Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 51

  • 72 271
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 881
Благодаря!
Търся си летен и свеж душ гел. Палмолив имат ли такъв или всичко е сладкарско при тях - сметани, шоколади, ванилии?

# 2
  • Мнения: 15 198
Тайга, мисля, че имат. Даже ми се върти нещо, че наскоро пуснаха тяхна си серия промотирана като свежест за лятото.

ПП Благодаря за темата.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Имат си. Една серия с някакви отпускащи аромати и ексфолииращия със син цвят. Както и душ млеката им. Имах с тъмната орхидея и за втори път купих черешовия цвят, разкошни са! Препоръчвам на Дав с нара също, страхотен е! Шам фъстъка и крушата не отстъпват и те.

# 4
  • Мнения: 310
Днес бях в ДМ и си взех крем за тяло Barnangen с намаление, много е приятно. Видях на касата арганово олио Argan Oil Repairing Shine Hair Oil на Hask  в едни малки ампулки. Мислих, че само на айхерб се предлага тази марка, не знаех, че и в ДМ вече я има. Много са им хубави маски за коса, при следващото пазаруване ще проверя дали предлагат и тях.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Благодаря за новата тема!

На Палмолив с най-голямо удоволствие ползвам душ крема с маслина.
Имат и много други аромати,но аз този си вземам, защото е свеж и ненатрапчив.
В Кауфланд другата седмица 500 мл са 3.99.

# 6
  • Мнения: 5 029
На есенс ще пускат лимитка wanted, палитрата сенки изглежда страхотна https://deskgram.org/p/1841521353077931823_6307642394, някой знае ли кога ще я пускат

# 7
  • София
  • Мнения: 959
На есенс ще пускат лимитка wanted, палитрата сенки изглежда страхотна https://deskgram.org/p/1841521353077931823_6307642394, някой знае ли кога ще я пускат
Наистина изглежда добре, дано и като качество е ок. Ще следя за мнения.
Благодаря за новата тема.

# 8
  • на земята
  • Мнения: 4 091
Благодаря за темата!
Ще ходя да издирвам коректора на Катрис утре в Лили.Дано има тестер и дано има запечатан ако харесам да купя.
Защо повечето неща не са запечатани,много кофти.

# 9
  • Мнения: 5 020
Здравейте. Зимата си бях купила Body Schaum на Balea. Ама явно е било лимитка? Има ли нещо подобно в постоянния асортимент на ДМ? Става въпрос за лосион на пяна, не душ пяна...Такова беше
Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 20 064
Някой знае ли какво се случва с марката Тренд...нещо си, на ДМ? Търся едно червило от Shine серията, по всички магазини където погледнах стоят само тестерите, една продавачка каза, че не знае дали ще зареждат марката изобщо  Thinking

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 881
Някой знае ли какво се случва с марката Тренд...нещо си, на ДМ? Търся едно червило от Shine серията, по всички магазини където погледнах стоят само тестерите, една продавачка каза, че не знае дали ще зареждат марката изобщо  Thinking

Доколкото виждам в немския сайт, подменят асортимента и имат нова серия с продукти - https://www.dm.de/dm-marken/183days/
Може би разпродават останалите наличности, преди да я заредят.

# 12
  • Мнения: 20 064
Мерси Тайга, аз каквото и червило да харесам, все го спират.... Confused
Да видим какво ще заредят.

# 13
  • Мнения: 1 408
Мацки, препоръчайте ми някой хубав коректор, който да не се врязва във фините линии и да не изсушава. Както и пудра за лице за суха кожа, която да запечатва фон дьо тен и т. н. (имам Аура с блестящи частици и Боржуа бялата). Благодаря предварително! Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 27 988
Коректорът на Севънтийн –

Общи условия

Активация на акаунт