се води против косопад, незнайно защо, но ми прави косата много жива.
Явно наистина е до човек, защото, аз от тази серия не съм доволна изобщо. Имах шампоан,балсам и терапия. Само аромата ми хареса. Мога да препоръчам душ-крема с шоколад.

# 68
И аз съм доволна от серията против косопад. А тоника зеления не го взимайте. Имам го, пълен е със спирт и предизвиква обратен ефект- първо изсушва, после себумът става двойно повече. Ползвах го само за дезинфекция на малък участък като стисна някоя черна точка . Видях, че ще пускат  нова почистваща маска Anew , която струва ми се ще е добра. Да се похваля, миналата седмица имаше организирани срещи за представители. Успях да тествам няколко продукта, които не бях. Честно казано най-много се изненадах от моливите за очи. Винаги съм си мислела, че са гадни, чупливи, и че се размазват. Нарисувах си и двете очи и до вечерта не беше се размазало нищо, много ми харесаха и ще поръчам. Друго, което ми допадна, бяха основа и ФДТ 2 в 1 Luxe и основата за грим в тубичка.

# 69
Ето го Naked Crush и при мен. Великолепен кафяв нюд! Първия път като го нанесох наистина стоеше леко на парцали, както беше писал някой тук, но явно съм сложила по-голямо количество. Втория път по-умерено и нямах такъв проблем. Преди дни бях с него и издържа цял ден! При това с обядване и леки хранения. Днес отново го нося. Такива хубави устни прави, но след покриване с цвят, не наслагвайте и обирайте излишното от четката.

Скрит текст:

Да им направя реклама и на комплекта обечки на морска тематика, които доста нося последния месец. Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 21:17 от iv4enceto_91

# 70
Ивче, с всеки ден ставаш все по хубава.

# 71
Не ме засрамвай, остарявам. Joy
Намерих си къс бял косъм на бретона преди 2 седмици. Astonished

# 72
Не, не, истина е. Заобления и по детски нежен овал на личицето ти сега е добил излъчване на красива и секси млада жена. И не остаряваш, а порастваш.

# 73
Направо трябва да и плащат за реклама, и аз много я харесвам. Ивче, ти хвалеше аметиста, нали? Очаквам го сега. От коя серия е червилото? Моливите им са супер, от години ги ползвам, и за очи, и за устни. Страхотни за тия пари, а и без острене

# 74
Аметиста - парфюма на Раре ли? Grin
Аз също съм от феновете на моливите им - Супершок, 24к голд, Глимърстик.... и за устни.

Много се чудех на червилото Roseberry Red и молива Berry Nice, обаче имам няколко в гамата и засега се въздържам... докога не знам. Ревю на наша съфорумка
http://silvenamakeup.blogspot.com/2018/08/avon-nude-vibes-rosebe … ry-nice.html#more

Ето и снимки на тъмния цвят от матовите Wistful wine. Вчера го носих, понеже колежка ми го показа и позволи да направя сефтето. Много красиво мауви е, без да сивее прекалено и да е тъмно. Страхотна формула, която не изсушава и не подчертава недостатъци. Супер комфортно се усеща и издържа 3-4 часа спокойно. Само че сега не му е времето. Обаче молива Blushing mauve не ми хареса. Има брокати в него и нищо мауви в цвета. Убито розово е.

Скрит текст:

# 75
Остаряваш? Къде се буташ, ние дето чукваме 30 след броени месеци какво да кажем? Grinning шегата настрана, запленена от Ивчето, си купих TKO от течните матови и се влюбих в цвета, на мен ми стои малко по-другояче. Не се сработих с един цвят от матовите в гилза, но реших да им дам още един шанс. Като дойдат, ще дам отзив.

# 76
Парфюма Аметист, да. Тия цветове не са моите, но първото ми хареса, то от коя серия е?

# 77
От матовите Марк.

Абе, то и аз гоня 30. След 3 год. ще ги чукна. Astonished

# 78
Търся отзиви за тези маски на avon.Сплаш маската
 и черната маска за почитсване на пори
.

# 79
.

Първата е с добра хидратация, а втората, реално свива порите, но не много Simple Smile

# 80
За сплаш маската май четох в блога на Ивчето, ако става дума за същия продукт.

# 81
Сплаш маската я имам, страхотен продукт. Хем освежава, хем хидратира, не предполагах, че нещо което си плискаш на лицето може да даде такова усещане за хидратирана, плътна и стегната кожа.
Препоръчвам.

# 82
.

Сплаш маската е много добра и икономична. Ползвам я 2-3 пъти седмично и все още шишенцето е пълно, а когато я поръчвах си мислех, че ще свърши много бързо.
Кожата ми е много суха зимата и по-скоро смесена през лятото, но имам много сухи белещи се участъци понякога. Много добре хидратира, дори нямам нужда от крем след нея.
Препоръчвам я! Много ме изненада, не мислех, че такъв продукт може да се справи с кожата ми и да я хидратира достатъчно. Blush Heart Eyes

# 83
А как се нанася? Отмива ли се? Мислех, че е някакъв лосион, въобще не съм обърнала внимание, че е маска

# 84
Не се отмива, слагаш си в дланта и плискаш върху лицето. Попива за минута две. Звучи странно, но всъщност е лесно и наистина е много икономична.

# 85
А ако се пулверизира?

# 86
А ако се пулверизира?

Аз всъщност очаквах шишето да е с пулверизатор, но не е. Струва ми се, че няма да има проблем, съвсем течна е, като водичка.

# 87
Много странно нанасяне...как е икономична при това положение 🤔

# 88
А как се нанася? Отмива ли се? Мислех, че е някакъв лосион, въобще не съм обърнала внимание, че е маска
Аз я нанасям или с разпръскване върху лицето с ръце или напоена в памучно тампонче - и по двата начина върши прекрасна работа

# 89
Пристигна ми Аметиста, не е моят аромат, жалко, харесвам тази серия. Този ми мирише на някой, който съм ползвала, по спомени черния Мермайс /така ли се пише 🤔/. Новият Фер Ауей обаче много ми хареса от страничката

# 90
  • София
А ако се пулверизира?

Аз всъщност очаквах шишето да е с пулверизатор, но не е. Струва ми се, че няма да има проблем, съвсем течна е, като водичка.

Може да се пресипе в шишенце с пулверизатор. Аз така съм си сложила розова вода.

# 91
Много странно нанасяне...как е икономична при това положение 🤔

И аз не знам. Купих я като се появи за първи път в брошурите, може би преди два месеца. Ползвам я сутрин, през ден и съм изхабила около един пръст.

# 92
Много е икономична наистина. И при мен върви доста бавно. Нужно е малко и успява да обгърне цялото лице.

# 93
  • София /Абсурдистан
Тази маска не се отмива, така ли?

# 94
Да, сплаш маската не се отмива. Подобно на принципа на тоник за лице се използва - на чиста кожа, преди дневен крем например. Нанасянето може да става с ръце или с памучно тампонче. Действа хидратиращо.
Ето това пише на нея

# 95
Отзиви за мултифункционалния стик?

# 96
 Дали някой има някакви отзиви за тази четка за изправяне? На какъв принцип се използва? Аз разбрах, че се ползва при изправяне със сешоар. Върши ли наистина работа, дори и да не е гладко изправяне, поне да е заглаждане Smile

# 97
И аз не мога да я разбера тази четка, преди години имаше гребен, много удобен беше, но това...странно ми изглежда, ще следя отзивите и аз.

# 98
Много ми харесва този крем за тяло-кожата става копринено гладка

# 99
  • Някъде по Дунава
Имате ли представа дали в бъдещи каталози ще има пудрата Лукс? Отдавна я няма.

# 100
  • София

Вече няма бъдещи каталози. И ние получаваме а клиентите едновременно.

# 101

Една кампания напред може да се вижда, миналия ден ми дадоха каталог за следващата кампания, утре ще погледна в каталога, че остана на работата ми

# 102
  • София

Една кампания напред може да се вижда, миналия ден ми дадоха каталог за следващата кампания, утре ще погледна в каталога, че остана на работата ми

Когато вече си пуснал поръчка, естествено. И вече имаш следващия. Дамата питаше за бъдещи каталози, а не само за следващия.

# 103
Аз затова написах, че за една кампания напред може

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 10:59 от bubanka

# 104
  • Някъде по Дунава

Ясно, благодаря. Гледах в yotube  кампания 13, там я нямаше. В сайта я има , но е 26лв. Дано скоро излезе на по прилична цена. Трудно си харесвам пудри.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 10:58 от bubanka

# 105
Сега погледнах в каталога на кампания 13 я няма, но в нетната оферта, която е за представители я има пише, че е лимитирана колекция и е намалена от 25.99 на 11.99, номерчето и е 47308 Light Medium Silk.
Ако е същата и имаш позната дистрибуторка и може да ти я поръча на тази цена.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 10:59 от bubanka

# 106
  • Някъде по Дунава
Много благодаря, Даниела. Имам познати представители и ще помоля да я поръчат.

# 107
Някой може ли да ми каже за кампанията, която е след 6ти каква е цената на мултифункционалния стик за лице?

# 108
Някой може ли да ми каже за кампанията, която е след 6ти каква е цената на мултифункционалния стик за лице?
Мултифункционален руж-стик Avon Mark - 9,99 лв

# 109
Здравейте, влюбих се в аромата Eve Confidence. Имате ли някакви впечатления дали е издръжлив?

# 110
  • София /Абсурдистан
Здравейте, влюбих се в аромата Eve Confidence. Имате ли някакви впечатления дали е издръжлив?
Аз го имам. Не е особено траен, но е хубав. Купих и ароматният крем със същия аромат. Използват се и двете заедно за по-траен ефект.

# 111
Здравейте, може ли да ми помогнете в избора коя от двете пяни за лице да избера. И двете ми изглеждат добри, но друго си е да кажеш от опит.

# 112
Мнения за Rebel? Някой пробва ли го вече? 
http://filecache.mediaroom.com/mr5str_avoncompany/187081/Rebel.jpg

# 113
Може ли някой да ми каже цената на този продукт в кампания 13?

# 114
Може ли някой да ми каже цената на този продукт в кампания 13?

Няма го в каталога на кампания 13, сигурно ще е на редовна цена.

# 115
Знаете ли къде мога да разгледам каталог 13 освен във видеото на Камелия ? Тоест не искам видео брошура.

# 116
Утре на сайта на ейвън.
С тази каталожна политика едва ли някой ще го качва предварително. Аз поне не бих, не си струва труда.

# 117
Утре на сайта на ейвън.
С тази каталожна политика едва ли някой ще го качва предварително. Аз поне не бих, не си струва труда.

Не съм на ясно. Преди мярках пдф формати мисля, за това питам, а сега не откривам, за това питах.

# 118
Утре на сайта на ейвън.

Не съм на ясно. Преди мярках пдф формати мисля, за това питам, а сега не откривам, за това питах.

Качват ги в този сайт https://issuu.com/promooferti

# 119
Поръчах си новата палитра сенки Burnished Amber. Много ми харесва. Цветовете са сравнително добре пигментирани, лесно се преливат. Издръжливи са. Номер 2 и 4 са ми любими. Тези дни ще опитам да кача снимки.

# 120
Има много общо с Black Opium като характер и първо впечатление /имам мостричка/.
Някой има ли впечатления от "My Attitude" вече?

# 121
Ето снимки на Burnished Amber Simple Smile

# 122
  • пловдив
Здравейте,имам нужда от малко помощ. От доста време не мога да уцеля хубаво червило,пробвах едно на майка ми цвят pink pop,но в последните каталози не го откривам. В текущия каталог намерих такъв цвят,но като номер не отговаря на това, което имам.Мисля,че е от серията ultra colour rich.

# 123
Здравейте,имам нужда от малко помощ. От доста време не мога да уцеля хубаво червило,пробвах едно на майка ми цвят pink pop,но в последните каталози не го откривам. В текущия каталог намерих такъв цвят,но като номер не отговаря на това, което имам.Мисля,че е от серията ultra colour rich.
Попринцип е трудно да си избереш червило от каталога като се има на предвид, че понякога снимките и в реалност се различават доста. Съветвам те да разгледаш страниците с Тестерите във Фокуса, да си избереш някои нюанси и вече след това да поръчваш смело😀 Друг съвет, който мога да ти дам е, ако си с тънки устни е желателно светло червило, за светла кожа-неутрални и прасковени цветове, за средно-тъмна- почти всичко, за тъмна- кафеви и лилави тонове.
Надявам се да съм ти била полезна Simple Smile)

# 124
Абсолютно е така. Тестери има на всички серии и червила с изключение на едно дълготрайно червило. Избираш цветове, поръчваш тестери, мисля че 5 от които и да са червила са за около два лева.

# 125
Момичета, знаете ли как и от къде мога да направя поръчка от текущия каталог, без да чакам до края на кампанията , за да получа продукта си.Гледах в сайта , но там има опция да избера конкретен представител, а аз не желая за чакам. Трябва ми нещо за подарък, което да получа до 3-4 дни,след като поръчам. Важно ми е, благодаря ви.

# 126
Момичета, знаете ли как и от къде мога да направя поръчка от текущия каталог, без да чакам до края на кампанията , за да получа продукта си.Гледах в сайта , но там има опция да избера конкретен представител, а аз не желая за чакам. Трябва ми нещо за подарък, което да получа до 3-4 дни,след като поръчам. Важно ми е, благодаря ви.

Аз си поръчах в самия офис на Ейвън, където ходят представителите. Обясних, че ми трябва и жената ми го поръча и го получих след 3 дена.

# 127
Побвахте ли новите парфюми?!? Лумината и Ребел. Търся си нещо силно, сладникаво и трайно. Подобно на Free и Alpha ! Heart

# 128
  • София, Западен парк
Far away Rebel е прекрасен - и сладък - шоколад и карамел, и траен, поне на мен, но най-добре да се изпробва. Имам го, най-лесно ще ми е да те пръсна, за да го тестваш на твоята кожа. Пиша на лични координати, ако искаш.  Simple Smile

# 129
  • София
Far away Rebel е прекрасен - и сладък - шоколад и карамел, и траен, поне на мен, но най-добре да се изпробва. Имам го, най-лесно ще ми е да те пръсна, за да го тестваш на твоята кожа. Пиша на лични координати, ако искаш.  Simple Smile
И на мен много ми хареса. Поръчах си мини версията, защото съм задръстена с парфюми. Лумината също пробвах-той е по-лек и летен.

# 130
Много ми хареса в клипа на Лейди Ками с каталог 14 че е включила коментар за парфюмеристите създали новите аромати. Не че нещо но ми направи впечатление че има парфюми заз Ейвън ( и не само ) които много харесвам създадени от тези парфюмеристи примерно от парфюмите на марката Унгаро и Лакроа заедно с ейвън. ( Нуит на Лакроа, U by ungaro и още няколко ) . Същото важеше и за мъжкия Сегно.

# 131
Някой има ли впечатления от "My Attitude" вече?
Моят ще пристигне кой знае кога и вече наистина се изнервих...
?