Има ли шанс...

  • 2 212
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 232
дидерони успех и на теб

# 16
  • Мнения: 242
Момичета да ви вдъхна малко кураж - аз забременях много преди овулация, няколко дена след менструация. И аз имах преди това преди да ми дойде симптоми, който май по-скоро бяха внушение, а когато наистина забременях въобще не усетих, че съм бременна. Така че давайте го по-спокойно, не го превръщайте във фикс идея. Пожелавям ви съвсем скоро да видите двете чертички!

# 17
  • Мнения: 3 154
Tinita и как точно се забременява без да си в овулация? Доста ми е чудна тая работа newsm78 Нали яйцеклетката трябва да се оплоди, а като я няма т.е. по твоите думи си забременяла много преди овулация, как става номера? Или спермчовците на мъжа ти са много издръжливи, или овулацията ти не е тогава, когато си мислиш. Ама забременяване без овулация няма! Wink

# 18
  • Мнения: 9 074
Съни, не се учудвай Laughing
Чела съм постинги на мами, с по две деца (примерно), които не знаят какво е цитонамазка и кога е овулацията...шарен свят, а и така е по-добре. Ние като знаем, да не би да ни е по-леко Blush Блажени са незнаещите Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 154
Стефчо, права си за незнанието... ама щом тя пише, че е била далеко от овулация се предполага, че я е знаела кога е Rolling Eyes Май много се задълбочих Crazy

# 20
  • Мнения: 9 074
Е то стандартното инфо по темата е : овуто е по средата на цикъла Laughing
Това би трябвало поне всеки да го знае.
Ама и ние...хора без работа...дет'викаш задълбочихме се smile3530

# 21
  • Мнения: 2 120
Аз  когато се чудех минала ли е, не е ли овулацията, забременях. Сега, когато я знам и правя секс като по учебник резултата е никакъв. Да вземем да правим секс, когато не тряба, може и да стане работата, хи-хи.

# 22
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Даре, Peace, подкрепям! Я се размърдайте и секс, секс, секс... все някога ще стане. Моят ненагледен се прибира довечера и  Mr. Green( нищо, че ми е последен ден от цикъла). Най-важно е да се обичаме, нали? А бебо ще се появи, когато той си реши. Започнах да гледам така на нещата, защото ще се  Crazy. Успех и много  luvbed luvbed luvbed

# 23
Zdravei Didi za purvi pat vlizam vav foruma i se u4udvam 4e tolkova mnogo hora obsajdat temata koqto me interesuva i men.Silno se nadqvam ve4e da si bremenna, no ako vse pak ne e stanalo ne se pritesnqvai.Kazvam ti go ot opit za6toto vse o6te ne sam prejivqla posledniq test i ednata 4erti4ka.Kazvat 4e kogato iska6 ne6to mnogo silno to se sbadva. ;-)Rabotete po vuprosa i beb4o 6te doide!Uspeh

Общи условия

Активация на акаунт