Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 авг. 2018, 00:25 ч.

На море в Турция - тема 53

• 52 730
  • 762
  •   1
Отговори

Анкета

От къде черпите информация при избор на хотел за почивка?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 16 окт 2018, 00:25
* Може да изберете максимум 5 опции.

# 765
  • София
Здравейте на всички! Има ли някой пресни впечатления от Turan Prince world Side? Наши приятели ще  ходят и се чудя дали да се присъединим, защото и цената е над 6000лв.
Включвам се късно, защото не следях темата последните дни.
На връщане в самолета, семейството, с което се запознахме (те бяха в този хотел), се оплакаха и казаха, че са имали по-големи очаквания. Аз също се интересувах преди от него и ми беше любопитно. Бих пропуснала.
Наши приятели почиваха там през юни и казаха същото. Най-вече храната не им е харесала.

# 766
Не се притеснявайте има долмуши до Сиде и Манавгат. Има и корабче, което беше безплатно преди 2 години до Манавгат около 11 и 17 часа. Разгледайте  античния театър/ ако се интересуване от история/ в Сиде.
Водопадите на Манавгат заслужават си.

Теди, благодаря за информацията. Не знаех за долмушите. Ще разпитаме на място. Иначе водопадите ги гледах в интернет и много ми харесаха. Ще видим на място дали и къде ще ходим.

Аз опаковам багаж, утре е полета. И както преди всяко пътуване, ме обвзема притеснение. Успях да си вместя дрехите в кабинен куфар, с височина 55 см Scream Мисля, че е постижение за представител на женския пол Joy Но не е защото съм много компактна Grinning, а защото не ми се купуваше по-голям куфар в последния момент. Чудя се дали ще мога да "наема" ютия в хотела. Не обичам да ходя омачкана Grinning макар и да подбирах дрехи, които не се мачкат много

# 767
  • гр.Добрич
Включвам се късно, защото не следях темата последните дни.
На връщане в самолета, семейството, с което се запознахме (те бяха в този хотел), се оплакаха и казаха, че са имали по-големи очаквания. Аз също се интересувах преди от него и ми беше любопитно. Бих пропуснала.

Благодаря, че се включи. Жалко, че при тези цени, хората са недоволни. Ние се отказахме, така или иначе.

# 768
Цената наистина е нереална. Това беше един от вариантите ми тази година и си спомням, че беше на доста по-приемливи цени.

# 769
  • гр.Добрич
Нашите приятели платиха още през май около 5000, но са 2+ 2 деца за този хотел.

# 770
# 771
Здравейте, как се казва аутлета  и долмушите през хотела ли минават и през какъв период от време? Simple Smile

Момичета, ние в сряда пътуваме за Алания, ще сме в Лоницера 😂 Та се чудя какви джобни да взема, основно за пазаруване на дрехи.. Цените дали са същите или са ги вдигнали след срива на лирата 🤔?

С долмушите по за няколко лири може да достигнете от Лонисера до 3 големи пазара и аутлет центъра.Купувал съм дрехи , обувки , чанта , дори локум от пазара с дебитна карта ВИЗА на курс 0,26 без комисион , такса или % удръжки някакви , на банкомат има и такса и % .Цените са МНОГО ХУБАВИ , например в Уайкики едни и същи стоки са по малко от половината отколкото  у нас.За джобни купувам лири за 100 лв. за 00 , сладоледче някое и дето се казва - семки и бонбонки Simple Smile От евро и долари кеш няма нито смисъл нито нужда.Екскурзии купуваме пак с карта от тамошни ТА .

# 772
Здравейте група! Моята одисея с жалбата относно почивката ни в "Сентинус бийч", Кушадасъ още не е приключила, но за стъпките, които трябва да следва всеки един в нашата ситуация, ще разкажа в отделен пост. Дано не се налага на никой да се информира по такъв проблем! Сега ще попитам друго - личният ни автомобил е на името на свекърва ми, която е инвалид. Въпросът ми е, трябва ли да имаме нотариално заверено пълномощно, преведени документи на турски език и изобщо, какво е необходимо да приготвим за пътуване в Турция? Ще пътуваме другата седмица и нямам много време!
Благодаря предварително!

# 773
  • София
Позволих си да прегледам и сравня новогодишните оферти на Емералд и споменатата по-горе Adntur. Представям кратко заключение, за тези, които се интересуват.
Турската агенция предлага пакетна услуга от 5 нощувки, собствен транспорт
Българската агенция - 4 нощувки, с чартърен полет, плюс допълнително заплащане по 50 евро за новогодишен куверт.
В крайна сметка българските оферти са по-скъпи с около 300 евро. Важно е да добавя, че съм гледала оферти за двама възрастни.
Моля, не ме разбирайте погрешно. В никакъв случай не толерирам никоя от агенциите. Просто свеждам факти.

# 774
Момичета, има нова тема - пишете там!

# 775
  • Стара Загора
Здравейте,
да попитам за хотел VOUGE Бодрум,никой ли не е ходил там.Открих само 2 мнения за него с търсачката.Интересува ме плажа пясъчен ли е?Дали има нужда от аква обувки?И изобщо нещо полезно което ще ни е от полза.И ако може някой скоро пътувал да даде инфо колко е дизела в Турция?

Здравейте, ние бяхме до 02.09.2018 в Турция, цената на дизела е от 6,50 тл до 6,90 тл.

# 776
  • Стара Загора
Здравейте, писаха ,че ще отпада ол инклузива в турските хотели догодина
Това не е прието, само писаници.Не го вярвам, въобще.Може би някои хотели само ще го направят.

За почивка в Анталия има ли много желаещи за пътуване с автобус, или повечето тръгват със самолет?
Ние пътувахме до Ефталия Вилидж на 24.08.2018 с автобус, разликата със самолет беше 1000 лв. За нас е много!

# 777
Добре, не четете ли предните постове преди да напишете нещо?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт