Плащане на данък сгради на името на починало лице

  • 10 238
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Сф
  • Мнения: 10 660
О, я стига! Какъв е тоя махленски тон? Аз разказах от личен опит.
Нима искате да кажете, че служителките на ДАдминистрация  си измислят? Щом са ме глобили, значи е имало за какво(законово основание). Как да ми пуснат данъка като не е обявен имота,а?Не мисля , че съм се минала или са ме минали.Може би да не са били изтекли тия 2 години , за които говорите.
Щом при авторката е друго- изтекла давност ок .
 Айде да не ми казвате къде да пиша.
Аз също гледам д а помогна.50 лв ми беше глобата- не е много и хич не съм му мислила, защото знам че съм виновна.Ако всички бяхме дисциплинирани, нямаше да е на тоя хал държавата.Все се търсят някакви заобикаляния...нямам предвид случая .
П.п.Моля , кажете че сте счетоводителки( ско и жената) да се успокоя Joy


# 16
  • Мнения: 9 521
оф, човек, спри да спориш на теми, които не разбираш. това, че ще ти вземат доброволно дадени пари не значи, че могат насила да ти ги съберат. вЕрвай ми!
ох, откъде го измисли това със счетоводителките Smiley

# 17
  • Сф
  • Мнения: 10 660
оф, човек, спри да спориш на теми, които не разбираш. това, че ще ти вземат доброволно дадени пари не значи, че могат насила да ти ги съберат. вЕрвай ми!
ох, откъде го измисли това със счетоводителките Smiley
Не споря Simple Smile Къде видя да споря в последния пост?
Има си лаф за счетитата , щото са много серт:) даже счетоводител си е диагноза.Редовно си ги бъзикаме в нашите среди ( икономист съм внос- износ)
Айде ще ви напускам щом не ме искате Stuck Out Tongue Winking Eye

# 18
  • Мнения: 9 521
ами продължаваш да обясняваш какво ти била казала данъчната служителка. ми тя може всичко да ти каже, ние ти обясняваме юридическата част, която със сигурност ни е по-ясна, отколкото на вуйната там Wink стой си бре, къде хукна Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 197
Нас ни глобиха 10 лв. за това , че сме закъсняли с 2 месеца  да подадем декларацията. Издаден ни е документ на които не си спомням какво пише, ама ако ви интересува ще го намеря.

# 20
  • Мнения: 9 521
Нас ни глобиха 10 лв. за това , че сме закъсняли с 2 месеца  да подадем декларацията. Издаден ни е документ на които не си спомням какво пише, ама ако ви интересува ще го намеря.

Издали са ти фиш/квитанция. за маловажни случаи и ако си навит да си платиш доброволно в определени случаи може да се направи. ако не си ок се тръгва по стандартния ред с акт за установяване на нарушение и НП.

Общи условия

Активация на акаунт