Раздават вече първите ритници ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ мъници (2018)

  • 47 932
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 951
.....и без това не съм фен Grinning нито бременеенето, нито кърменето ми харесват....
. JoyJoyJoy


За колата- до миналия месец карахме колата, която свекър ми подарил на ММ по случай завършването на гимназията, но човекът реши, че вече не ни трябва и си я прибра в гаража да не стои празен.
Аааа, това е някаква санкция, някъде сте сгазили лука ( според тях). Сега остава да разберете какво искат  от вас .   Simple Smile

# 601
  • Мнения: 1 976
Ако миризмата на чушкопеци в целия град не ме умори, едно секцио ки ще ме изплаши... Joy

# 602
  • Мнения: 138
Да се разпиша и аз.. днес бяхме на преглед, 27г.с.+6 дни, но изглежда като бебенцето да изостава малко (1кг го измериха). Лекарката ми каза, че има съмнение за намалели околоплодни води, но ще ме види пак на 1ви. Изписа ми рибено масло, милгама, цефасел и конезим. Каза ми да пия и протеин на прах, та в тази връзка има ли някой, от който вие сте доволни?

# 603
  • Мнения: 244
Аз пия млечен протеин на Biogame (изрично препоръчан от моята лекарка) , 3 пъти на ден по 1 мерителна лъжичка. Гледам че ми се е повишил общият белтък откакто го пия, така че би трябвало да върши работа ...

# 604
  • Мнения: 809
Ябълке има и нещо хубаво в ситуацията поне не живеете на едно място . Но не ти е лесно като цяло . При мен нещата взеха все повече да ме натоварват и нервите не ми издържат , но какво да се прави . Освен лялята и сънът и пияницата ни създава ядове и не можем да го изгоним . Съседите и те сотки гледат бълхи има по двора .... общо взето всички се наговориха точно когато забременях да правят проблеми ден спокойствие няма . Днес си пуснах изследвания и тсх най -накрая е слезнало под 2 -1.70 ще се чуя с доки да видим той какво ще каже за дозата на хормона .
Шишета ще взема томи типи , играя на търгове в ибей и спечелих стерилизатор нов за 9 паунда електрически за 6 шишета . В момента стартовият комплект в асда е на 15 паунда , но се чудя дали ми е необходим . Имам още малко време да помисля .

# 605
  • бургас
  • Мнения: 624
.....и без това не съм фен Grinning нито бременеенето, нито кърменето ми харесват....
. JoyJoyJoy


За колата- до миналия месец карахме колата, която свекър ми подарил на ММ по случай завършването на гимназията, но човекът реши, че вече не ни трябва и си я прибра в гаража да не стои празен.
Аааа, това е някаква санкция, някъде сте сгазили лука ( според тях). Сега остава да разберете какво искат  от вас .   Simple Smile

Наказват ни за своеволието да си направим второ дете. Според тях е излишно и дори глупаво. Те 18 години са гледали само едно, разказах вече как са стигнали до идеята за второ Grinning


Титке, не е лесно наистина, но поне не са ми вкъщи. Съчувствам ти, че твоите дразнители са около теб, пусни пердето и това е, друго решение няма. Абсолютен игнор

# 606
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Аз пия прегнако и съм доволна. Пие се по една доза на ден и една опаковка 25лв. стига за 2 седмици. Ако решиш да взимаш от него само с банана недей ужасно е.

# 607
  • Мнения: 3 902
Момичета, съвсем ви изпуснах...Толкова много работа имам, че не мога да вдигна глава да видя какво пишете. И се шашкам,че съм до никъде с покупки... Ама уикенда ще напъна ММ да повършеем планове:)

Мога се се включа по повод на протеина, аз също пия прегнако, но дозата се определя само по стойността на протеин в кръвта. При бременност си е 2х1 мерителна лъжичка на ден, не по една. Реално стига за 6/7 дни, зависи колко си прецизен. Особено, ако протеинът пада. Така бебето ще получи това, което му трябва и ще остане малко за майката, точно за борба с отоци. И мога да кажа, че на мен ми допада само банан, а аз мразя и шоколад, и банан. Просто всички са отвратително сладки, но като знаем цената...

Еуфория, прекрасни сте. Ние сме планирали сесия за края на октомври, защото моят тумбак направо се крие като ви видя:)

Ябълке, Титка, само нерви и спокойствие ви пожелавам!

А на себе си пожелавам скоро да идва време за почивка, че в офиса настават промени, които просто хич не им е времето сега и ми е много криво...

# 608
  • София
  • Мнения: 1 395
solenka вчера на прегледа док ме прати на очен и днес бях. В 29 седмица 0 дни съм, т.е. точно днес влизам в 30та.
Mihaela и на мен точно днес ми обясниха, че не е задължително диоптърът да е обвързан с проблеми в очните дъна, явно прегледът е задължителен.

# 609
  • Мнения: 316
За нормално раждане наистина трябва да ви види лекар, не са важни толкова диоптрите, а очните дъна.
Протеин пия Прегнако, по 1 мерителна лъжица, шоколад+банан и шоколад+лешник ги пия най-лесно, кафе-фрапе ми е отвратително, едва го изпих, въпрос на вкус е. Но ми се вдигна протеина, а и бебка наддаде доволно на тегло.
Някой по-напред беше питал за помпите за кърма, аз ползвах ръчната на Авент, доволна съм, само в началото е трудно, докато му хванеш цаката.

# 610
  • гр. Тутракан
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета! Отдавна не съм влизала тук, виждам, че сте били активни ... ще ви прочета коментарите още днес.
Миналата седмица изпратих сина си на градина( вече е 2група) Simple Smile . Приема го много добре, очаквах да има сълзи и сополи, но не ... влиза прегръща си госпожите , целува ни , казва ни " Чао" и толкова. Вечер ходя да го вземам към 17ч, но не му се тръгва, иска още да си играе с децата ...
Понеделник ходих и до училище да си видя децата от класа, толкова са пораснали (3 клас са). Поплакаха си, аз заедно с тях. Родителите тръгнаха да ме прегръщат. Мъката ни е взаимна от раздялата.
Аз съм добре. Вече съм болничен. Вкъщи се занимавам с домакинска работа, нищо ново. Измъчват ме киселини, и болка в кръста особено при първите крачки след като стана. От днес и аз влизам в 7 месец Simple Smile Колко бързо мина времето. Спрели сме се на две имена за беба. Сега си набелязвам дрехи за изписването ,обиколници за леглото и за количка гледам. Легло имам от баткото, няма да вземам друго. Съвсем обикновено дървено е, няма механизъм за люлеене. Дано беба е като батко си и не желае да бъде люшкана.
Това е покрай мен Simple Smile Сега се захващам да чета всичко пропуснато до тук Simple Smile
Желая ви хубав, ползотворен и успешен ден! Целувкиииии

# 611
  • София
  • Мнения: 3 390
Много хубави емоции, Никол! Simple Smile
И аз минах пореден преглед. Всичко е ОК като изключим едно притеснение. На феталната в 22 г.с. не се визуализира единия бъбрек. Има вероятност да го няма или да е в позициониран в таза. Вика ме отново в 26 г.с. да гледаме пак.

# 612
  • Мнения: 433
Привет на всички!

Ябълке, Титке, какви са тия разкази, ужас Astonished Не знам какво да ви посъветвам, освен да биете игнора и да гледате себе си и бебчовците Hug

По въпроса за прегледите при очен - вчера бях на последна ФМ и попитах док и тя каза, че няма връзка диоптъра с цялото нещо, препоръчва се всички мами, които искат нормално раждане да се прегледат.
Друг е въпроса, че моята бебка вече е 1704 грама Heart Eyes (29г.с.+4 дни)  и док каза, че ако продължава с тези темпове май-май ще бъде голямо бебе и да не рискувам нормално раждане. Но се разбрахме след 4 седмици да ида пак да я измери и тогава ще го обсъждаме.
Даде ни отново снимки на 4Д, не мога да спра да си я гледам Innocent

# 613
  • София
  • Мнения: 1 268
Ели, браво на теб и голямата мома, нека си расте детето ❤️💚 много се радвам на пухени бебчовци. Интересно ми е при колко голям плод определят, че е по добре да е секцио 🤔
Иназ днес съм на ЖК и нямам търпение да разбера колко е пораснала бебка.
Аз ходих на очен на 7. 09 и съм ок, с изключение на лявото оче, имам лек астигматизъм, не виждам най-най дребните цифри (и то някой ги виждам, други са ми леко размазани) , които ми показва на таблото, от близко нямам проблем. Очната твърди, че според нея е заради бременността, тъй като до сега не съм имаша проблеми с очите, а можело да се дължи на това, че хормоните ми бушуват сега. Ще се наблюдавам и ще виидм.

# 614
  • Мнения: 1 976
Момичета, да ви попитам какви протеини пиете и по предписание ли ги приемате?  За протеиновите шейкове ли става въпрос? Питам, защото изпитвам големи затруднения с това какво да ям, от повечето неща че боли коремът, а все трябеа да обядеам и вечерям нещо, различно от бисквити и прочие. Така или иначе качвам килограми и без да ям, та..

Общи условия

Активация на акаунт