Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте художници! Трябва ми съвет.До сега не съм рисувала с нищо друго освен моливи и водни бои,а имам за задача да рисувам върху платно и се чудех дали може да се рисува с водни бои върху него? Ако има значение боите са на Faber Castell. Рисунката е важна,защото ще е за благотворителност и искам всичко да е идеално за това нямам право на грешки.Имам темперни бои,но никога не съм ги ползвала и не знам дали ще се справя. Flushed Heart Decoration

# 1
виж какво пише на платното /по принцип има означение какви бои могат да се ползват/. принципно не е добра идея да рисуваш с водни. понеже щерката рисува от малка съм се консултирала с човек от ХА, според него за начинаещ /а и с оглед вредността на маслените/ е най-добре с акрилни и аз ѝ купувам такива.

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 16:56 от zenata

# 2
Трябва ти акварелно платно, иначе няма да стане.

# 3
Мисля, че можеш да рисуваш с маслен пастел на такова платно. Пробвай първо като го потъркаш да не се изтрие. Иначе можеш да си купиш точно 5 цвята акрилни боички, от които можеш да получиш всички останали цветова.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт