Януари още е далече, но за ритничета е време скоро вече

  • 46 764
  • 736
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 469
Скрит текст:
Здравейте мамчета.

Завърнах се от кратко море,  на моето бях болна - гърло и после течащ нос. Смучех малко ефизол - без ефект, стеримар, ефералган 500, защото ме боляха и ставите. Най-сетне се сетих, че моята лекарка ми беше казала да пия Биозин мама при настинка. Купих го и пиех сутрин и вечер по 1 таблетка. Точно след 4-тата таблетка вече бях здрава. Все си мислех, че ще завърша с антибиотик, но бях приятно изненадана от Биозин мама.

Относно шофирането, шофирам без колан, понеже адски много ми стяга и опъва.

Вие колко кг качихте - аз вече съм почти 56, а бях 52 преди да забременея?
Сдобих се с доволно количество целулит за толкова отрицателно време. А все още съм в 20 г.с. Имам и огромен корем, вчера ме питаха дали ще раждам тези дни. Такъв корем имах към 8 месец с първата бременост.

Утре съм на фетална морфология при доцент Томова. Помня, че някоя от мамите тук беше споделила, че е била при нея на ФМ. Утре ще споделя отзиви. Надявам се бебето да е добре и да потвърди, че е момиченце отново Simple Smile

Аз изобщо не се вълнувам от пазаруване и колички все още, но вчера от скука разглеждах в нета и си харесах тази количка - https://www.youtube.com/watch?v=5XsTZQ54UbU.


52 преди. 63 сега. Целулит в изобилие. 21 седмици и 4 дни. Феталната мина миналата седмица. Добре вървят нещата. Много се изморявам.
Не знам кой първи писа за този биозин мама, но много благодаря! Бях болна, още малко имам симптоми, но ей така, без лекар го взех и имам подобрение.

Последна редакция: пн, 27 авг 2018, 21:56 от AnMary

# 286
  • Мнения: 1 009
Да и аз съм в целулит , а нямах толкова  😣 ☹🙁😟 преди само като си стиснех силно мускула с ръце се виждаше , сега е потрес - ужасна гледка , но май аз задържам вода и явно е заради това .
П.с. биозин пия от 3 месец - чувствам се страхотно Simple Smile

# 287
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Аз съм при др Цолова във Фемина и съм много доволна, тя ми потвърди бременността и там си правя всички платени изследвания. Всички в МЦ са били любезни с мен, така че им дай шанс, ако искаш.
За предпазния колан и аз от няколко седмици го закопчавам и слагам само горната част, все още шофирам, но не не знам как ще го правя , когато коремът ми стане по-голям, защото съм ниска и сега съм си приближила седалката към волана, за да стигам педалите, а после като ще трябва да дръпна седалката назад заради корема, как ще стигам да натисна съединителя докрая не знам. хаха
За колограми, мерих се в сряда и съм + 2,8кг , откакто съм забременяла, т.е. 47,5кг, но пък бях свалила 1кг първите месеци. Мен ме мислят, че съм в трети месец , чак се дразня.

# 288
  • Мнения: 127
Незнам дали Алегро доставя до БГ. Повечето неща, които си харесах са от един продавач и ще му пиша със запитване дали може да направи доставка извън Полша. Иначе вътрешните доставки бяха много бързи и в повечето случаи безплатни.
Можеш да пишеш на магазина продавач в Алегро и да попиташ дали ще ти направят доставка до БГ.

Качеството е много добро, според мен. Купих много неща за племенника си от Полша, включително и количката, която имаше драстична разлика с цената на същи модел в България. Дори сега смятам да си накупя повечето неща от Алегро.
Успех с пазаруването!
Здравейте , и аз харесах мноого неща от алегро , но някой знае ли как става доставката за България , че доколкото четох май не правят доставки до тук.. Sad

# 289
  • Полша, Варшава
  • Мнения: 125
Janin4eto_87 да са ти живи и здрави дечицата. За нас това ще е първото бебче и нямаме много опит с колички, легла и т.н., за това предния уикенда обикаляхме да видим, какво ще ни хареса.
 
Неви86 количката изглежда супер. Относно целулита и аз се сдобих с доста от него и преди имах, но сега е много повече Confused не знам какво да го правя. Аз съм 20 седмица и съм качила около 5 кг. Доста ми се вижда, но какво да се прави. Гледам да излизам на разходки, но бързо ми умалява кръста Confused

# 290
  • Мнения: 1 327
С тези игри ще изкарам цяла бременност Simple Smile пак ме изтеглиха за опаковка Elevit Simple Smile .Вече втори месец ще изкарам благодарение на тях .Да са живи и здрави ,спестяват ми не малко парички Simple Smile

# 291
  • Мнения: 1 122
Скрит текст:
С тези игри ще изкарам цяла бременност Simple Smile пак ме изтеглиха за опаковка Elevit Simple Smile .Вече втори месец ще изкарам благодарение на тях .Да са живи и здрави ,спестяват ми не малко парички Simple Smile
Още ли продължава играта?
Честито!

Последна редакция: пн, 27 авг 2018, 21:56 от AnMary

# 292
  • Мнения: 1 327
Да ioni имаше нова игра от тях с нов въпрос мисля ,че как се промениха хранителните навици.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз още си карам с колана през корема, но когато се возя прекарвам долната част през едното коляно. Мислех да си взема колан за бременни, но нещо все не намирам време и ми се вижда малко скъп. Ще мина на варианта със закопчан предварително колан май, че още малко и се започва голямото возене и извозване на деца по училища и занимания.

В момента съм +3 кг (от 57), но нещо като гледам как се е залетял кантара нагоре хич не ми харесва и ще трябва да си намаля похапванията. Докторът ще ми се кара.

Последна редакция: пн, 27 авг 2018, 18:24 от Jillian

# 294
  • София
  • Мнения: 478
Да ioni имаше нова игра от тях с нов въпрос мисля ,че как се промениха хранителните навици.
shannel и преди ли е имало тяхна игра? Пропуснала съм я, но сега и аз спечелих Blush тъкмо вече си купих 2 опаковки Елевит, ще имам и още 1.

# 295
  • Мнения: 469
Аз още си карам с колана през корема, но когато се возя прекарвам долната част през едното коляно. Мислех да си взема колан за бременни, но нещо все не намирам време и ми се вижда малко скъп. Ще мина на варианта със закопчан предварително колан май, че още малко и се започва голямото возене и извозване на деца по училища и занимания.

В момента съм +3 кг (от 57), но нещо като гледам как се е залетял кантара нагоре хич не ми харесва и ще трябва да си намаля похапванията. Докторът ще ми се кара.
Защо ще ти се кара!? Не трябва да качваш ли!? 3кг за 5 месечна бременност проблем ли е?

# 296
  • София
  • Мнения: 1 635
Не, по принцип не е проблем. Но преди да забременея имах някои отклонения в кръвната захар и при теста за глюкозна толерантност. И сега ме държат изкъсо, заради риска от гестационен диабет. Не ям никакви захарни изделия или каквото и да било със захар. Силно се надявам да не се наложи по-строга диета, че ще си умра от глад без хляб и картофи. Хич не съм по месото, особено откакто забременях. Simple Smile

# 297
  • Мнения: 1 327
Да ioni имаше нова игра от тях с нов въпрос мисля ,че как се промениха хранителните навици.
shannel и преди ли е имало тяхна игра? Пропуснала съм я, но сега и аз спечелих Blush тъкмо вече си купих 2 опаковки Елевит, ще имам и още 1.
Да имаше .С ionito бяхме спечелили.Редовно следете игрите .Има много награди за новородени ,за вас ,сега има игра за Лудъл 50 лв ваучер.

# 298
  • Мнения: 242
Как се участва в тези игри?Има.тема за тях или...?

# 299
  • Мнения: 1 327
Следете новите теми.Там постват игрите .Напишете в търсачка Lidl и ще нанерите сега текущата игра до 31.08 мисля че беше .Скоро свърши и играта на Bepanthen.

Общи условия

Активация на акаунт