Януари още е далече, но за ритничета е време скоро вече

  • 46 735
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 39
Здравейте мами!
Относно покупките за бебето,  какво е мнението ви за тази количка?
 

# 556
  • Мнения: 478
Момичета, напоследък как се чувствате емоционално и физически? Аз отскоро съм с доста занижен тонус, постоянно съм уморена. След кратка разходка нямам търпение да си полегна. А ми става и все по-неудобно да работя седнала на бюро, коремът ми опъва и притиска, и се чудя вече какви пози да измислям. Явно и хормоните ми играят и без причина все ми е тъжно. Само да видя някой да се разчувства по телевизията и тръгват едни сълзи... Съжалявам за мрънкащия пост, просто се чудех дали и на някоя от вас се слчува.

Иначе при бебчо всичко върви нормално. Правих си и изследвания, които са ок, включително обременяване с глюкоза за гестационен диабет. Мислим активно за име, но досега нищо не сме харесали. То, има още време, но колкото повече имена обсъждаме и отхвърляме, толкова по-трудно става. А вече ми се иска да го наричам по име, защото това би му придало индивидуалност. Сега е просто той или то... Вие измислихте ли вече как ще се казват вашите бебчета?

# 557
  • Мнения: 133
Аз се чувствам по същия начин Dara_30, много чувствителна и ревлива Disappointed, все едно не съм аз.

# 558
  • София
  • Мнения: 9 110
Говорете ми. Аз днес се скъсах от рев, че баткото пораства и вече може без нас на откриването на учебната година...
Иначе и аз си се поизмарям, но не знам и дали не е от хемоглобина, защото беше паднал, а не се справих с приема на тая Тотема и се опитвам да ям месо по-често. Сега съм на преглед скоро и сигурно пак ще пускам изследвания и ще видя как е положението.
Притесняват ме и килцата. Както не качвах, така вече съм +5.5 отгоре Flushed . Нещо много бързичко тръгнаха нагоре.

# 559
  • Мнения: 621
Добро утро. Аз емоционално и като енергия съм добре за сега. Мотивацията ми за работа никаква я няма обаче и ще видим до къде ще го докарам така Simple Smile
Име ние сме измислили и по име си говоря за и на бебето вече.

# 560
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! За тонус съм ок, но нещо трудно записпивам, до 1-2 часа не мога да заспя. За име - имаме голям спор с моят съпруг, той иска да е име с български произход и си е харесал Кардам. На мен ми е странно и му давам други предложения. Разсеяна съм станала, забравям. За колички кои сте си харесали? Аз ходих до Вис Виталис и там ме объркаха много и сега се чудя между Cam, Bebe stars, Mutsy и Peg Perego. Ту искам да е лека, ту пък да има удобства за бебето. И за дръжката се притеснявам , ако е телескопична дали ще ми е удобно, защото съм 154см и по принцип съм 45кг.

# 561
  • Мнения: 48
Здравейте, вчера минах ФМ с бебка всичко за сега е ОК ,тежи 401 гр.в 21 г.с. малко се поуспокоих . Започна да ми спада хемоглобина - 108 е засега със анемия Таласемия съм и имунолога при който се следя вече 2 месеца е в болничен сега незнам на кой имунолог  мога да се доверя чета за проф. д-р Мурджева или доц.д-р Хайдушка в Св.Георги Пловдив , но не откривам координати ако някои е ходил при тях или при друг  добър специалист  и сподели ще съм благодарна Simple Smile
Все още не съм започнала със покупките засега само гледам и набелязвам към края на Ноември мисля да се позасиля и да накупя необходимото Simple Smile

# 562
  • Мнения: 24
Аз и по принцип съм си ревла, но сега съм още по- чувствителна. Иначе енергия все още имам, но аз си останах вече вкъщи и не ходя на работа 😉

# 563
  • София
  • Мнения: 1 635
Момичета, напоследък как се чувствате емоционално и физически? Аз отскоро съм с доста занижен тонус, постоянно съм уморена. След кратка разходка нямам търпение да си полегна. А ми става и все по-неудобно да работя седнала на бюро, коремът ми опъва и притиска, и се чудя вече какви пози да измислям. Явно и хормоните ми играят и без причина все ми е тъжно. Само да видя някой да се разчувства по телевизията и тръгват едни сълзи... Съжалявам за мрънкащия пост, просто се чудех дали и на някоя от вас се слчува.

Иначе при бебчо всичко върви нормално. Правих си и изследвания, които са ок, включително обременяване с глюкоза за гестационен диабет. Мислим активно за име, но досега нищо не сме харесали. То, има още време, но колкото повече имена обсъждаме и отхвърляме, толкова по-трудно става. А вече ми се иска да го наричам по име, защото това би му придало индивидуалност. Сега е просто той или то... Вие измислихте ли вече как ще се казват вашите бебчета?

Ужасно съм изморена. В сряда ще си пусна нови изследвания, че не се търпи. Днес от сутринта ми се вие свят, а изпращах първокласничка.

Утре пък съм на глюкозно натоварване, че захарта беше подскочила малко миналата седмица. И доктора ще иска да го повторим в 28 седмица. Това дали не го писах? Joy Пълна гадост. Не мога да преценя дали ядох достатъчно въглехидрати последните дни, че то пък влияе на теста.

Име още не можем да измислим. Аз лично още преживявам изненадата с пола и ми е трудно да се реша. Не харесвам повечето популярни кратки версии на имената, а те ми се струват супер важни при положение, че почти всички се обръщат към човека на малко име.

# 564
  • Мнения: 469
И аз емоционално куцам ... Joy Ревлива история. Предните пъти май не бях така. А може и да не помня.
Име си има нашето човече. Галения вариант не ми харесва, но ... Под напрежение съм. Да влизам вече в деветия, че да се успокоя.
Откакто пия желязото енергията ми е в пъти по-добре обаче. Снощи забравих аспирина и се чудех дали да го пия сутринта, но май ще изчакам до вечерта. Разсеяна работа. Simple Smile

# 565
  • Мнения: 91
Здравейте момичета .
 И ние имаме драма с името - набелязахме по едно за 06,01 и 07,01 - понеже сме на мнение ,че ако си се роди на празник ще си дойде с името . Имаме и 2 варианта ,ако е друг ден . Едно харесах аз и едно ММ . От неговото не съм във възторг ,ама има още време да ги коментираме.

Относно умората с тази Б се уморявам мн по-бързо . Миналият път чак в 8-9 месец започна за ми тежи ,а сега от 6 . Те първа започваме ремонт на кухнята и ще е пълен цирк.

Пия Магнерот заради стягания и контракции и все повече започвам да се притеснявам ще стигна ли до Януари изобщо Flushed

# 566
  • София
  • Мнения: 9 110
Аз съм сравнително далеко от Йорданов и Ивановден (да не казвам голяма дума), но до Атанасовден и до Антоновден съм близо, особено, ако ме принуждават да е секцио заради предното такова и искат да е по-рано от термин.
Но като цяло по-скоро няма да е някое от тези имена. Харесала съм си едно за момченце - още от преди. И колкото и да ги мисля другите, все към него се връщам. Единствено ме притеснява кратката форма и мен, но все ще измислим как да му викаме Blush .
И мъжът ми искаше някакво ханско или царско, но нещо не ми допадат - "Маламирчо, ела при мама или Омуртагчо Stuck Out Tongue Winking Eye . А Симеон, Калоян, Борис и Самуил са си доста разпространени. Напоследък няколко познати около мен така си кръщават младежите.

# 567
  • Мнения: 693
Момичета, на какви стойности на хемоглобина ви изписват желязо? Аз съм 128, което е в норма (120 е долната граница) и не ми изписаха. Но пък започна леко дами се нацепва устната от страни, а и сутрин много трудно започнах да ставам (обикновено нямам никакъв проблем със ставането). Миналата седмица хапвах повече месо и съм по-добре, но се чудя и за добавка. А следващата консултация е далече....

# 568
  • Мнения: 478
Ние нямаме някакви конкретни предпочитания за името, нито за първата буква, нито за произхода, нито ще го кръщаваме на някого. Просто ни се искаше да си дойде с усещане, без значение какво е, да почувстваме, че това е името. Уви, такова усещане не се е появило досега и затова решихме поне малко да стесним кръга. Спряли сме се до този момент на Ясен, Борис и Ярослав, но нас също ни притеснява и в трите случая галеното име. Нито Яска, нито Боби или Боре, нито Яро ни звучат добре. Някакви идеи за алтернатива? А кое от трите ви допада най-много?

# 569
  • бургас
  • Мнения: 624
Ние нямаме някакви конкретни предпочитания за името, нито за първата буква, нито за произхода, нито ще го кръщаваме на някого. Просто ни се искаше да си дойде с усещане, без значение какво е, да почувстваме, че това е името. Уви, такова усещане не се е появило досега и затова решихме поне малко да стесним кръга. Спряли сме се до този момент на Ясен, Борис и Ярослав, но нас също ни притеснява и в трите случая галеното име. Нито Яска, нито Боби или Боре, нито Яро ни звучат добре. Някакви идеи за алтернатива? А кое от трите ви допада най-много?
От тези трите имена ми харесва Борис, иначе с Я много харесвам Явор Simple Smile
Беше ми един от вариантите за моя бебо

Общи условия

Активация на акаунт