цигарите

  • 1 271
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Силна воля и добра мотивация Peace

# 16
  • Мнения: 463
Воля и много дъвки докато свикнах с мисълта ,че не пуша. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 13 512
Воля и мотивация!

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хвърляш ги в коша и въобще не си мислиш за пушене. Намери си някакво занимание, а докато се отърси организма ти от шока, а и докато се чудиш какво да правиш с ръцете си, люпи тиквени семки.
Казвам ти аз и мъж ми как ги отказахме цигарите Wink

Всичко опира до това дали наистина искаш да ги откажеш - говоря като бивша вече пушачка, която пушеше като комин мноого години.
Успех Peace

# 19
  • Мнения: 723

 thumbsup Няколко пъти ги спирах за по половин година  само с воля, обаче на мен мотивацията ми куца явно, защото все в някой момент решавам, че нямам достатъчно силен мотив (особено след като преминах през най-силния мотив - бременността, сега другите ми се виждат незначителни) и хоп-пак пропушвам...

# 20
  • София
  • Мнения: 688
Според мене по-важна е мотивацията - налагане на воля без мотивация няма да стане, мен ако питаш. Досега само забременяването има ефект при мене, всичко други доводи не издържаха повече от два месеца, после спират да работят и трябва да си измисляш нови  Mr. Green.

# 21
  • Мнения: 27 524
Ами спираш ги . Казваш край и спираш, ако имаш достатъчно желание и се хванеш серизоно - става. Ако не - няма да стане по други начини, бъди сигурна. Stop

# 22
  • Мнения: 138
Ами спираш ги . Казваш край и спираш, ако имаш достатъчно желание и се хванеш серизоно - става. Ако не - няма да стане по други начини, бъди сигурна. Stop

 ти наистина ме успокой.....

# 23
  • Мнения: 3 254
Да знаеш защо го правиш и воля. Просто трябва да искаш. Помисли си колко зле ще влияе на външния ти вид, ако не сега, то след време, колко си вредиш и как се отразява на здравето ти. Успех   bouquet

# 24
  • Мнения: 235
Воля и хапчета и лепенки всичко пробвай - на всеки по различен начин се отразяват тези методи.Аз съм ги спирала за няколко месеца с табекса , после пък без никакви лекарстава ама ефекта е за малко при мен , после пак пропушвам. Абе тъпа работа са тия цигари и аз съм повела една борба , та да видим до кога Simple Smile

# 25
  • Мнения: 256
С много воля и мотивация.Казваш край и спираш.Ние със съпруга ми вече 3 години не пушим.

# 26
  • Мнения: 2 897
С много воля и мотивация.Казваш край и спираш.

Съгласна съм Peace
Преди да забременея 3 пъти ги отказвах :за 3 седмици,за 2 месеца и последния път за 6 месеца,но дойдоха държавни изпити и пак ги пропуших(абе смях голям Laughing).Пробвала съм и постепенно,и от раз,но докато не се оказа,че ще ставам мама нищо не можа да ме мотивира достатъчно(дори и тоновете информация,която съм изчела на тема вреда от тютюнопушенето)И така...вече почти година не съм запалвала и все още ми се гади от миризмата на цигари както в първите месеци от бременността,дано да е все така,хич не искам да ги пропушвам пак Sad

# 27
  • Мнения: 138
и аз докато бях бременна една не съм запалила. но сега все се изкушавам. прави сте-мотивация и воля. ох. кога ли ще се запозная с тях.....а най-тъпото е , че съм уморена и паля от скука на балкона. и ми става още по-отпаднало....мразя цигарите, но на кафенце с дружка все се изкушавам.дано все пак следващия път като ви пиша съм ги спряла. знае ли човек, може пък и аз да имам воля...ееееех, браво на всички, който сте спрели цигарите.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 318
Лошото е, че нямам стимул - всички в офиса пушат и като дишам дима, и мен ме обхваща желанието да пуша. Важна е волята - сам трябва да се убедиш, че искаш да откажеш цигарите. Имала съм периоди без цигари и съм се чувствала по-енергична. Трябва да се замисля да ги спра ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 039
Забременяване newsm62!При мен подейства безотказно newsm47 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт