Детски УНГ в Пловдив?

  • 5 250
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Някой знае ли, препоръки? Търся специалист за племенницата ми.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 08:44 от Lady Marmalade

# 1
  • Мнения: 9 074
Наскоро моя приятелка се наложи да бъде оперирана във връзка с фарингит и синузит...лекарят, при който започна да ходи още от самото начало, който я и оперира, беше невероятен човек и специалист. Работи и с малки дечица. 100% го препоръчвам. Сега идва смешното: не му помня името, само знам че работи в Хирургиите. Обаче най-важното знам: кабинетът му, в който приема ( работи и с касата) се намира точно на кръстовището на сточна гара, там където се изкарват карти за транспорт, ей там има табелка къде му е кабинета, с координати. Малко смахнато го обясних, но мястото е лесно и няма как да се обърка.
Успех и дано сте доволни Peace

Само да допълня, че забравих: още утре мога да питам за име и точни координати, не е проблем, стига да ти трябват (ако искате предварително да заоазите час например).

# 2
  • Мнения: 959
Допълвам горното мнение-Д-ра е Христо Петров.И аз водя децата при него и съм доволна.Работи и с здравната каса.Работното време на кабинета му е от понеделник до петък от 15-19ч,четвъртък не работи.Адреса е Цар Борис ІІІ 157 ап.1.Тел.664453,0889530750.

# 3
  • Мнения: 9 074
Да, същият е  Blush

# 4
  • Мнения: 7 186
Благодаря много и на двете! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт