Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 авг. 2018, 16:48 ч.

Стара Загора - 77 тема

• 11 198
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
Момичета, знаете ли, дали в Стара Загора има преподавател по английски, за който езика да е роден? Става дума за native speaker.
Опитвам се да намеря по сайтовете, но ми излизат само български преподаватели.
Преди години моя приятелка е карала курс в Берлиц, Стара Загора, и ми каза, че е имало такъв учител. Ако не я лъже паметта се казва Стийв. За жалост обаче, не мога да намеря никаква информация за него.

# 76
Някой има ли представа каква е таксата за частните детски градини?

# 77
Мнения за др. Мумджиев?

# 78
  • тук и там
Здравейте.Ще се прибираме за Коледа , (не живеем във Бг и не сме се прибирали по това време на годината от доста време) и бихме искали да купим елха-истинска.Майка ми обикаляла да търси ,каза че не  е успяла да намери.Пътуваме утре,ще съм благодарна да ме насочите къде във града сте виждали да продават,за да не губим време във обикаляне из целия град.Благодаря предварително.

# 79
Здравейте.Ще се прибираме за Коледа , (не живеем във Бг и не сме се прибирали по това време на годината от доста време) и бихме искали да купим елха-истинска.Майка ми обикаляла да търси ,каза че не  е успяла да намери.Пътуваме утре,ще съм благодарна да ме насочите къде във града сте виждали да продават,за да не губим време във обикаляне из целия град.Благодаря предварително.
Днес минах покрай магазин Панда,имаше доста, даже и в саксии

# 80
  • Стара Загора
Продават елхи на пресечката на Хаджи Димитър Асенов и Цар Калоян .

# 81
  • тук и там
Благодаря! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт