Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 53

  • 47 761
  • 765
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 39 718
Моите килограми ги броях от стартово тегло.

# 256
  • София
  • Мнения: 1 146
Благодаря Ви!

# 257
  • Мнения: X
И аз моите си ги броя от колкото стартирах, въпреки че аз не съм сваляла. Започнах от 46кг(170см. съм) т.е  поднормено тегло бях сега в 7ми месец съм 56. Но ако бях сваляла щях да запчна да си ги броя от след това т..е когато започнеш да качваш. Пък и това не е от такова значение важното е да не вървят само надолу килограмите. Единия месец ще качиш- 2кг. другия -1 третия 3кг. Важното е бебето да се развива правилно Blush

# 258
  • София
  • Мнения: 701
Момичета, може ли да ми препоръчате добър съдов хирург в София, който работи с доплер и с направление?
В седмия месец съм и лекарят ми установи, че на единия крак имам отоци... Та се налага преглед, но нямам никаква идея за добър професионалист в областта.
Благодаря предварително! Hug

# 259
  • Мнения: 3 900
БейбиГърл, аз съм доволна от ангиологията в Токуда. Следят и доста бременни. Водих майка ми там и й обърнаха страхотно внимание. Работят и с направления. Не са съдови хирурзи, но аз мисля, че при отоци си по-скоро за ангиолог.

# 260
  • Мнения: 6 622
Слънче,Верче  благодаря Flowers Hibiscus Ще продължавам да поръчвам онлайн тогава Simple Smile Дано да започне да ми действа ,че месо ям с голяма мъка от както съм бременна.

# 261
  • Мнения: 16 868
Пробвай и  с белтъци, 4-5 на ден.

# 262
  • Мнения: 6 622
Благодаря, ще пробвам задължително Simple Smile

# 263
  • София
  • Мнения: 6 726
Момичета познайте... Не нямам добри новини... Оказва се че съм с Бъбречна криза....  Е познайте как се чувствам?
Аз знам как се чувстваш прекарах такава в 5 месец и понеже системите не ми влияеха започнаха инжекциите с нош па. Един съвет ако ти се случи да ти бият такива разтривай мястото с много мазен крем, ибаче рискуваш да стане като бучка и да те боли. Всичко ще е наред лекарите си знаят работата.

# 264
  • Мнения: 7
Здравейте мисля че въпросът ми е за тук ,
Дано някой бързо да отговори на въпроса ми ..
Преди една седмица си направих три теста за бременност двата касетки положителни единия е дигитален и показва на колко седмици си показа ми 2-3 седмици няма как да лъжат и трите теста .... Сутринта отидох до тоалетна и на хартията просто имаше много оскъдно светло розово зацапване тва беше но все пак ме притеснява нормално ли е ? Ще отида на лекар след седмица защото сега съм в Англия и билета ми е след седмица няма как да отида на преглед  надявам се да ми отговорите бързо 🙏🏻

# 265
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте мисля че въпросът ми е за тук ,
Дано някой бързо да отговори на въпроса ми ..
Преди една седмица си направих три теста за бременност двата касетки положителни единия е дигитален и показва на колко седмици си показа ми 2-3 седмици няма как да лъжат и трите теста .... Сутринта отидох до тоалетна и на хартията просто имаше много оскъдно светло розово зацапване тва беше но все пак ме притеснява нормално ли е ? Ще отида на лекар след седмица защото сега съм в Англия и билета ми е след седмица няма как да отида на преглед  надявам се да ми отговорите бързо 🙏🏻
Някъде назад в темата е коментирано вече даже мисля, че казах, че аз съм имала същото, дали е било леко прокървяване или деня на имплантацията нямам идея, но ако не стане по ярък цвета и не кървиш много, а просто леко си прокървяла не мисля, че има проблем. Разбира се колкото по-скоро отидеш на лекар толкова по-добре.

# 266
  • Мнения: 925
И аз бях така и продължи около седмица.Казаха ми ,че не е проблем

# 267
  • Мнения: 34
Здравейте!На 20г. съм,първа бременност.Според датата на последната ми менструация (18 юли) съм в 6 г.с. Разбрах,че чакаме бебе преди няколко дни.Последните 2 седмици ги прекарах на морето,но преди да разбера за бременността се излагах много на слънце и изгорях лошо Cold Sweat .Дали това е оказало влияние на плода?
Извинявам се ако въпросът е глупав,просто много се притеснявам и предпочитам да попитам вас,отколкото да се ровя из интернет и да се паникьосвам още повече.
Имам записан час  за преглед чак за другата седмица.

# 268
  • Мнения: 9 196
Как според тебе ТОЧНО изгарянето на кожата ти влияе на плода и какво ще ти кажат в 6 г.с. на прегледа, свързано с изгарянето?

# 269
  • Мнения: 34
Как според тебе ТОЧНО изгарянето на кожата ти влияе на плода и какво ще ти кажат в 6 г.с. на прегледа, свързано с изгарянето?
От прегряването по цял ден на 30+ градуса.Не е ли опасна жегата за плода?
Все пак тялото се прегрява.
Споменах за прегледа,защото тогава ще мога да попитам гинеколога си дали прегряването има някакво влияние.
Извинявам се все пак,просто не съм много наясно и мисля за какво ли не,и само се притеснявам. Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт