Днес е 06.06.2006 г.

  • 2 157
  • 20
  •   1
Отговори
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Дяволският ден! Twisted Evil
Нещо необичайно случи ли Ви се днес, или просто тази дата е като всяка останала?
 Twisted Evil

Аз лично се събудих в 6 часа сутринта и засега нямам оплаквания относно деня, датата, или нещо особено! Но до довечера има време де .......
А как е при Вас?

# 1
  • Мнения: 5 577
спах добре, станах, чатих ... нищо различно.

# 2
  • Мнения: 3 034
За мен е поредното съвпадение на числа - нищо повече.  Peace

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 12:29 от iviche

# 3
  • Мнения: 3 569
Събудих се в 6:06 ч. и с жената го направихме 6 пъти ... Laughing

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
  hahaha Joy
luvbed

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Чудесен ден за моя рожден ден. Започна отлично, засега върви гладко. Пих чудесен топъл шоколад, ммм!
И залях масата с декаф капучино, но аз това си го правя редовно и без да е 06.06.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
Антихрист в тостера
От: Александър Иванов

06.06.2006 12:55


Шест, шест, шест – тройна комбинация, числото на дявола, антихриста, числото на всички злодейства, на всичкото отгоре и филм за детето на злото ще прави премиера днес.

Аман. Всички злини в един ден. Е, нямаше как и аз да не остана без последствия, т.е. да не ме настигне лошата поличба.

И то заради Плейбой, заради хубавата прекрасна гола Мариела от Стар академи. Та ето историята..

Ставам си аз сутринта, успивайки се както винаги със сто часа (това поне не е от поличбата). С отчайващ писък си сложих филийки в тостера (поне да не отида гладен и немотивиран на работа) и тръгнах да се обличам криво-ляво.

През това време обаче се сетих, че трябва да преровя едни стари броеве на Плейбой за лоботомия. Спокойно, няма да си махам част от мозъка, то и без това не е останало много. Трябваше ми „пищно“ изказване на плейбой бомба за новата ни рубрика (лоботомия, да правилно ми следите мисълта).

Ровя ли, ровя аз из списанията, когато усетих миризма на дим. Тъй като сезонът на дружно варене на компоти пред блока не е започнал, започнах да мисля откъде ли мирише. Може и да не ми мирише, може да имам тумор в мозъка. На една колежка преди време в офиса й миришеше на скара, кекс, люляк и пържени картофи, но се оказа, че е гладна, не че има тумор, където и да е.

Все пак зарязах втренчения си поглед в голата Мариела и направих един круиз до кухнята по следите на дима.

А там едни пламъци, един дим, нек'во чудо. Тостерът гори с пламъци до тавана, сякаш всички антихристи са се наговорили да изпълзят от него в скромната ми люлинска обител.

Като един истински мъж завършил техникум по електротехника, никакъв дявол не ме трогва. Направо ми се вдигна те(о)стостерона.

С рационално пищене затрясках тостера с кърпа, която пламна. Докато гасях кърпата под чешмата, ми хрумна да изключа все пак уреда от контакта. След като се изпържих от пламъците, успях, но тостерът продължаваше да се облива в пламъци и пукот.

В почти истерично състояние реших кардинално проблема с още пищене и една чаша вода.

Това гасене, за което бившият пожарникар и сегашен кмет Бойко Борисов би ме размазал в пешеходна пътека, завърши с тонове дим, които ми докараха емфизем, пневмония и тремор едновременно.

Можех да виждам дявол, антихрист, свети Йосиф, а с повече напъни ми се привидя и концерт на Мадона. То нали и нея я разпъват там, не е трудно човек да се обърка.

С кашляне и влачене отворих прозореца и поех чист люлински въздух.

Общо взето "Поличбата 666" ряпа да яде. След като половината блок се изви у нас да пита „Сашко как е и дали няма размазващ пожар“, и майка ми дръпна конско - как не се гаси ел. уред с вода и че ако не съм го бил изключил, съм щял да се разтреса като светкавица. Представям си как се тресат 65 кила кокали като светкавица.

С опърлени мигли и вонящ на обредно огнище се затътрих на работа. Значи не е страшно, преживях поличбата. Все още, де.

Но пък ако дяволът е изпълзял от тостера ми, то значи аз съм поел цялото страдание за страната, така че може спокойно да дишате днес – нищо лошо няма да ви се случи.


от тук

# 7
  • Мнения: 7 640
а и сутринта е било 06ч.06мин.
Аман от дивотии! Sunglasses

# 8
  • Мнения: 419
За мен е поредното съвпадение на числа - нищо повече.  Peace
Thinking

# 9
  • Мнения: 135
Наше приятелче проходи,на година и 3м.Майка му каза : 06,06,06
Купихме си апарат,само хубави неща.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен е скучен и отегчителен ден. Добре, че е форума, та да изтрещя малко и аз Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 2 003
Дяволският ден! Twisted Evil
Нещо необичайно случи ли Ви се днес, или просто тази дата е като всяка останала?
 Twisted Evil

Аз лично се събудих в 6 часа сутринта и засега нямам оплаквания относно деня, датата, или нещо особено! Но до довечера има време де .......
А как е при Вас?

Необичайно днес /надявам се вина да носи само дяволската дата/ съм в шокинг #Shocked пореди зачестилите случаи на изтрещеност.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Мда, много смотан ден - проблеми на работата, неприятни срещи и за капак на всичко си разлях кафето на бюрото върху куп документи - дорева ми се #Cussing out Ама надали деня е виновен - от миналата седмица изобщо не ми върви...

ПП Ако някой знае как да спася залети с кафе листи, мноооооого ще черпя!

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Да бе верно днеска е 06.06.06
Аз бях забравила.
Нищо лошо за сега не ми се е случило е има още малко време  Mr. Green (да не викам дявола и аз)
На мама обаче днеска и откраднаха телефона с всички бизнес номера вътре.. над 1000 номера направо не виждам как ще ги възстановява милата  ooooh! Много се ядосвахме с нея  #Cussing out

P.S Не може mam4e  Rolling Eyes
Освен да се преписват на ново ако е вариянт.

# 14
  • Мнения: 302
Нищо лошо не ми се е случило. Ден като всички останали

Общи условия

Активация на акаунт