Открих, че жената с която излизам е женена

  • 6 044
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Пързалка?

Обява "ОК съм да спя със семейни жени, някоя търси ли си (по-млад) меринжей екип в компания за спортни събития"?

Ако не е горните две - мъж или жена, има два типа хора. Такива които приемат лъжата в интимните си отношения (тях да ги лъжат, те да лъжат, с дружни усилия да лъжат и слагат рога на трети лица, както е в случая) и такива, които не приемат нищо от тези неща. Ако сте от първите - какво точно питате? Ако сте от вторите - трябвало е да прекратите всичко още като е станало ясно за пръстена.

Но не вярвам на темата, така умело сте вплели поне 4-5 от дежурните бутони на форума - възрастова разлика, изневяра, отношения на работното място, кавга, морални аспекти на връзка със семеен партньор (за несемейния участник във връзката) и т.н. и т.н.

# 16
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ами ожени се и ти, без да й казваш, че да сте квит.

# 17
  • Мнения: 17 407
КАкво, като е омъжена? Ти като се срещаш с жени, искаш да се ожениш  за всяка ли?
Жените си търсят отдушници също, и много трудно напускат съпруга, защото им е потребна  сигурност. Не знам що не ти е казала. Малко са тез, що се развеждат, заради свободата си. Simple Smile

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
КАкво, като е омъжена? Ти като се срещаш с жени, искаш да се ожениш  за всяка ли?
Жените си търсят отдушници също, и много трудно напускат съпруга, защото им е потребна  сигурност. Не знам що не ти е казала. Малко са тез, що се развеждат, заради свободата си. Simple Smile
Самата истина Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Обикнал си я...

# 20
  • Мнения: 1 439
Жената си гледа кефа с теб, съпруга и семейството, а ти си губиш времето с нея.

# 21
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 252
Млад меринджей 😂

# 22
  • Мнения: 25 736
Този Жорката голям глупак, не стига че 10 месеца се блажил, с безплатен секс...оказва се каката е обвързана, тоест опасност за него няма никаква...и пак недоволен.

# 23
  • Мнения: 1 121
Цитат
Открих, че жената с която излизам е женена

Ми влизай тогава, що излизаш? Някой гони ли те?

Иначе идеята ти не е оригинална, но кой знае, може и да мине.Тук пишат доста омъжени и на възраст жени.

Ето,  други също са разбрали:

Съвет за какво търсиш? Не разбирам. Темата ти звучи като обява.

# 24
  • Мнения: 3 732
Жоре, разделихте ли се с госпожата? И как 10 месеца не разбра, че е женена? Къде спа?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 578
Един виц по темата...
- Скъпа, няма ли вече да ме запознаеш със семейството ти?
- Ами не. Мъжът ми ще побеснее, а децата ще умрат от смях.

Общи условия

Активация на акаунт