Отговори
# 525
  • Мнения: 2 503
Добро утро , милички! Heart

Благодаря на всички за споделеното! Hug

Гледах си ДК снощи и ми беше супер готино. Аз съм свикнала с бг. глас на Къванч. Мисля , че е във всички сериали , които са излъчени в БГ досега е един и същ. И го харесвам.
Хареса ми първата серия - да , още в самото начало се почва с много силна сцена , адреналин, спасяване, СМЕЛОСТ и КРАСОТА. Мисля , че и аз вече свикнах с късата коса на Туба, нямам избор.Grinning
Само на мен ли ми се струва , че Киво е малко по -тъмен от обикновено? Thinking Харесва ми и така , просто ми направи впечатление.
Ширин добре го каза на Сю , с нейния възлюбен нямат грам химия. Grinning
Много ми  е интересно какво всъщност е станало между семействата им и защо бащата като разбра фамилията не се сети нищо. Thinking Ще гледам и ще разбера. Дано поне до края на седмицата да излъчат първия оригинален епизод. Joy

СЮ вече всеки ден ще трябва да го гледам през деня , че вечерта гледам ДК, Фермата  и от време на време на някоя реклама , пускам Брадъра и се изумявам на тъпотиите им...

Айре Hug , Фенче Hug , благодаря Ви за милите думи относно поста ми за СП. Flowers Bouquet
И се радвам , че Ферхат не е бащата на Джемре ,че това щеше да ми дойде в повече. Confused
Познах Фарах , хареса ми играта и. Гледала съм я освен в СП, КСШ и във Времето лети. Много ми хареса там.

Случайно в ютуб попаднах на едно интервю на английски с Киво. Беше в Дубай по случай СП и много ми хареса какво каза. Че иска да изненадва зрителите с нови и различни герои. Получава му се и то много добре! Heart Eyes

Ох , много ми харесва Сеит с Мурка , много са ми сладки! Heart Eyes



Айре Hug , сега ще изгледам видеото. А относно снимката на Серенай , не харесваш ли тази актриса. На мен не ми допада особено. Confused
Видеото е страхотно, явно е било много забавно на снимачната площадка. А премиерите , леле , феновете полудяват видят ли Къванч - късметлии!

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 14:53 от Irinak

# 526
  • Мнения: 18 528
Привет, дружки!  Hug Hug Hug

Благодаря на всички ви за споделеното!  bouquet
Силве  Hug така е, сега много хора ще успеят да го гледат. И аз съм доволна, нищо, че много накъсват сериите с реклами. Дано само не прескачат важни сцени, само това се моля  Praynig
Орсич  Hug ами Назлъ беше дръпнала бая напред, преди Джес да тръгне след тях, а след това нямаше за цел да изпревари коня с джипа, не че не можеше . Целта му беше да се изравни с него, да се доближи до коня и да кара редом с него, за да успее да го спре по някакъв начин. Страшно ми хареса , когато зави с джипа максимално близо до пропастта, беше вълнуващ момент. Много силно начало, а и ефектно  Peace
Айре  Heart Eyes ммм ... какви са сладури на видеото! Точно това не го бях гледала, благодаря!  bouquet
Аз и без това мислех да го преслушам този сериал, ама сега май ще трябва да го гледам задължително  Laughing Сигурно отново ще е бойна мадама, както в Сърцебиене  Peace
Серка дали ще фигурира в рекламата на Киво  newsm78 Нещо никак не ми се вярва, ама да видим  ...
Подозирам, че сериала ни ще започне ноември , не по-рано. До тогава някои ще окапят предполагам.
Днес всички колежки като ме видяха казаха, че е много готин сериала и колко са сини очите на Джесур  hahaha И казаха, че наистина е по-хубава Туба с къса коса, от тези, които са я гледали в Аси. Там изглеждала хубава, ама обикновена, пък сега била модерна мадама. Много им харесала и природата, пейзажа, изглеждал съвременен, европейски сериал  Peace А най-големия майтап беше, когато една колежка, която е от скоро при нас, работеше до скоро в градината на Госпожата ми каза, че се е снимала с Киво малко след Перла  Wink Тогава се сетих, че Мария разказваше как една нейна приятелка отишла на екскурзия до Истанбул и случайно се е снимала с него , помниш ли ? Викам и : "- Ти ли си била това ? Мария ми разказа, че много са ти завидели, че без да го търсиш си имала този късмет ?" И тя ми разказва : " Ами качихме се на корабче по Босфора и изведнъж всички взеха да викат, че това е къщата от Перла и се накачулиха откъм страната на къщата и започнаха да снимат, корабчето чак се наклони на една страна  hahaha Аз нито знам коя е Перла, нито нищо, ама и аз снимах  Mr. Green После отидохме в един мол и казаха, че там бил някакъв много известен, всички се юрнаха да се снимат с него. Видях едно доста високо, много красиво момче, сетих се , че съм го мяркала по тв-то ама не съм гледала и нищо не знам за него. Е, и аз се снимах с него, да не остана по-назад  Laughing После майка ми ми се скара защо не съм го прегърнала , той и бил любимия актьор  hahaha Ама така и не му запомних името, трудно беше " Умряхме си от смях с нея, тя много образно разказва  Laughing Но, потвърди, че наистина бил много красив и висок, нищо, че тя не харесвала руси мъже  hahaha
Виж, който не го търси , го намира, а Мария изръшка Истанбул да го дири и йок  Joy Joy Joy
Ире  Hug не ти се струва, Къванч е загорял през лятото и за това така му се открояват очите. Няма да ти разказваме историята, за да ти е интересно  Laughing Peace Но, с голям интерес ще чакаме да споделяте впечатления тези от вас, които сега за пръв път го гледат  Peace Любопитна съм какво ще е вашето мнение за героите, историята и любовта в този сериал Peace Аз снощи гледах и  ДК и СЮ, че и Откраднат живот  hahaha Серията не ми беше интересна, надявам се да стане по- интересно нататък, а колкото до Юлиян Вергов ... ами не може да бъде конкурент баш пък на Къванч, колкото и да се разсъблича  hahaha




Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 16:01 от queen_fenka

# 527
  • Мнения: 2 503
Фенче 🤗, аз ще си споделям мнението. Само нека навлезна в епизодите , които още не съм гледала. Има си всичко, което трябва- любов,интриги,драма,  а също и Къванч. Wink

Декември месец , ако всичко върви по план може да пътувам до Истанбул, та ако не видя Киво 😀 , поне къщата на Перла да видя от корабчето.

Май, май само аз имах трудности с прическата на Туба. 🤔

🤗🤗🤗

# 528
  • Мнения: 18 592
Фенче Heart Eyes, голям майтап с новата ви колежка, а?? Wink
ама искай снимката де Joy
сериала на Ибо и Керем, едва ли ще го гледам, ама ще му хвърля един поглед със сигурност Peace

Ире Hug
и аз съм свикнала с гласа на Виктор Танев, направо си го обичам Heart Eyes
Киво е с тен в началото.... перфектно се връзва с образа на мачо, дошъл от големия град...а и много хубаво се открояват очите му Crazy
това видео си гледала, нали?
https://www.youtube.com/watch?v=jQHNihq_ahI
и аз си харесвам повече Сеит и Мурка Heart Eyes Heart Eyes
любимо клипче с тях



Скрит текст:
за Серенай-да, не ми е от големите любимки Whistling

дано да ти се осъществи плана за Ист!! Wink

.............
ХС ще го дават на 18 септ, по Фокс
рекламата Peace
https://twitter.com/25FilmTR/status/1039848005271277569

# 529
  • Мнения: 8 377
Привет! Hug Hug Hug

Гледах серията на "Искрите на отмъщението", ама съм я гледала вече и не ме развълнува чак толкова.  Peace По принцип почти не повтарям нещо, което съм гледала, защото го няма елемента на изненадата и не ми е толкова интересно.  Wink Но пък ще се наслаждавам на Къванч.  Heart EyesА и има серии, които пропуснах накрая.  Hug
 


"Откраднат живот" надминал по рейтинг ИО.  ooooh!

http://tvnovellas.blogspot.com/2018/09/blog-post_12.html


Ойкю била сигурна за сериала с Керем и Ибо



Снеже Hug дишай дълбоко Wink, ама току виж ти хареса!!

Това вече на нищо не прилича. Stop ooooh!



Мави са постнали нова снимка със Сера

Скрит текст:

след като няма да ни е партнъорка в дизито, направо й се радвам Mr. Green
даже бих преживява и съвместна реклама Joy Joy

Серка пак е сключила договор с Мави за 1,5 млн. лири.

# 530
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 649
Привет, момичета! Фенче, вярно, че доста време не съм се появявала в темата, Дива, също.. И двете си имаме причини - аз си оправям къщата, а Дива оправя уикипедията.  Laughing Тя приключи, а за мен не може да се каже същото. То моето край няма... Да не се оплаквам, но съм във велик и потресаващ ужас, направо ми се реве... newsm45

Скрит текст:
Днес бях на работа, имахме педагогически съвет с огромно количество точки в дневния ред. Презентираха се купища документи, направо залепнах за стола (добре, че по някое време трябваше да се изявя, та леко се раздвижих. На всичко отгоре, на прибиране ме наваля страхотен дъжд.

Благодаря на всички за споделеното, заболяха ме очите да ви чета.., Joy но ми беше приятно.  Peace
Не  съм гледала ДК (така ще си го наричам сериала - искри, фойерверки не желая... ) Не се "справям" с дублажа, не мога да го възприема и това е... Но, бабите са във възторг, нищо, че не могат да изрекат правилно имената "Къванч" и "Джесур", та им казах да пробват с "Киво" и Джес".  Някои, обаче му "викат" "Жес"  Joy Хайде, оставям ви за известно време, не плачете за мен, (въпреки, че ако ми видите положението, жива ще ме оплачете  Joy ).



Лека!

# 531
  • Мнения: 2 503
Айре Hug , гледах ето това:


Но изгледах и това , което ти си споделила. Не знам защо видеото с Мурка и Сеит не ми се отваря. Thinking
Благодаря ти , и аз се надявам това пътуване да се осъществи.

Фенче Hug , сега разбирам снощния ти неприязън към Хандан. Леле, как ме дразнеше , какво злобно лице имаше. Толкова го съжалявам Кузей... Ама много му отива с костюма - сладур. Надявам се този път да му потръгне , но малко се съмнявам. Симай си мисли , че е намерила решение , но в някои постове прочетох , че бебе няма да има, интересно какво ли ще стане. Бану и тя задкулисни игри върти , ще видим какво ще излезе и там.

Оле , за първи път я виждам тази снимка. Много са сладки! Heart Eyes

# 532
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 649
Ирка, това е за теб. Написах го, за "Добре дошла!"

Осезаемо почувствах слънцето до теб
и тихия ветрец с ухание на младост.
Усещам, че те е подминал този ураган свиреп,
който смила всеки миг на радост.
Бъди си все така по детски истинска, чаровна!
Не се размивай в лошотия и злини!
Душата ти да плува в аура духовна
и нека всички ни облее в ярки светлини!


Отново: Добре дошла!




# 533
  • Мнения: 18 528
Ире  Hug ще се радвам да споделяш Peace Да, има си от всичко и най-важното е, че го има Къванч , разбира се, едно от най-хубавите и добри неща в сериала  Heart Eyes

Дано отидеш в Истанбул, заслужава си, дори и да не срещнеш Къванч  Laughing
Туба ще ти хареса по- нататък, надявам се.
Блазе им, бих си го гледала по тв-то с кеф  Peace

Снеже  Hug  Wink съчувствам ти  Peace
 Благодаря за инфото, очакваше се , че много хора ще си продължат да гледат нашия сериал, доста се харесва, ама баш пък снощната серия на Откраднат живот не струваше ... А и да не забравяме колко народ е изгледал ДК в нета все пак и няма да го гледа отново. Не ме интересува, важното е, че който не го е гледал, ще го гледа  Peace И майка ми се обади днес да ми каже, че е много интересен, но и тя го гледа след като си изгледа серията на Откраднат живот, пък аз правя обратното  Laughing
Кате  Hug Айрето питаше за теб. А къщата все ще я оправиш, споко. Но, другото, което ни очаква в работата не е за приказка и няма да се оправи, все по-зле става. Искам да изляза в безсрочен отпуск  hahaha
Бабите около теб ме изкефиха  Laughing Ето, и ти се оказва, че не помагаш на рейтинга на ДК  hahaha
Айре  Heart Eyes ами тя я е подарила на майка си, мислиш ли, че не и я поисках да я видя hahaha
В Тубето е останала преведена само 1 серия  ooooh!
Изгледах си я с удоволствие, друго си е  Peace



Обсъждат, че Чанар се е метнал на знаменития си чичо, не го е страх и знае как да застане пред камерата  Laughing
Ире  Hug ох, още много неща ще видиш от Симай  ooooh! А Хандан е отвратително същество, така е  Peace За съжаление дълго време няма да му провърви на Кузей ...

# 534
  • Мнения: 2 503
Кате Hug, прекрасно е!
Много нежно и красиво. Heart
Благодаря ти страшно много! Kissing Heart





Поласкана съм. BlushHug

Фенче Hug , и за мен не е важен рейтинга. Според мен високият рейтинг не винаги е гаранция за добра и качествена продукция , казвам "не винаги". Simple Smile
Значи през още трудности ще минава Кузей , а с него и аз.
Много е сладък племенникът на Киво! Heart Eyes

# 535
  • Мнения: 18 592
Снеже Hug
мен рейта на ИО-с/у ОЖ не ме изненадва....да видим как ще е по-нататък
за Сера, знам Peace
м/у другото, доста антиджемрейки, харесаха Ойкю в Сърцебиене Peace

Ире Hug
клипчето в Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=qiSXu4X2axU&feature=player_embedded
за КГ-мнооого неща има да се случват, сериала е изключително интересен
да бебе , няма да има Peace Кузей тепърва го чакат драми и трагедии.....хич не му е лесно...
снимката с Джес и Сю е от реална сцена в сериала, много готина!!

Кате Hug, аз питах за теб и Дива Crossing Arms Wink
пожелавам ти, бързо да се справиш с какафонията у вас...че ни чака нов Кивов проект, трябва да си на линия!! Wink
а Ирка е най-младичката ни дружка Heart Eyes

Ранини потвърждава за Çarpışma Peace
http://www.ranini.tv/haber/33120/1/kivanc-tatlitug-carpisma-ile- … rana-geri-donuyor

Kivanc Tatlıtuğ, връща се на екрана със сблъсък!
raninitv
12 септември 2018 г.
в сезон 2016-2017, Kıvanç Tatlıtuğ, който гледахме в сериала Дръзки и красиви, се готви да се върне на екрана със сериала Сблъсък подготвен от Ay Yapım за Show Tv.

Улуч Байрактар, който е направил много успешни проекти като Ezel, İçerde, Karadayı, ще бъде режисъор, в сериала ще участва и Alperen Duymaz. Сценарият на Али Айдън все още продължава......

Ще докладваме за развитието .....


преводът ми е през гугъл

Фенче Heart Eyes
сладък Чанар, няма да се учудя и ако е артистичен, то му личи и на физиономията
сериите на ДК ги има в Ашкъма, там още не са ги намерили Mr. Green

аз обаче сериозно се притеснявам за рейта на Сблъсък Confused Blush Rolling Eyes много тежък ден е четвъртъка

клипче от Teammy   за новите сериали




приятно гледане на ДК..... Hug







Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 19:59 от Airra

# 536
  • Мнения: 2 503
Айре🤗, надявам се , че “Схватка” ще е добре и ще се задържи. Много ще ме хване яд , ако стане нещо неприятно, но силно се съмнявам.

Докато гледам ДК , ми идват няколко неща наум и бързам да ги напиша , че ще забравя.
Много голямо впечатление ми прави стила на Сюхан. Много ми харесва!!! Всички знаем как стоят нещата в турските сериали с облеклото , с по - страстните сцени. Тук стилът на Сюхан е по - дързък , а и така трябва! Та , мисълта ми е , че това ме радва. Че е по - съвременна. Гледайки, си мисля , че тази прическа пасва по-вече на стила на обличане, отколкото ако беше с дълга коса.
Срещала съм снимки на Сю и Джес в басейн и там мисля , че сцената ще е задоволяваща. Не ме разбирайте погрешно, не искам да гледам само сцени в леглото , но понякога е нужно да има леко по-страстни сцени, все пак тук са Дръзки и Красиви.
Радвам се , че този сериал ще бъде по - смел,както беше и ЗП. Поне така си мисля де.

# 537
  • Мнения: 18 592
Айре🤗, надявам се , че “Схватка” ще е добре и ще се задържи. Много ще ме хване яд , ако стане нещо неприятно, но силно се съмнявам.

Докато гледам ДК , ми идват няколко неща наум и бързам да ги напиша , че ще забравя.
Много голямо впечатление ми прави стила на Сюхан. Много ми харесва!!! Всички знаем как стоят нещата в турските сериали с облеклото , с по - страстните сцени. Тук стилът на Сюхан е по - дързък , а и така трябва! Та , мисълта ми е , че това ме радва. Че е по - съвременна. Гледайки, си мисля , че тази прическа пасва по-вече на стила на обличане, отколкото ако беше с дълга коса.
Срещала съм снимки на Сю и Джес в басейн и там мисля , че сцената ще е задоволяваща. Не ме разбирайте погрешно, не искам да гледам само сцени в леглото , но понякога е нужно да има леко по-страстни сцени, все пак тук са Дръзки и Красиви.
Радвам се , че този сериал ще бъде по - смел,както беше и ЗП. Поне така си мисля де.



имаше нежни, красиви, романтични сцени Heart Eyes
това от ЗП, няма как да се върне и повтори Wink

и да, стила на Сю е съобразен с прическата Peace
а сериала си е с абсолютно модерен, западняшки облик, няма ги типичните турски битовизми Peace

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 21:07 от Airra

# 538
  • Мнения: 8 377
За "Схватка".  Hug Ако е споделяно, извинете ме! Hug Praynig

Цитат
Историята ще разкаже за автомобилна катастрофа, за която е обвинена самотна майка (Джансу Дере). Жената ще защитава нейният адвокат (Мелиса Аслъ Памук). Алперен Дуймаз ще изиграе злодей, който току-що излиза от затвора. А ролята на Къванч Татлъту е на полицая Махир, който е принуден да се занимава с този случай. Но той още не знае, че случаят ще промени напълно живота му.



Скрит текст:
История расскажет об автомобильной катастрофе, в которой обвиняется мать-одиночка (Джансу Дере). Защищать женщину будет ее адвокат (Мелиса Аслы Памук). Альперен Дуймаз сыграет злодея, тлоько что вышедшего из тюрьмы. А вот Кыванчу Татлытуг досталась роль полицейского Махира, который вынужден разбираться с этим делом. Но он еще не знает, что эта ситуация полностью изменит его жизнь.

# 539
  • Мнения: 18 528
Айре  Heart Eyes е, щом и Ранини писа, вече е сигурно, че ще си имаме нов сериал , супер  Peace
Таз пък нашата от сега мисли за рейтингите ooooh! Ами тогава хич да не снима Киво повече, а ?  Mr. Green Каквото - такова, от сега пък ще го мислим , тойбе, тойбеее  ooooh! Я, бъди по-голям оптимист, моля те! Praynig
Сериите ги има и ВК  Peace
Чанар много сладък  Heart Eyes Може и да се е метнал на чичо си, защо не  Peace
Кате  Hug супер си! bouquet Наистина Ирето ни е голям подарък в темичката ни  Heart Eyes
Ире  Hug да, мила, за съжаление е така, приготви се психически  ooooh!
Ех, колко бързо свършва серията ...
Много му се кефя на Джес как изкарва от обувките в началните серии Сюхан  hahaha Много са сладки, като се дрънкат непрекъснато, а им личи от километри, че се харесват вече, особено на Сюхан  Wink
Ире, да , точно това имах предвид като ти казах, че прическата и е много подходяща за образа и. Не всичките и тоалети ми харесваха, някои не бяха подходящи за фигурата на Туба, с други беше супер, но е модерно облечена винаги, да. А сериала именно за това ми харесва, защото е различен от останалите, с интересна, некопирана от други сериали история и великолепна актьорска игра Peace След него имаше такива, които доста нещица бяха копирали от ДК  Laughing А специално сцената в басейна беше гледана от милиони потребители в Тубето  Peace

Снеже  Hug bouquet

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 21:29 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт