къде да родим с тромбофилия

  • 822
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Здравейте.  имам едни притеснения и те започват да стават много сериозни.
обмислям къде и при кой лекар да раждам секцио с тромбофилия съм. На дозата 0.6 фраксипарин всеки ден.
следя се в малък град но нещо нямам много вяра тук. В София обмислям но нито знам къ де да отидем при човек които си разбира от работата и знае какво прави нито нищо. 
дайте съвет Моля.  Ще съм благодарна на всяко мнение

# 1
  • София
  • Мнения: 6 725
Защо не разпитате за Майчин дом, те се занимават със по сложни случай и не само. Д-р Дяволов и Д-р Асен Николов.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 725
Мисля, че тази тема би ви била полезна в нея е обсъждана тромбофилията и клиники + лекари Simple Smile Успех Hands Plus1

http://www.bg-mamma.com/?topic=1022678

# 3
  • Мнения: 9 445
и аз бях на фракси, отделно не ми се съсирва кръвта нормално. първия път родих в токуда при Димитров /сега май е в св. лазар, много е добър/ с пълна упойка поради тази причина. обърнаха ми особено внимание, много бях доволна. втория път в Надежда, имаше какво да се желае. обаче това беше отдавна, сега чувам мн лоши неща за токуда. но пък ме следеше Сигридката и бях някакси сравнително спокойна. преди втората операция ми даде някакви спец. хапчета с калий.
успех! 

# 4
  • Мнения: X
Майчин дом или Токуда ...
майчин дом е най добре с избор на екип при Асен Николов или Дяволов. За Токуда не мога да ти дам инфо за добри лекари

Общи условия

Активация на акаунт