Червила, глосове и моливи за устни

  • 61 124
  • 635
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 467
*ioli*, Благодаря ти, сигурно ще го пробвам, изглежда ми интересно.

# 106
  • Мнения: 19
Да добавя едно червило в ЧЕРЕН СПИСЪК - Maybelline SuperStay
П
ълна загуба на пари...
По-конкретно?

Ами катастрофа пълна..
Незнам колко по-конкрето да ви кажа.
Уж е суперстей а изддържа горе-долу 30мин.
Още при намазването така се събира по сгъвките на усните че изглежда много гнусно.
Аз пък си взех NUDE - и наистина все едно съм бледа с него..
Моята приятелка си взе червено и тя по същия начин го изхвърли..
Та така драги дами - в заключение червилата на мейбълин са пълен провал..
А другите им продукти са добри бтв Simple Smile

# 107
  • Мнения: 2 127
yyankova, от един продукт не можеш да си правиш изводи за всички червила. Може партидата да е кофти, може и самата серия.
Нюдовете не са за всеки, имам един течен Ейвън Марк, като го видях върху една приятелка - ами страхотно стоеше. И тя руса, чудно стои просто. Дали заради подтонът на кожата и самият факт, че моята е една, едва забележима идея по-светла, не знам, но като го сложих на себе си... мъртвец без устни. Та внимавам с нюдовете вече.
При всички случаи, на твое място, и аз не бих повторила.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Здравейте, от няколко години имам проблем с устните си. Раздразниха се от един стик на Нивеа с череша. Сега всяко червило ме дразни, кетчуп, майонеза, всичко подобно раздразва.
Та идея за някакво червило за свръхчувствителни устни? Съвсем съм като смъртник без цвят.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 049
Последно си взех три червила на Орифлейм, по-скоро като услуга към колежка, а останах приятно изненадана от сполучливия цвят и приятната текстура. Не са много трайни, но се усещат леко и ненатрапчиво.  За ежедневието са супер, но като цяло имам афинитет към една идея по-ярки цветове. Не съм цялостно фен на нюд цветовете, а в последните години и на мат текстурите.
Ето тук - номера 32994, 32987, 32986:
Скрит текст:

От тази тема проявих интерес към Catrice Ultimatte Matt 030, мисля да го потърся, струва ми се, че ще ми допадне.

# 110
  • Мнения: 8 880
Момичета, препоръчайте ми червило от сериите на Лорел, Макс Фактор, Мейбалин, Буржоа, Ревлон. Искам матово, по-мазно, но да се поема от устните, да не стои лепкаво, не държа на голяма трайност и покривност. Малко трудно понасям усещането, че има нещо върху устните си и затова последните години почти не слагам нищо, освен някакъв балсам. Но сега искам и цвят, а се изнервям като вляза в дрогерии - пробвам, гледам, нищо не избирам и излизам... Орифлейм, Ейвън, Лили, ДМ няма у наше село.

# 111
  • Мнения: 2 620
Точно от SuperStay аз лично съм много доволна - при мен има съвсем леко събиране, но наистина ми издържа цял ден. Взех си 15 Lover. Майка ми има най-светлия цвят и при нея е същото.

# 112
  • Мнения: 5 593
Страхотна тема, радвам се че я открих. Имате ли предложения за червено червило/балсам който да се нанася лесно и без огледало. Нещо като lip tint
Или нещо подобно на балсамите на нивеа, но да е само цвят без блясък?
Много харесвам Catrice Ultimate Lip Glow, в сребристата опаковка. Придава на устните лек червен оттенък, в зависимост от РН-то на кожата. При мен се получава един много приятен черешов оттенък, той стои все едно съм без червило, а същевременно предпазва устните. Розовото им също беше добро. За съжаление го спряха и пуснаха два нови цвята, но се намира все още по сайтовете, например - http://beautyshop.bg/product/9469/catrice-blyasak-aktivator-tsve … ate-lip-glow.html, в Рецесия в също имаше, когато проверих последно.

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Maidenly, от коя серия са червилата на Орифлейм?

# 114
  • София
  • Мнения: 3 049
Maidenly, от коя серия са червилата на Орифлейм?



Lipstick Colourbox, ето тези Simple Smile :
https://pbs.twimg.com/media/DaFiyEtU8AENNi2.jpg

# 115
  • Мнения: 116

L'Oreal Paris посвещава колекция червила на Мери Попинз.

# 116
  • Мнения: 1 467
diva1div, страхотниии са. Има ли ги в БГ?

# 117
  • Мнения: 116
diva1div, страхотниии са. Има ли ги в БГ?
Незнам дали ги има в България, но премиерата на филма е през месец декември.

# 118
  • Мнения: 30 965
Няма ги.

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Момичета, ще вдигна темата с едно въпросче. Simple Smile

Периодично забравям да сондирам мнения, но днес, след като за пореден път се присетих за прозрачния Lipglass на M.A.C (този) от темата за козметичните похождения, ще ми е интересно да споделите отзиви за продукта? От отдавна съм му хвърлила око...

Любопитно ми е, ако бъде нанесен върху течно матово червило, какъв ефект по-точно ще се получи? И изобщо – това препоръчителна практика ли е? Могат ли матовите червила да се превърнат в "бляскави бомби", посредством нанасянето на безцветен глос, като показания по-горе?

Интересна ми стана и тази част от описанието на продукта: "A unique clear lip gloss that can create a glass-like finish or a subtle sheen." – наистина ли ефектът е толкова впечатляващ на живо?

Общи условия

Активация на акаунт