Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 270
Добро утро!
Ма ко, стягай се, оправяй се!
Лейди, за какво е тази процедура?

# 271
  • при късмета
И аз да питам за каква инжекция?
Не знам какво ме тръшна. Заболя ме първо гърлото, после започна страшна хрема, температура вдигам и свалям без значение как приемам парацетамол, 2 нощи поред страшно ме тресеше и веднъж дневно спринтирам до тоалетната. Абе по-лесно ми е да кажа какво ми нямаше. Днес поне се надигнах и това е добре
Шефа каца довечера в 18.40

# 272
Добър ден ,аз тая седмица ще ми е само в движение и задачи....
Ма ко вземи ванилия ,поне няма да тичаш до тоалетна.Има някакъв вирус,защото аз нещо лепнах ама само ми дращи гърлото и кашлям от алергията си.Но не минава кашлицата...
Вземи си и пробиотик и чай от невен ако можеш вари,или пък се замъкни до Фло ако ти е близо  ,да намаже гърлото .Или потърси гранофурин.
Калинче как да ти дам рецепта като правя на око.Слагам чушки,патладжан и моркови нарязани  + доматов сок,защото нямам домати и малко олио + сол и захар-за да омекнат зеленчуците и да не загарят.Всичко това на вентилатор го пекох,защото фурната долния реотан не работи.Като омекнат ги сипах в съдове и пасирах,не позволявам да ври силно вътре и бъркам от време на време.Като пасирах добавих доматено пюре,сложих сол ,захар и подправките,пак във фурната да заври леко и напълних в бурканите топла.Това е .Иначе има рецепта ама като не меря....
Ето ти една рецепта.   http://ilrai.blogspot.com/2015/09/blog-post.html
Вчера си довърших играчките и  вече съм пълна ,довършвам и поредната. Ето ми една снимка да се фукна.Blush
Скрит текст:
Спорна седмица момичета.

# 273
Разкошни са, Писе!

# 274
Добро утро!
Писе разкош Kissing Heart Невероятни са! Златни ръце имаш! Благодаря за рецептата - ще я пробвам. Със сурови зеленчуци не съм правила, но ми изглежда вкусно. Аз така или иначе правя малко количество, та ще проверя дали е "нашата".
Мако как е Шефа? Дойде ли ти сърце на място Heart Eyes
Скрит текст:
Инжексията е золадекс - спряха ми тамоксифена, че се сдобих с полип от него, а пък заради осмокракия трябва да съм в критическа.... Иначе им се възхищавам на системата - не ги знам какъв софтуер използват и как си комуникират помежду си, обаче след като проследяващия ме хирург/той преглежда в болницата/ каза "спирай тамоксифена, а след процедурата ще минеш на золадекс", точно месец след това ми се обаждат от поликлиниката/където е лл/, че имам изписана инжексия, получена е в аптеката/тя е на входа/и от мен се иска да си запиша удобен час при сестрата да ми я постави/ангажимент на сестрата е да я получи от аптеката/.... когато отида при сестрата, тя ме "чуква" в компа, че я е направила и то веднага излиза кои са дните, когато трябва да се направи следващата, отбелязва ми часа, а пък аз получавам смс на телефона, който съм дала за системата. Три дена преди часа системата автоматично ми праща "подсещащ" смс на тела Laughingнаправено е точно за разсеяни баби като мен LaughingLaughingLaughing
Вчера ходихме да купуваме нови обувки на Кратун Laughing е няма как с официални обувки да се върви толкова много! Другия път ще знае кои обувки за какво са - с обяснения не стана Laughing
Кукуто ме е погнало - станах в 4.30, пих кафе до 5,30, после направих кренвиршки от бутер тесто за обяд на Кратун и е време принца да бъде събуден за училище Stuck Out Tongue Closed Eyes
Усмихнат ден ви желая!

# 275
Добро утро и от мен!
Лейди, на точното място си!
Ма ко, какво ти донесе за подарък Шефчето?

# 276
  • София
Здравейте, мили момичета!
Чета ви и ви се радвам- кой с официални обувки, кой се връща от пътуване, кой плете играчки, кой като мен изкукал и пие кафе в 5ч...
Аз идвам с малко недобри новини, но пък можеше и по-зле да е, та съм благодарна :
Скрит текст:
Майка ми получи лек инсулт. Беше влязла в болница с жестоки болки в крака от дисковите хернии, дето ги има. Вливаха и системи. И Слава Богу, че стана в болницата, та са реагирали веднага , та няма усложнения.  Микро инсулт, както каза доктора- телеграмка , за да започне да си обръща внимание. От две години вдига високо кръвно, след като винаги е била с много ниско. Уж има изписани лекарства, но тя не ги пие редовно, не си мери кръвното редовно,чак като и стане много зле. Пуши много, ама много. Яде само мазнотии и сладкиши. Абе въобще....А колко ядове сама си създава, не е истина просто.  Все е в някакви нерви. Много силно се надявам сега да обърне страницата, доста се е уплашила. Днес я изписват. Не е пушила откакто стана това. С яденето не знам как ще се оправим, все са и някакви кебапчета и кюфтета в главата...Да уточня, че тя не е възрастна, едва на 58 е.
Такива ми ти работи.
Нашето селско приключение е към края си. На децата вече много им липсва училището, на мен- не.
Беше приказно лято.

# 277
Вале прегръдка! Дано лошото е зад гърба ви! Все едно описваш мен, че и възраста ни е близка.... трудно се оставят стари навици. Стискам палци! Кога се "прибирате"?
Мария благодарна съм, но ми е мъчно, че тукашната организация много се доближава до съществуващата в Бг преди "демокрацията" - преди си имахме и "манипулационна" в поликлиниките и участъкови сестри, и куп още нещица.. е компютри нямаше, ама то си е от времето.......

# 278
  • София
Лейди, утре си отиваме за два дни, защото социалните пак са ме погнали и ме правят на маймуни за разни бележчици, после почивните дни тук и от понеделник -ученици.
Ще си идваме обаче съботите и неделите докато е топло.

# 279
  • при късмета
Добро утро!
Вале, щом е спряла цигарите ще се замисли и за другото. Майка ми откъм мазни неща за ядене беше същата, а и на бирата е голям любител. След откриването на подаграта, голям оток станал изведнъж, колежки са я карали до спешно, много се съобразява. Нашата лична много добре обяснява и го прави много загрижено, та по този повод я слушаме. Доколкото е възможно де. Всички сме така, от вредни навици чак на стари години може да се откажем, ако се стреснем. Бързо да се възстановява.
Мако как е Шефа? Дойде ли ти сърце на място Heart Eyes
Изобщо не беше на място 24 часа. Вчера се прибра шефа, че онзи ден изпуснаха самолета от летището. Чекирали се и до последната проверка майка ми си изгубила личната карта. Държи документите в джоб за документи и той нали е прозрачен, най-вероятно вместо вътре в него се е плъзнала отстрани и е паднала. Намерили са я, предали са я на полицията, извикали са я по уредбата, но тя докато от информация стигне да конкретния полицейски пост било късно. Всичко очаквах, ама не и това. Добре, че и бързо се е намерила де, че не знам кога щяха да си дойдат и добре, че има кой да ги вземе и там.
Ама снощи си взехме детето де, не мога да му се нарадвам.
Мария, едни бисквити ми донесе, бях си ги поръчала специално. И за котката има подарък, специални кестени да си играе с тях, но точно тези били специалните. Joy И сестра ми е изпратила еднакви тениски за тримата от тяхното производство.

За днес имаме да ходим до книжарницата, че трябва да вземем разни дребни неща за които вчера се ориентирах в у-ще, да мери едни обувки които му взех без него да видими дали са добре и якета му харесах да си хареса и той.
А, и довечера да направя задължителните спагети
Хубав ден на всички Hug

# 280
Валееее, дано майка ти се вземе в ръце!
Ма ко, ми...приключение си е това!

# 281
Привет от мен,успях да стигна днес до лаптопа.
Вале това хич не е хубаво и е време да си обърне внимание.Първо да спре цигарите,второ мазното и повече движение.
Ма ко одеве на живо се посмях на ум с  теб, защото те знам как го мислеше Шефа.Но е хубаво, че поне картата се е намерила.
Аз пък днес съм с един апарат и на 20 м сега ми мери кръвното,е не знам дали ще го издържа до утре това чудо.Омотана с кабели и разни връзки съм хахахах. Обаче тая кашлица дето ме мъчи от 10 дена и си мисля че е от алергията,ще излезе ,че е от кръвното.Пак ще се обикаля по лекари и май ще сменям лекарствата.Оплаках се.
А вчера навършихме 25 г както бяхме кумове ,та днес си дадох подаръка и се одобри. А след има няма и 20 дена ние правим 25 г от сватбата ни,кога минаха тези години като се замисля....

# 282
Добро утро!
Мако всичко е добро, щом завършва добре! Като тръгнем за Бг с документите се оправям аз, че са една чанта и ѝ се трепери... Тук нямат лични карти и не се носят никакви документи със себе си, дори не си длъжен да си носиш и шофьорската книжка, а и колата няма нашите талони. Ние пътуваме с паспорти, а личните карти са дълбоко скрити, че загубим ли бг документ става абсолютно мазало....  Да не би вече да ти мина родителската среща?
Вале дано бързо извадиш документите и повече дане те закачат!
Писе ще издържиш! Хубаво е да се документира кога и при какво натоварване се повишава кръвното - така правилно ще се предпишат лекарствата. Не се замисляй за миналите години, а прави планове за бъдещите Kissing Heart Подаръка ти ли измайстори?
Аз се офлянквам още на кафето, но трябва да си направя списъка за пазар и да хуквам, че мм утре се прибира окончателно Laughing Свърши ми отпуската Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 283
Минавам да се разпиша да не забравите за мен Simple Smile
Вече съм на въртележката, много нови неща предстоят и се  опитвам да съм подготвена и да не е в последния момент.Днес са родителските срещи на моя клас ни на тези на децата ми Simple Smile
 Мъжа ще ходи на дребния , за големия аз ще се оправям , не знам кога и как .
Не знам кога ще мога да пиша, обаче ви чета през няколко дни.

# 284
  • при късмета
Добро утро!
Калинче, тя родителската среща трябваше да е като посрещаме шефа. Госпожата беше казала, че всяка сутрин е в у-ще и ако някой не може за нея, да отиде по това време, та се възползвах.
Ще имат нов предмет, компютърни технологии, даже учебници и учебни тетрадки имат вече от безплатните.
Иначе майка поне документи пази, но обикновенно отговаря само за нейни. Сега като са се събрали и тези на шефа ги сложила в джоб и явно това, че е прозрачен я е излъгало, че слага картата вътре, а тя се е плъзнала отвън. Поне е инцидент, а не безотговорност примерно, че нямаше да води вече шефа никъде Joy
Джейми, лека и успешна година на теб

Допивам си кафето и после ще видим какви ще ги вършим с шефа. тъкмо започнах да спя до нормално време и пак трябва да започвам да ставам рано от другата седмица. Да се чуди човек защо цяло лято ставах като хахавите рано

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт