Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 42

  • 36 081
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 844
Привет , мили мои😘😘😘
Иринита 😘 да са ти честити юбилярите, да са  здрави за да са покрай вас още дъъълги години - те са стълбовете, които винаги са ни необходими, без значение на колко години сме ние 😘😘😘Весел празник!
И да се похваля аз пак станах баба- леля - нашата госпожица се появи на бял свят днес - 3,800 кг и 53 см, мама е добре 😘😘😘😘😘 Искам да ги гушна 🤗🤗🤗🤗
А и сватовете  дойдоха тук в Хисар да се видим, много добре се получи, от миналата година не сме се виждали и на басейн бяхме, и на много хубаво заведение ходихме на вечеря, разхождахме се - пълен релакс, времето е разкошно🌞
Скай 😘 браво  попаднала си на майстор 😜😜
Белла 😘 супер  изчистила си котенцата 😊
Морска вълничке 😘 страхотен изглед 🤗
Джулс😘 да си изкарате страхотно на Несебър😘
Мими 😘 ти си бетон 🤗🤗🤗
Ир 😘 ще бъде всичко добре, в това не се съмнявам, успешна нова учебна година!
Прекрасна вечер, бандичка любима!😘😘😘😘



# 736
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 735
   Инджи, честита ви рожбичка!!! Да ви е жива и здрава и мнооого да ви радва. 🤗🤗🤗
    Стреличке, ЧРД и на твоето пораснало ммиче, много успехи и желая в чужбина; една чудесна реализация като завърши и спокоен и изпълнен с щастие живот с любим човек. ❤
    Ние днес правихме записването и не видях част от децата за съжаление. Следващата седмица имаме първи учебни часове и тогава със сигурност ще знам кои и колко ще са ми дечицата. Имаме два малки класа и евентуално още един с девет- десетгодишни. Още сме в процес на организиране. От телефона съм и кафе няма да успея да сложа сигурно. Сега изчезваме на детски РД с моето дзверче, че го наказах тази сутрин да не идва с мен и е айдисал вкъщи. 😂😂😂
     Хубава неделя, банда!!! 🤗🤗🤗🤗

# 737
  • София
  • Мнения: 2 008
Инджи,  Heart Eyes честита радост в семейството ви  Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 4 140


Добро утро,
Инджи, 😘😘 да ви е жива и здрава, само щастливи моменти да има и да ви носи!
Ир, 😍😘 успешно начало на учебната година, а ти няма начин да не се справиш😍.
Връщам се да чета и после пак ще дода.

# 739
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Инджи, честита ви рожба! Heart Eyes Това е най-голямото щастие, жива и здрава да е! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 740
  • Мнения: 5 304
Честита рожба, Инджи!
жгмъц, гледа ли финала на US Open при жените? Серена Уилямс пак си е показала рогата и аз чак сега научавам Tired

# 741
  • Мнения: X
Инджи, честита рожбичка, да ви е жива и здрава. 😍😍😍😘

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 5 812
Инджи, прекрасна новина! Добре дошла на малката голяма радост! Да бъде здрава, безгрижна и щастлива! Heart Eyes

Празикът снощи беше много вълнуващ. Майка и татко -доволни и щастливи! Бяхме поканили братовчед на татко, с който не се бях виждали около 35 години Heart Eyes

Аз продължавам да се "зареждам" с двете ми момиченца Hug Heart Eyes

Ирко, успешна учебна година!

# 743
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 123
Инджи, честита принцеска! Жива и здрава да е!
Вчера бях заседнала на 6 часа онлайн тренинги от работата. Свърших ги и пак чистих. Днес викам релакс да ми е.
Хубава неделя на всички. Тук ще вали, ще се излежавам.

# 744
  • Targovishte
  • Мнения: 5 261
Здравейте, банда Flowers Hibiscus

ИНДЖИ Да е жива и здрава малката принцеса! Поздрави и на родителите и близките!

Мили виртуални приятели, аз се загубих като топлата вода, защото си имам проблеми - финансови.
Скрит текст:
От вестника още чакам доплащане за юни, и заплати за юли и август. Нещата тук сериозно зациклиха и невиждам преспектива. Затова вече се оглеждам за нова работа. Но нещата няма да са никак лесни заради работното ми време в книжарницата, където е основния ми трудов договор. Там работя от 10 до 13 и от 17 до 20 през седмицата, както и от 10 до 20 всяка събота. Така че си търся нещо на четири часа примерно от 13 до 17. Или крайният вариант ще е нощни смени някъде. Много се чудя какво да правя и как. Ако спра работата в редакцията, това означава и край на Дарик и БТА. А това ми е в кръвта. Без пари стигнахме до там, където не бях влизал, а именно - заложихме златен пръстен в заложна къща, взех заеми и вече бълбукам в тях. А светлина в тунела не се вижда. Затова не ми е до писане.
Иначе режима си го карам - криво-ляво, хапвам режимни неща но от по евтините и каквото има вкъщи - консервирано месо имах, консерви с риба, които не си знаят годините, но стават за ядене. Обаче си имат и нережимни добавки. Въпреки това килата са добре - 87-88, важното че прескочих фаталния и сега се мъча да затвърдя 14-тия свален килограм.

Радвам се на всички ви, чета ви. Очаквах мама ИРИНИТА да постне и некоя снимчица от юбилея, но по важното че всичко е минало ОК.

ОБИЧАМ ви и ви пожелавам приятна неделя! Gift Heart

# 745
  • Мнения: 2 105
Здравейте Heart
Инджи, честита радост в семейството, нека расте здраво и щастливо дете, обградено с много обич!
Иринитка, нека са в кондиция още дълго време родителите ти, бъдете здрави!!! Щастлива дъщеря и майка си- всички са около теб сега, това е страхотно Heart
Стреличка, да ти е жива и здрава девойката, да е спокойна и удоволетворена, за да е спокойно и майчиното ти сърце, успех във всичко!

# 746
  • Мнения: 2 087
Инджииии, честита радост в семейството! Здраве и любов на Бебка! Голяма да порасне и да ви дари с незабравими моменти Hug
Курдов, тежко, приятелю! Можем ли да помогнем?
Сватенце, пожелавам на родителите ти диамантена сватба да стигнат! Да станат пра-баба и дядо Hug
После пак ша намина Stuck Out Tongue Winking Eye

# 747
  • Мнения: 27 996
Привет прекрасни! bouquet
Сега си идвам от плажа, това е моят месец, водата божественааааа, слънцето гали, разкош! Heart Eyes
Инджи честито! Нека малката дама да е жива и здрава и много да ви радва! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ние с наш Телчо имаме годишнина от сватбата, та сега отиваме на тържествен, влюбен, младоженски обяд! Аз съм на ВХ, замислила съм гръцки тиквички с чабата! И може би една бирка..... newsm78 Довечера съм на инглиш, но като се върна от обяда ще почерпя! bouquet
Ириниткооо, да са ти живи и здрави мама и тати, все така влюбени, все така заедно и неразделни! Благословени да са! bouquet

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 5 812
Мими, честита годишнина! Здрави да сте, обичащи се и сговорни Heart Eyes!
Курдов, и това ще мине, но е много тежко...ако има как да помогнем, казвай!
Скрит текст:
Може би ако на децета са необходими някакви дрехи или обувки newsm78

Ще постна снимки, но нека да ми ги изпратят "телефонните репортери" hahaha
Свате, те са вече пра-баба и пра-дядо. Брат ми има внук.

# 749
  • Мнения: 2 045


Почерпете се, днес моето момиченце става на 19 ! С нея съм и душичката ми е пълна Heart Eyes
Мими честита годишнина - любов и сговор още дълги години !
Иринитка още много години да сте заедно с мама и тати!
Не съм ви чела по разбираеми причини. Много Hug на всички ! Обичам ви Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт