Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Кредитният консултант не е безплатен, това е мит.

Разбира се. Готови сме да платим за услугата. Но нямаме такъв познат.
Мит, е че се плаща на кредитен консултант, или ака ви иска пари, то значи, че е псевдо консултант и няма лиценз за упръжняване на дейността. Моля да ми пишете на ЛС
Не ме разбрахте добре, не пиша, че се плаща лично на кредитния консултант. На него банката му плаща. А клиентът после плаща на банката, някои  без да разберат как. На кредитен консултант, който ви каже, че е безплатен, не му вярвайте, попитайте го "Как ползването на вашите услуги ще се отрази при изплащането на моя кредит?"  Ако е честен, трябва да ви разясни как.  И да, избирайте лицензирани.  Попитайте ги къде работят, от колко време са там, на пълен работен ден ли работят или през деня са нещо друго, а след работа започват да консултират. Попитайте ги какво образование имат също.

# 16
Кредитните посредници се регистрират за упрАжняване на дейност, не се лицензират. Кои са официално регистрирани може да видите в сайта на БНБ - на линка вдясно има екселски файл, трябва да кликнете на "изтегли":

http://bnb.bg/BankSupervision/BSCreditIntermed/BSCIRegister/index.htm

# 17
Кредитните посредници се регистрират за упрАжняване на дейност, не се лицензират. Кои са официално регистрирани може да видите в сайта на БНБ - на линка вдясно има екселски файл, трябва да кликнете на "изтегли":

http://bnb.bg/BankSupervision/BSCreditIntermed/BSCIRegister/index.htm

Да, регистрират се и получават лиценз, ние сме си го сложили в рамка и виси на стената в офиса.

# 18

Благодаря за съветите Ви. Но със сигурност обединяването ще ми е от полза предвид сегашните ми лихвени проценти. А доверчив кредитен консултант как да си намеря?
[/quote]
Пиши на ЛС, ако още търсиш доверен консултант.
ime_bg, не мога да ти отговоря на ЛС, защото си забранил получаването на ЛС. Пиши ми пак, когато го оправиш, за да ти отговоря

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт