Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 42

  • 36 079
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • USA
  • Мнения: 2 135
Може да си лакира ноктите на краката newsm78 hahaha
Цък, и туй нЬе, ЪпсурТ, аз такива от километър ги пУзнавам

...

Последна редакция: сб, 08 сеп 2018, 16:28 от SkyBlue

# 721
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Помните ли Тревор Ачмонек? Joy

# 722
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Помните ли Тревор Ачмонек? Joy
Дааа, от Алф,  Crazy

# 723
  • Мнения: X
Ейй, вие мамини златни и тоз ми ти Тревърчо ми опрай вечерта. 😅😅😆

🤗🤗🤗

# 724
  • Мнения: 2 087
По един Тревор въздишах и аз, от филма "Шатовалон". Сега се чудя защо Joy
Здравейте, драго ми е! Hug
Чуден плаж, чудно море днес!
Джули, всякакви плочкаджии има - Бог дал, бог взел Joy

# 725
  • Мнения: 27 996
А помните ли онзи Пища Хуфнагел....дето една все ревеше ...." Защо не се ожених за Пища Хуфнагел" hahaha hahaha

# 726
  • Мнения: 2 087
Ей тоз съм го пропуснала Joy

# 727
  • Мнения: 27 996
Е как си го пропуснала.....Телчо като ме нервира и казвам лафа "Защо не се ожених за Пища Хуфнагеееел"

# 728
  • Мнения: 27 171
А помните ли онзи Пища Хуфнагел....дето една все ревеше ...." Защо не се ожених за Пища Хуфнагел" hahaha hahaha
Мими, кой е този, не съм го чувала?  Joy Joy Joy Joy
Скай, ми кажи си му директнУ да го снимаш за архива от ремонта Mr. Green Mr. Green Mr. Green За 70% и аз съм като теб, но в някои случаи просто искам да се приключи по-бързо....
Еми, разкошно е там! Heart Eyes
Иринита, Елина е хубаво име (беше и в моя списък, ма после намислихмИ по-уникално, че и две даже Mr. Green Mr. Green Mr. Green )! Heart Eyes А другите имена са.... hahaha hahaha hahaha hahaha
Деси, те и вкъщи могат като подметки да се получат hahaha Имай едно наум за тези купешки готови храни, че не ги готвят със зехтинче и масълце или с мас, ами с олио или още по-зле (някой растителен микс за пържене)... Sick Сигурно и др. добавки слагат... newsm78
А помните ли първата среща на г-жа Ракел с АЛФ? Mr. Green Тревор, отсреща има едно грозно и т.н. същество....а той" Ракел, спри да се самоанализираш! hahaha Joy
Менюто днес:
з- кафе с мляко, парче масло, 1 ч.л. кокосово масло, о- 1 варено яйце, 25-30 гр. крем сирене, парченце синьо сирене, малко ядки, в- супа топчета, режимна, със застройка, имаше и малко киноа (не знам, режимна ли е? newsm78 , чета, че понякога може Thinking )

# 729
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 123
Пища Хуфнагел от Семейство Мейзга😂 Много го харесвах това филмче. Алф, Приятели, Двама мъже и половина, Стъпка по стъпка. Страхотни, сега няма такива вече. Всеки път като ги дават ги гледам и никога не ми омръзват.
Моите бълхарници изглежда им подейства трийтмънта. Дано!!! Обаче утре продължава сагата с чистенето за мене.

# 730
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Белла, дават Приятели по 2 серии от 16ч по channel 5. Изчисти ли хайванчетата?

# 731
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 735
    Мили мои - момиче и момче  Heart Eyes Heart Eyes, жива съм, още  Wink. Подготвяме откриването на новата учебна година утре и съм гроги, тоооолкова неща трябваше да се свършат накрая. Неспокойна съм и съм в чуденка колко деца ще дойдат утре, дали ще успея да направя двата запланувани класа или ...  Sad Абе ... лудницата е пълна. Влизам за кафето и специално да поздравя юбилярите на Иринитка (да са ти живи и здрави поне още две-три десетилетия, мила) и да благодаря на Вангобчето, че ме замества.  Hug Hug Hug
    Пак ще пиша, чета, но нямам време да пиша. ООООООООбичам вИИИИИИИ!!!

             

# 732
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Добро утро, слънчеви Grinning
Tъкмо ми беше криво, че от 8 съм на лекции и влизам тук да се разсея с кафето - разсмяхте ме, а и ме разсънихте с Тревор, семейство Мейсга (за тези, които не са го гледали

) и кафето на Ирка Hug
Ирка, успешно откриване на новата учебна година Hug Всичко ще е наред. Не се притеснявай, мисли си какъв "клас" си имаш тук от всички нас и колко много те обичаме и подкрепяме Hug
Вълничке, Джулс, Емче, Инджи релаксирайте на макс Hug
Бела, котета вече са чисти Wink
Усмихнат ден на всички!

# 733
  • Мнения: 2 087
Добро утро!

Хубав ден и на вас, любими мои Hug

# 734
  • Мнения: 27 171
Чакаме Жгмъц за нова тема!  Grinning Grinning Grinning
По-късно ще се разпиша по-добре, че сега нещо ми е отпаднало... Hug

Общи условия

Активация на акаунт