СПЕШНО - ТЕСТ ЗА УПОТРЕБА НА НАРКОТИЦИ

  • 10 172
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 750
Здравейте,

Имам следния проблем - сестра ми има съмнения, че дъщеря й употребява нааркотици - незнайно какви, моля ви ако знаете къде и как може да се изследва това дали си употребявал наркотици МОЛЯ ВИ пишете!

Темата е много деликатна за коментар между родител и дете, по простата причина, че колкото и отношенията между тях да са откровенни, то пак детето мисля че ще отрече такова нещо.

Очаквам помощта ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
По аптеките продават тестове за откриване употребата на наркотици. Те са от рода на тези за бременност и овулация. Мисля, че пак са въз основа на урината. Попитайте в някоя аптека!

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Точно така, уринни тестове има, но проблемът е как ще накара дъщеря си да даде проба!
Не знам дали ще може евентуално да я заблуди, че трябва да й се правят някакви профилактични изследвания. Чувала съм, че децата, приемащи наркотици, са много недоверчиви.
Успех все пак и дано сестра ти не е права!
Но трябва веднага да вземе мерки, ако има и най- малките съмнения.
Друг вариант е да се обърне към някой наркологичен кабинет и там може би ще я посъветват какво да прави.

# 3
  • София
  • Мнения: 750
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!!

Ми как ще я накара - направо да си бъде откровенна за какво става дума - е вярно обидно и унизително е че ти нямат доверие, но предвид обстоятелствата мисля, че за такова нещо не може да се има доверие - кое дете ще признае на родителите си. Иначе са говорили, детето е твърдяло, че е пробвало трева ама не й било харесало /детето е всъщност на 17 години/, да ама аз все я засичам с разни такива признаци дето ме съмняват, а пък сестра ми сега ги е забелязала - и си мисля че щом от две страни има такива съмнения - то може би има нещо вярно.

А за тези кабинети - сега ще се поровя да проверя за координати.
Благодаря ви отново - ако има и други предложения ще ги очаквам.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Ася, не знам какво повече да те посъветвам, искрено се надявам и двете със сестра ти да сте се заблудили и племенницата ти да е чиста!
Аз снощи разбрах, че една съученичка на сина ми 'пробва' де що и попадне, започнала е да продава това-онова откъщи, не посещава училище редовно...Снощи имахме родителска среща и нейните родители ги нямаше. Класната искаше да говори с тях заради отсъствията и причината която момичето изтъква - главоболие. Като споменах на Гого и той ми каза...не знам. А майка и не дошла на родителската, защото дъщеря и и казала, че ще се говори само за зимния лагер и за събиране на дарения за гимназията и по-добре да не ходела...
Георги ме 'закле' да не казвам на никой...вас не ви смятам за никой ама...
Всяка седмица в тяхното училище има беседи за наркоманиите, по-елитните гимназии са май най-зле в това отношение, има телефони и координати за връзка със съответните хора. От сина ми научих, че имало и някаква нова дрога от рода на кокаина ...забравих и името, но е много по евтина. Но в никакъв случай не е лека като тревата... Кошмар за всеки родител е това!
Пробвайте в аптеките и действайте!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 846
da za sajalenie droga moje6 da si kupi6 vse po lesno i po lesno  Outta Joint

# 6
  • София
  • Мнения: 750
Егати ужаса!!!!

Направо не мога да си го побера в акъла - не съм расла в саксия - знам уж какво става, имам познати, които взимат, но все пак......
Тези деца какво им става, просто не го разбирам това самоунищожение.........

Благодаря ви на всички!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Това срещнахтоку що в един постинг и се сетих за твоето питане .
Цитат
Test na Sure chek za nali4ie na morfin , kodein i heroin v kravta


Дано се окаже фалшива тревога, дано , дано , ....!

# 8
  • Мнения: 2 655
Цитат на: Flash*
От сина ми научих, че имало и някаква нова дрога от рода на кокаина ...забравих и името, но е много по евтина. Но в никакъв случай не е лека като тревата...


Кокаин е, но е много разреден с други боклуци. Понякога и с пудра захар, но много рядко. Става още по вреден, защото попада в дихателните пътища.
Правят го за да е евтин и достъпен за по голяма част от младото поколение. Иначе една доза качествена кока е скъпо удоволствие. Те определено не могат да си го позволят, защото не разполагат с тези средства.

# 9
В аптеките вече се продават експресни тестове за откриване на наркотични вещества,които тестове отчитат наличието на наркотици в урината.
  От специалист разбрах,че тестовете са два вида- "моно" и "комби".  С  теста "моно" поотделно могат да се открият: морфин, кодеин, хероин, ганджа, хашиш, кокаин, фенобарбитал, диазепам, лексотан, спийд, екстази, амфетамини, антидепресанти, ангелски прах, метадон.   "Комби" тестът открива едновременно
екстази, спийд, амфетамини, хероин, кодеин, метадон, кокаин, марихуана.
  Дано не ви се налага да използвате тези тестове.

# 10
  • София
  • Мнения: 750
Еййййййй много ви благодаря на всички!!!
Предадох цялата информация и чакам да видя какво ще се случи, живеем далеч една от друга със сестра ми и разбирам все накрая ако има проблем, но дано този път всичко се разреши в положителна посока.

Благодаря ви отново!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 846
стискаме палци  Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Pela
Цитат на: Flash*
От сина ми научих, че имало и някаква нова дрога от рода на кокаина ...забравих и името, но е много по евтина. Но в никакъв случай не е лека като тревата...


Кокаин е, но е много разреден с други боклуци. Понякога и с пудра захар, но много рядко. Става още по вреден, защото попада в дихателните пътища.
Правят го за да е евтин и достъпен за по голяма част от младото поколение. Иначе една доза качествена кока е скъпо удоволствие. Те определено не могат да си го позволят, защото не разполагат с тези средства.


Мисля, че в случая сина на Флаш е имал предвид Пико.
В момента абсолютен "хит" са синтетичните наркотици и амфетамини. Съществуват под най-различни форми - хапчета, прахчета, листчета за смучене и т.н. Няма по-гадно нещо от тях...
Дано не е това!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Цитат на: Yanche

Мисля, че в случая сина на Флаш е имал предвид Пико.
В момента абсолютен "хит" са синтетичните наркотици и амфетамини. Съществуват под най-различни форми - хапчета, прахчета, листчета за смучене и т.н. Няма по-гадно нещо от тях...
Дано не е това!


Да, това имах предвид, само дето му забравих името а и не съм го чувала досега. Имаш ли повече информация за тази гнусотия? Какъв е ефекта от това пико, как евентуално може да се познае или поне заподозре употребата?
Знам, че и го и пушат... #2gunfire

# 14
  • Мнения: 1 533
И аз съм чувала за това Пико Imp

Общи условия

Активация на акаунт