Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 545
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА MAMAJENI! nbirthday

Мисля си, че е голяма лудница в  обикновените стаи в болниците, в които бебетата са при майките си.И от тази гледна точка мисля за VIP.
stanislavchen, сигурно наистина е полезен контакта с другите майки в стая.Ще видим ,има още време.

М/у друготомо,мисля 4е това не е лоша  идея по принцип  Thinking- да побликуваме под покупката и мястто и цената .

И аз съм за Simple Smile

Чао и лек ден на всиички!

# 286
  • Мнения: 256
Честит Рожден ден, MamaJeni
Пожелавам ти да се чувстваш много желана и обичана жена:)

# 287
  • Мнения: 2 035
newsm59 Честит Рожден Ден на mamajeni! 
Здраве, щастие, късмет
и най-прекрасния подарък да си гушнеш август!



Аз да се отчета  Laughing върнах се преди мъничко от консултация. Днес за пръв път татито нямаше възможност да дойде с мен и явно бебката се престраши и пресрами, та реши да си покаже хубаво атрибутите, за да може док да потвърди и да каже 150 % е момиченце  Blush Мисли женско име  Joy Всичко е наред и Слава Богу. Иначе аз пак съм качила + 1, 400  Close уффф как може такова нещо незнам, но вече ми писна и да се вайкам явно може и аз съм живия пример Twisted Evil


"Много мина,мъничко остана,аз през Август ще съм мама"
Браво миличка, направо е супер  smile3521

Пловдивски мамчета да не забравитите фотоапаратите днес , че ще чакаме снимки после Wink

Цунки от мен  Heart Eyes


# 288
  • Мнения: 409
Здравеите мами!Паржо да 4еститя рождения ден на mamajeni наи-сладкото бебе през август  bouquet.Гледам обасждате за стаите в родилното тук са ми разсправяли 4е са по две ж ени вав стая сас перденца и бебоците са при теб може и маика ти да стои цяла но6т при теб и жаоб6те постояно тожа е добре за мен да мога да си по4ина.Нямам тарпение да стане 5 и да си жидя моя бебо толкожа се валнувам Grinning.Аз са6то сам за предлогението на Lorexa za novata tema Peace.Dove4era 6te pi6a kakvo e stanalo celuvki  bouquet

# 289
  • Мнения: 164
Честит рожден ден на  mamajeni!!!
Бъди много щастлива и обичана!!!

         newsm59  party023 newsm59

# 290
  • у нас
  • Мнения: 660
Момичета,поправям се---- по-напред съм писала,че в 15,45 ще съм в района на гарата,а имах в предвид 14,45часа.Извинете ме.

# 291
  • София
  • Мнения: 723
Velmar,
помня, че с теб бяхме харесали една и съща количка и имаме еднакви изисквания - ти купи ли вече? Аз още сравнявам Sad

# 292
  • Мнения: 4 970
Velmar,
помня, че с теб бяхме харесали една и съща количка и имаме еднакви изисквания - ти купи ли вече? Аз още сравнявам Sad
Аз се отказах от скъпите варианти от типа 3 в 1 и тем подобните.Слу4айно видях един модел за 2оо и нещо лева и отговаря на вси4ките ми изисквания.Така 4е - мисля да взема накрая такава евтина,пък- колкото изкара.ПОне няма да ме е яд ако се с4упи.А и с парите от скъпата коли4ка,мога да си купя 3-4 такива LaughingТака 4е- мога да си ги сменям през няколко месеца Laughing
Ина4е - не сме купили още- мисля да го осставим за накрая или дори след като беба се роди.Това не е вещ от 1-ва необходимост в на4алото.

# 293
  • Мнения: 634
Мами, здравейте  bouquet

mamajeni, честит рожден ден!Бъди много щастлива и усмихната!!!

emelle, наистина е по-добре да си полежиш...дано да не се повтаряттези болки Praynig А ти нали вече си в болнични?

val_stef, честито момиченце...знаехме си, че просто девойката е много срамежлива... Grinning

Аз лично не съм привърженичка на VIP стаите -- наистина е по-спокойно и чисто, но пък при двойните не мога да си представя всички роднини на 'съквартирантката' ми да стоят цял следобед в стаята...а и мисля, че тогава наистина имаш нужда да споделяш с някой емоциите си... Crazy

А за срещата, според мен е по-добре да е следващата седмица или уикенд, защото до 1-2 юли ми се струва, че има ужасссннноо много време... Laughing Хайде, мами, включвайте се с предложения!!!!

# 294
  • София
  • Мнения: 5 755
Честит Рожден ден на mamajeni! Много здраве, щастие, сладко бебче и много любов!   bouquet
"Много мина,мъничко остана,аз през Август ще съм мама".  Peace И аз съм "за"! Браво на Лорекса за предолжението, явно имаш мозък, за разлика от мен  Crazy Вчера на мъжът ми братовчедчето ставаше на шест г. и голямата му сестричка ме караше да си правя един тест за интелигентност - мале, много съм станала зле - не мога да схавана някои въпроси даже  Joy hahaha
За среща - когато кажете! Може и сега, може и после пак  Wink
Теди84, при случая с прането таткото беше нощна, иначе не знам как щеше да му се стори и без това понякога му се струва, че се държа странно  Crazy
За очния - добре са ми очите, но трябва пак да ида. Ще докладвам после!
val_stef, браво за девойката!   bouquet Показа се най-после  Wink
Чакаме снимки от пловдивската среща!  Peace
velmar, не помня - ти при кой ходи на фетална? Във Фемина ли? Мен нещо ме съмняват там. Единствено тя ми каза същото и на мен - че термина ми бил по-назад с две седмици  newsm78 А сега уж сме наваксали. Не знам какво да мисля.
МимССС , може да ти е паднало кръвното, кръвната захар или нещо с хемоглобина. Дано не се случва повече!
На всички мами с проблемите - пазете се! Наистина остана мъничко!  Praynig  bouquet
Браво на медийната ни звезда!  Laughing Ще чакаме юлския брой!  Peace
морскасирена, може да ни даваш съвети с малките лъвове, живот и здраве!  Peace Леко раждане!
Ох, пак стана дълго!  Heart Eyes До скоро и цунки по тумбачета!

# 295
# 296
  • Мнения: 658
Жени, честит рожден ден! Пожелавам ти спокойно бременеене и леко раждане
Хей момичета,
личи си че вече повечето сте си в къщи или го давате по свободно на работа за да преглеждате и пишете в любимия форум smile3521. Нямаше ме само една седмица, а сте написали толкова много, че ми трябваха два дни за да наваксам.Flushed

Миналата седмица си бях в къщи и това се отрази мнооого благоприятно на физическото и психическото ми равновесие Smile Отшумяха и контракциите, и зловещото сърцебиене, и ниското ми кръвно, и отоците в краката, и, и.... Блаженство! smile3524 Ех, нямах компютър в къщи защото е развален и затова не бях час тази седмица, но по някога и без bg-mamma е по-добре hahaha

Яна и Velmar, аз също ходя на "С 9 месеца на училище", но времето във вторник сутрин беше гадно, трябваше да вървя пеша в дъжда от НДК до Upstairs и се отказах. Затова пък, ако утре сутрин не вали може да дойда в "Мис Каприз". Току що звъннах в редакцията за да се запиша и се оказа, че ме отсвириха 9-та резерва cry, та не знам дали ще мога да влезна и поради тази причина. Брей, много мами са почнали да ходят там и така като пропускам предишната тема шансовете ми за следващия път се прецакват. Трябва по-отрано да се обаждам.


Като стана въпрос за свекърви, аз пък съм от редките случай дето ги обожават. Наистина, аз съм си много близка с моята, разбираме се перфектно и дори я предпочитам като помощ пред майка ми. Тя съвсем наскоро напусна работа и от следващата седмица я чакам да се пренесе при нас за да ми помага, а после като се роди Junior тя ще поеме щафетата с майчинството за да мога аз да се върна на работа. Не ме смятайте за луда, знам какво е и СвекърВещица ... имала съм и такова животно в къщата си при първия ми брак  ooooh! Само се моля и чукам на дърво и тази да не стане същата харпия, че все пак не сме живяли досега заедно #Crazy

Хайде стига толкова за днес, че пак ще натворя едни романи. Нека да остане и за утре...

Приятна почивка на всички ви и само хубави емоции! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт