Доставка на здравословна храна

  • 1 004
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile
Отварям тази тема, защото се интересувам от мнения и препоръки относно доставка на здравословна храна. Някой от вас ползва ли такива услуги от някоя фирма?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ще следя темата. Аз поръчвам прясно мляко и яйца от една ферма, която доставя до София. Но само зимата. Защото ги карат с обикновена кола, не хладилна и лятото в жегите ме е страх. Иначе са им много хубави. Мен ме интересува месо, всякакво.

# 2
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Във фейсбук има няколко групи от сорта на "борси" където производители предлагат своята продукция и от които може да си закупите свежи меса, млечни или плодове и зеленчуци. Вече тук е въпроса каква точно "храна" има предвид авторката. Дали под формата на суровини, на приготвена храна за директна консумация, на някакви специални неща или, или, или.

# 3
  • Мнения: 15
Имам предвид на приготвена храна, понеже нямам много време през седмицата да готвя Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 521
и аз се интересувам, но от суровини. по принцип гоня бабите по пазара за яйца /няма им нищо дори и в топло време/, но за месо ми е трудно. поръчвам чат-пат от ферми пасищни меса. но някакси не мога да се спра на опрееделена. взимах пилета и яйца /при липса на баби/ от една ферма до ихтиман. пилетата са добри, макар и замразени, но не винаги има. мляко от години взимаме от един човек от пазара в младост.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ааааа... на мен пък не ми хрумна, че става дума за готова храна.  Laughing
Ето една такава фирма:
http://www.royalnature.bg/office+menu+standard+-+15+%D0%BB%D0%B2 … RKHYJaHIJObIpKrIB

Цените обаче са им височки, според мен. Като на всичко с етикет "здравословно". На мен пък точно здравословното готвене ми е по-лесно. Сварявам 3 яйца или пилешко, една салата и готово. Много повече време ми отнемат манджите, които готвя за домашните.

# 6
  • Мнения: 9 521
Леле, егати цените! доста са се изхвърлили, но като има кой да плаща....то пък голяма философия да направиш една салата и да пекнеш една мръвка.

# 7
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Ехехехехе тея се шегуват Grinning За тея пари спокойно можеш да хапнеш в ресторант топла и прясна храна.

# 8
  • Мнения: 46 508
Ползвам Фуудпанда и там във филтъра съм виждала раздел "здравословна", но няма как да знаеш кое как е приготвено.
Въпреки че имам време не обичам да готвя, затова, когато го правя е нещо от типа на - намазване с олио, сол и червен пипер и готово. Работа за 3 мин., докато се пече си взимаш душ, оправяш се и като станеш готова яденето те чака. Пилешки бутчета, крилца, пържоли, риба, картофи и минала седмицата...

# 9
  • Мнения: 1 010
Всяка седмица пазарувам от фармхопинг. Имат си опаковки за нещата, които трябва да са на студено. Доволна съм, но трябва да се готви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт