Моля препоръчайте ми столче за хранене!Много теми изчетох,но не намерих" моето"

  • 5 472
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 392
Здравейте мами!
Извинявам се ,че подхващам тази тема,която вече е често "дъвкана",но рових доста във форума,а не открих желаното от мен столче за хранене Sad
Храня малката в едно столче,тип "шезлонг",което не се клати напред-назад,с метална основа е и много стабилно,но искам вече дъщеря ми да се храни с нас на масата и търся подходящо столче.
Предпочитам да е дървено,да може" да расте" с нея,да има табла,която да ползваме в началото ,така че трябва да е с ограничител(дървени такива не съм виждала,само пластмасови Sad), и която после да мога да махна,за да се храни направо на масата.
А,да,трябва и да е достатъчно широко...И да можем да го ползваме поне докато стане на 3-4 годинки
Виждали ли сте такова нещо? newsm78(Или съм много претенциозна Embarassed

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Стол за хранене+маса Woody  47.00 Лева
Трансформира се в отделна маса и стол, поради което моге да се използва дълго време независимо от растежа на детето.
Предлага се в синьо, розово или натурален цвят.

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1444.htm





Столче за хранене Baron - Bertoni    73,00  лв.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2058




Стол за хранене с масичка Дибо  39.00лв
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=762




Столчето е съставено от две части, които поотделно представляват малко столче и масичка. Когато масичката се обърне на една страна и столчето се постави върху нея се получава високо столче за хранене с табла  54.00 лв.
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1519

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 14:18 от doniboni

# 2
  • Мнения: 8 917
Чиполино Гранд Комфорт Peace

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Чиполино Гранд Комфорт Peace


Аmarena иска да е дървено  Grinning

# 4
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Нашето е това,само където не е дървено. newsm10
http://community.webshots.com/photo/538373124/2620893060065666640LjiDHe#

# 5
  • Мнения: 2 922
Дървените, които е показала донибони много ми харесват.
Ако не ми бяха подарила на Чиполино гранд комфорт, бих си купила такова.
А и сега биха ми вършили чудесна работа масичка и столче.

# 6
  • Мнения: 4 392
 калинка ,хубаво е вашето,но много ни е бебешко. Wink
doniboni ,благодаря ти за подробната информация!  bouquet
Явно всички дървени са без ограничител и май нямат много степени newsm78 ,което ще е проблем после,когато махна таблата.Да не се окаже,че не пасва на масата за хранене,защото нашата не е с най-стандартната височина ooooh!
Имам едно определено в главата си,но такива май не се внасят и ще трябва да се примиря. Laughing

Има ли някой идея,как може да се избегне проблемът с ограничителя?

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кое визираш като ограничител ?
Тези столчета нямат степени, но затова пък като ги разглобиш си стават на стол+масичка /детски/

Има и друг вариант, но не знам дали ще ти свърши работа, ето този:

 Столче за маса CamForTable - Cam 75,00  лв.
Практично и удобно столче, закрепващо се към масата.
Захватът се регулира и може да бъде закрепено към маси с различна дебелина.
Твърди и стабилни седалка и облегалка.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=913

# 8
  • Мнения: X
Чиполино Гранд Комфорт Peace

Това е истината!
Прочетох че искаш дървено, затова не писах още в началото на темата.
Това столче обаче отговаря на всичките ти изисквания, освен че не е дървено. Здраво, стабилно, не скъпо, красиви разцветки, функционално, 2 табли които се махат, степени на височина и на гръбчето, много широко и удобно за детето (синът ми е на 2 год и е доста едричък, според мен столчето можем да го ползваме поне още 2 години)...Освен това е издръжливо и лесно за почистване.
Това е една от най-удачните ми покупки.

# 9
  • Мнения: 8 917
Чиполино Гранд Комфорт Peace


Аmarena иска да е дървено  Grinning
Съжалявам Embarassed Peace

# 10
  • Мнения: X
http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/31_59

А това столче как ти се вижда? Удобно е за по-големи бебета (след годинката), само че няма табла. В Бг сме с такова, доволна съм.

# 11
  • Мнения: 4 392
Момичета,много сте отзивчиви  bouquet и направо ми става неудобно вече,че ви занимавам с моето столче Embarassed,но какво да направя,като трябва да купувам вече. ooooh!
doniboni ,имах предвид ограничител на таблата,за да не хвърчат чинии и прибори по земята.

Мишенце,това е столчето,което търся! Peace.Даже съм съгласна да се откажа от таблата заради него. Но пък те го нямат в наличност...Голям късмет ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 615
Точно такова столче купих от ТСМ-Люлин за щерка ми и струваше 30 лв,така че поразтърси се из техните магазини и можеш да го намериш дори по-евтино от това в сайта.Иначе си заслужава парите и сега щерка ми се храни с кеф на масата с нас WinkА,сетих се,че една мама беше казала,че го има и в Слатина за 35-6 лв,абе потърси и съм сигурна ,че ще намериш.Успех! Hug

# 13
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Amarеna,как така столчето било бебешко.Стола е на Пег Перего модел - Прима папа динер.Аз ще го ползвам поне до 4-5 годишна възраст.То дори е по-широко от Гранд Комфорт на Чиполино.Всичко се мести и облегалка, и височината на столчето, и таблите.Сгъва се и разгъва за секунди.Стола в момента на нас ни е доста широк,а Марти е 10кг.Само,че стилът който ти търсиш е съвсем друг.Успех.

# 14
  • Мнения: 1 426
Amarеna,как така столчето било бебешко.Стола е на Пег Перего модел - Прима папа динер.Аз ще го ползвам поне до 4-5 годишна възраст.То дори е по-широко от Гранд Комфорт на Чиполино.Всичко се мести и облегалка, и височината на столчето, и таблите.Сгъва се и разгъва за секунди.Стола в момента на нас ни е доста широк,а Марти е 10кг.Само,че стилът който ти търсиш е съвсем друг.Успех.
'

много оптимистично звучи 4-5г. възраст. Най-много до 2,5г ще ползваш стола.

# 15
  • Мнения: 4 392
Amarеna,как така столчето било бебешко.Стола е на Пег Перего модел - Прима папа динер.Аз ще го ползвам поне до 4-5 годишна възраст.То дори е по-широко от Гранд Комфорт на Чиполино.Всичко се мести и облегалка, и височината на столчето, и таблите.Сгъва се и разгъва за секунди.Стола в момента на нас ни е доста широк,а Марти е 10кг.Само,че стилът който ти търсиш е съвсем друг.Успех.

калинка , хубаво ви е столчето,но не е това ,което търся!
Харесвам дървените и това е !

Благодаря ви ,мами!  bouquet Започвам да го издирвам в ТСМ -ите  в региона! Дано да намеря !

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Amarеna,как така столчето било бебешко.Стола е на Пег Перего модел - Прима папа динер.Аз ще го ползвам поне до 4-5 годишна възраст.То дори е по-широко от Гранд Комфорт на Чиполино.Всичко се мести и облегалка, и височината на столчето, и таблите.Сгъва се и разгъва за секунди.Стола в момента на нас ни е доста широк,а Марти е 10кг.Само,че стилът който ти търсиш е съвсем друг.Успех.

калинка , хубаво ви е столчето,но не е това ,което търся!
Харесвам дървените и това е !

Благодаря ви ,мами!  bouquet Започвам да го издирвам в ТСМ -ите  в региона! Дано да намеря !



Преглеждай и сайта им, може да заредят  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 790
Amarеna,как така столчето било бебешко.Стола е на Пег Перего модел - Прима папа динер.Аз ще го ползвам поне до 4-5 годишна възраст.То дори е по-широко от Гранд Комфорт на Чиполино.Всичко се мести и облегалка, и височината на столчето, и таблите.Сгъва се и разгъва за секунди.Стола в момента на нас ни е доста широк,а Марти е 10кг.Само,че стилът който ти търсиш е съвсем друг.Успех.

калинка , хубаво ви е столчето,но не е това ,което търся!
Харесвам дървените и това е !

Благодаря ви ,мами!  bouquet Започвам да го издирвам в ТСМ -ите  в региона! Дано да намеря !

Преглеждай и сайта им, може да заредят  Grinning

В сайта са заредили, ако не си намерила, може да погледнеш.

# 18
  • Мнения: 4 392
Благодаря ти ,Алекс1 !!  bouquet  bouquet
Вчера видях,че имат вече.Заредили и вдигнали цената.Българска им работа! Mr. Green
Но май оттам ще поръчам,че тук имаме само един ТСМ. Sad ,а ако трябва да обикалям по другите градове,то ще ми излезе златно. Wink

А между другото,какви са тези стоки ,които са дадени долу под картинката със столчето? Да не ме карат да купувам и тях? Joy
Или просто мога да ползвам намаление за тях,ако направя тази покупка?
Не им знам системата,не съм пазарувала от онлайн-магазини. Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 790
Благодаря ти ,Алекс1 !!  bouquet  bouquet
Вчера видях,че имат вече.Заредили и вдигнали цената.Българска им работа! Mr. Green
Но май оттам ще поръчам,че тук имаме само един ТСМ. Sad ,а ако трябва да обикалям по другите градове,то ще ми излезе златно. Wink

А между другото,какви са тези стоки ,които са дадени долу под картинката със столчето? Да не ме карат да купувам и тях? Joy
Или просто мога да ползвам намаление за тях,ако направя тази покупка?
Не им знам системата,не съм пазарувала от онлайн-магазини. Embarassed

Това, че имате само 1 ТСМ е гадно. Не знам дали са вдигнали цената, защото не запомних каква е предишната.
А стоките отдолу пише "Посетителите, който закупуват този артикул също така избират... " Май няма да ти направят отстъпка или намаление, ако купиш. Поне аз това, което съм купувала от този магазин, не са ми правили отстъпка досега. Но пък са коректни, поне нямам оплаквания /засега  Mr. Green/. Само чакам да пуснат отново детските чаршафчета за 6 лв, дано имам и аз късмет скоро, че обиколих 10 магазина поне и никъде ги няма, а са направо без пари.

# 20
  • Мнения: 4 392
Значи все пак трябва да купя тези неща?! Rolling EyesИзнудвачи!

# 21
  • Мнения: 5 790
Значи все пак трябва да купя тези неща?! Rolling EyesИзнудвачи!

Не бе, как ще те карат да купуваш нещо, дето не искаш? Само те информират, че хората, които са си купили еди кой си продукт, са купили и някой от долните.

# 22
  • Мнения: 4 392
А-хааа! Такава ли била работата?!
Извинявам им се тогава,че ги нарекох "изнудвачи"!  EmbarassedБез малко да ме откажат!

Алекс1 ,благодаря ти за разяснението!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт