Какво им става на тез мъже???

  • 4 812
  • 57
  •   1
Отговори
 Чета, чета из форума и просто недоумявам  newsm78 какво им става на мъжете този месец, едни пребиват #2gunfire, други изневеряват #2gunfire, трети те изоставят #2gunfire и не знам си кви още тем подобни мераци им се въртят в главите Thinking. Мислих си, че само на моят му има нещо, но като чета и като се срещам с приятелки, ми няма една, която да е казала, че мъжът и е примерен Naughty  ooooh!.
Мъже какво ви става, на къде сте тръгнали smile3512. Защо проваляте това, което сте градили толкова години, защо разбивате мечти и съсипвате живота на любимите си???

# 1
  • Мнения: 2 956
Ееее...не всички са така Wink Смея да твърдя че моят е примерен и в последно време много ме радва;)

# 2
  • Мнения: 46 434
В мъжките форуми сигурно е обратното  Laughing

# 3
В мъжките форуми сигурно е обратното  Laughing

 Като чета в Татковци е същата работа, все истрадали жени се допитват до тях, както и аз направих, но ми прави впечатление, че доста често вече се случва, на страница има поне 4-5 теми за изневери, побоища и разбити семейства. Аз затова питам и се вайкам какво им е станало на тез мъже и на къде са тръгнали. Ако си мислят, че живота ще им поднесе нещо по-добро  Thinking от това което имат, не вярвам!

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Според мен винаги ги е имало, просто след 1-2 изповеди и други се престрашиха Peace
От друга страна, ако някоя пусне тема "Вижте колко ми е добричко мъжлето" примерно и ще се почне "Ау колко лигава тема" или "Ама моят е по-добър" и т.н и ще стане "манджа с грозде" Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 761
По-голямата част от мъжете са възпитани така.За тях да бият жените си и да се плъоснат на дивана след работа,докато жените им прислугват е в реда на нещата.
Според мен вина имат не само мъжете, а майките им, които така са ги научили и жените им, които са съгласни да търпят такова отношение.

П.С.Моят мъж домакинства повече от мен, въпреки,че аз не работя в момента,помага ми без да го "карам" и живо се интересува как се чувствам.За това на свеки съм и безкрайно благодарна.

# 6
  • Мнения: 5 647
Повечето от темите, които се пускта са с цел да провокират форумките. Например, тази за пребитата дама. Чиста подигравка с нас.
Що се отнася до мъжете- не винаги те са виновни и жените не сме светици, така че, който на каквото си постеле на това ще полегне е казал народа.

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

П.С.Моят мъж домакинства повече от мен, въпреки,че аз не работя в момента,помага ми без да го "карам" и живо се интересува как се чувствам.За това на свеки съм и безкрайно благодарна.

            Де го намери бе брееееей.... ТЦ ТЦ ТЦ.... ПУ ПУ ПУ, моя само като му дойде музата. Cry

# 8
  • Мнения: 8 917
В мъжките форуми сигурно е обратното  Laughing
Peace Сигурно там ние сме черните Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 381
........домакинства ........., .............,помага ми без да го "карам" и живо се интересува как се чувствам.За това на свеки съм и безкрайно благодарна.

да и аз съм така. Е не домакинства повече от мен, но наистина ми помага и някой път като се изпайтапи " Жена искам така всяка вечер да ми сервираш салата с ракия" аз му отговарям " А мене кво кучета ме яли, на мен кой ще ми сервира"
Затова и аз съм благодарна на свекърва ми( гледам и брат му е такъв), но тя с 3 ма мъже определено ги е научил да и помагат.  
Обаче ми прави впечатление, че майка ми има по скоро такива залитания. Макар че и татко (бог да го прости) й помагаше - една прохосмукачка пускаше в седмицата , но пак е нещо.

Не мисля, че нещо им астава на тези мъже. По скоро е нормално при толкова много членове във форума да има по няколко такива теми.

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 14:49 от Eva

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В мъжките форуми сигурно е обратното  Laughing
В мъжките форуми не коментират съпругите си. Но със сигурност има и нас за какво да ни упрекнат Thinking

# 11
  • Мнения: 1 465
И аз бих поискала от свеки съвет как да си възпитам сина, защото да чукна на дърво, синът и грешка няма. Но пак казвам, че е и до характер и до самочувствие и освободеност. Аз самата се опитвам да съм като него. Много е уверен в себе си и каквото и да предприеме го приключва с успех. Хайде спирам да се хваля, че това за манджата с гроздето и аз съм му свидетел... Wink Laughing

# 12
  • Мнения: 33
По-голямата част от мъжете са възпитани така.За тях да бият жените си и да се плъоснат на дивана след работа,докато жените им прислугват е в реда на нещата.
Според мен вина имат не само мъжете, а майките им, които така са ги научили и жените им, които са съгласни да търпят такова отношение.

П.С.Моят мъж домакинства повече от мен, въпреки,че аз не работя в момента,помага ми без да го "карам" и живо се интересува как се чувствам.За това на свеки съм и безкрайно благодарна.

Напълно го подкрепям с две ръце. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 362
Чета, чета из форума и просто недоумявам  newsm78 какво им става на мъжете този месец, едни пребиват #2gunfire, други изневеряват #2gunfire, трети те изоставят #2gunfire и не знам си кви още тем подобни мераци им се въртят в главите Thinking. Мислих си, че само на моят му има нещо, но като чета и като се срещам с приятелки, ми няма една, която да е казала, че мъжът и е примерен Naughty  ooooh!.
Мъже какво ви става, на къде сте тръгнали smile3512. Защо проваляте това, което сте градили толкова години, защо разбивате мечти и съсипвате живота на любимите си???
           Hug Hug Hug И аз стигам до същия извод и даже се шегувам с нашия,че покрай форума ще взема да го оценя най-сетне след толкова години. Mr. Green Embarassed Mr. GreenИ затова ти писах стегни се и не забравяй,че живота продължава.  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз покрай форума, моя го преоткрих...  remybussi

Общи условия

Активация на акаунт